Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Põhja-Ameerika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loominguline kunst Põhja-Ameerikas - Loominguline kunst programmid Loominguline kunst Põhja-Ameerikas

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Inimestele, kes on huvitatud kunstist, muusikast, tantsist või draamast, võib loometööde uurimine olla ideaalne. Need õpingud on mõeldud õpetama õpilastele mitte ainult valitud loomemajanduse põhialuseid, vaid ka äri- ja töövõimalusi.

Kodumaalt tsivilisatsioonide tänapäeva impeeriumid, Põhja-Ameerikas on palju praktilisi haridusvõimalusi, et pakkuda teadlased. Täis erinevaid omanäoline kultuur, õpilased saavad end harida hästi ümardatud viis.

Loominguline kunst Põhja-Ameerikas - Võtke Loominguline kunst Põhja-Ameerikas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Loominguline kunst, Põhja-Ameerika

Rochester Institute of Technology (RIT)

Suurendage oma kunstilist väljendust esteetika ja teooria uurimise kaudu. ... [+]

Ülevaade

Keraamika makromajanduslik finantsareng arendab teie intellektuaalset ja kunstilist mõtlemist ulatusliku õppekava kaudu. Te uurite rangelt ajalooliste ja kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste tööd, kui te laiendate oma teadmisi keraamika disaini tehnikatest. Põhjalikud kriitikad annavad teile sügava arusaama oma tööst ja oma eakaaslastest, et suurendada oma kunstilist väljendust ja isiklikku häält. MFA teenimine keraamikas süvendab teie arusaama esteetikast, vormimisprotsessidest ja kaunite kunstide teooriast.

Keraamika programm keskendub kunstilisele arengule keraamilise disaini esteetika ja tehnikate intensiivse õpetamise kaudu. Lõpetanud stuudio kursused, seminarikursused ja põhjalikud kriitikad koos doktoritöö kavandamise ja rakendamisega annavad õpilastele sügava arusaamise mitte ainult oma tööst, vaid ka teiste õpilaste ja nende eakaaslaste tööst. Õpilased uurivad kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste loomingulisust, arusaamu, esteetikat ja kriitikat kursustel ja aruteludel. Lõputöö annab ülevaate õpilaste edusammudest lõputöö esitlusele, mis lõpetatakse, kui doktorikomisjon teeb ametliku kriitika ja hindamise.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles