Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Maateadus programmid Otsi top Maateadus programme siin! - Maateadus

See võib olla pikk tee ülaosasse, kuid õige haridus teeb reisi lihtsamaks ja nauditavamaks. Ambitsioonikad kasvavad nende jätkuvuse magistrikraadiga. Need programmid parandavad oskusi ja pädevusi, et juhid peavad edu saavutama kõige kõrgemal tasemel.

Mis on maateaduste magister? See on magistrikraad, mis sobib neile, kes on huvitatud teadusuuringutest ja geoloogiast, geograafiast, loodusteadustest või muudest seonduvatest valdkondadest. Need programmid algavad tihti põhifüüsika ja keemia teooriate ülevaatusega. Konkreetsed teemad hõlmavad maa looduslikke geoloogilisi protsesse, hüdroloogiat, atmosfääri tingimusi ja viise, kuidas keskkonnamuutused mõjutavad elusorganisme. Õpilasi õpetatakse arvestama ka inimtegevuse mõjuga planeedile ja tundma poliitikakujundajate ees seisvaid sotsiaalseid ja poliitilisi küsimusi.

Pärast nende ülikoolide lõpetamist on lõpetajad valmis töötama sõltumatute uurimisprojektide raames. Nad võivad toimida nii labori kui ka välitingimustes ning on valmis esitama oma järeldused enesekindlalt. Oma kriitilise lugemis- ja mõtlemisvõime paranemisega on nad oskuslikud teaduslikes ajakirjades ja loengutes esitatud teabe hindamisel. Sageli palutakse neil analüüsida teiste spetsialistide teaduslikke väiteid.

Mitte iga programmi ei pakuta üliõpilastele sama hinnaga. Need, kes on huvitatud rohkemast õppimisest, peaksid pöörduma tasude ja õppemaksude tasumäära üksikasjadesse asuvate asutuste vastuvõtuosakondadega.

Need, kellel on maateaduste magister, on valmis alustama karjääri kui akadeemiliste asutuste töötajate teadlasi ja teadustöötajaid. Mõned võivad saada ressursside ja mineraalide kogumise ettevõtete insenerid. Teised töötavad reguleerivate asutuste heaks ja aitavad piirata tööstusprotsesside negatiivset mõju keskkonnale. Need spetsialistid on valmis edukalt tegutsema ka konsultantide, autorite, haridustöötajate ja meteoroloogidena.

Tulevikuõpilased peavad hoolikalt kaaluma kõiki nende võimalusi, enne kui otsustate konkreetse õppeprogrammi. Hõivatud töögraafikute või reisi piirangutega inimesed võivad kasutada online-kursuste tööd. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Maateadus

Kean University

Master of Arts in Korraldus ja Õppekava: maateaduste programmi eesmärk on anda teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tõhusaks õpetamist maateaduste. ... [+]

Master of Arts in Korraldus ja Õppekava: maateaduste programmi eesmärk on anda teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tõhusaks õpetamist maateaduste.

Lisateavet Master of Arts in Korraldus ja Õppekava: maateaduste programmi, külastada http://grad.kean.edu/masters-programs/earth-sciences.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York Union
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles