Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loominguline kunst Ameerika Ühendriigids - Loominguline kunst programmid Ameerika Ühendriigids Loominguline kunst

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Loomingulised kunstiprogrammid on üldiselt kujundatud valitud kujunduse aluspõhimõtete alusel. Siiski, kuna enamiku õpilaste eesmärk on saada kõrgharidust tööhõiveks, loovad kunstiprogrammid ülikoolides mitte ainult ei toeta valitud oskusi, vaid võivad samuti aidata arendada portfelli ja viiteid tulevasele tööle.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Loominguline kunst Ameerika Ühendriigids - Võtke MA Ameerika Ühendriigids. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Loominguline kunst, Ameerika Ühendriigid

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Rochester Institute of Technology (RIT)

Suurendage oma kunstilist väljendust esteetika ja teooria uurimise kaudu. ... [+]

Ülevaade

Keraamika makromajanduslik finantsareng arendab teie intellektuaalset ja kunstilist mõtlemist ulatusliku õppekava kaudu. Te uurite rangelt ajalooliste ja kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste tööd, kui te laiendate oma teadmisi keraamika disaini tehnikatest. Põhjalikud kriitikad annavad teile sügava arusaama oma tööst ja oma eakaaslastest, et suurendada oma kunstilist väljendust ja isiklikku häält. MFA teenimine keraamikas süvendab teie arusaama esteetikast, vormimisprotsessidest ja kaunite kunstide teooriast.

Keraamika programm keskendub kunstilisele arengule keraamilise disaini esteetika ja tehnikate intensiivse õpetamise kaudu. Lõpetanud stuudio kursused, seminarikursused ja põhjalikud kriitikad koos doktoritöö kavandamise ja rakendamisega annavad õpilastele sügava arusaamise mitte ainult oma tööst, vaid ka teiste õpilaste ja nende eakaaslaste tööst. Õpilased uurivad kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste loomingulisust, arusaamu, esteetikat ja kriitikat kursustel ja aruteludel. Lõputöö annab ülevaate õpilaste edusammudest lõputöö esitlusele, mis lõpetatakse, kui doktorikomisjon teeb ametliku kriitika ja hindamise.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles