Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandus Euroopas - Majandus programmid Majandus Euroopas

MA ehk humanitarteaduste magistrikraadi omandavad tudengid peale ühe- või kahe-aastase ajaloo, inglise keele, kaunite kunstide või muude humanitaaralade programmide lõpetamist. MA õpingud koosnevad tavaliselt loengutest ning uurimustööst.

Majanduse uurimine on tänapäeva ühiskonnas väga oluline. Majanduslikke põhimõtteid saab rakendada mitmesugustes institutsioonides, sealhulgas tervishoius, valitsuses, rahanduses, ärinduses, poliitikas ning isegi religioonis. Kõik need valdkonnad nõuavad aega ning kulutusi ning selleks on vajalik majanduslik lähenemine.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Majandus Euroopas - Võtke Majandus Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

41 Tulemused Majandus, Euroopa

New College of the Humanities

Kas olete lugenud Freakonomics (Levitt ... [+]

Majanduspoliitika ja majandusteadmiste kommunikatsiooni kaasahaarav kombinatsioon aitab teil õppida mõistma, kuidas majanduslikke teadmisi tänapäeva maailmas kasutatakse.

Lõpetajad oskavad tegelema majandusteadlaste ja avalikkuse vahel.

The

Kes peaks kohaldama

See programm võib teile sobida, kui olete huvitatud karjääri kujundamisest poliitikakujundajana, ajakirjanikuna, töös valitsusvälistes organisatsioonides või rahvusvahelistes organisatsioonides.

Struktuur

MA-kommunikatsioonipõhine majanduspoliitika koosneb kümnest põhitegevusest, mis on täisajaga õppinud ühe õppeaasta jooksul või osalise tööajaga kahe õppeaasta jooksul.

Kursused sisaldavad: mikroökonoomika põhimõtteid, avalikkust... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Istanbul Sehir University

MA majanduse ja rahanduse (EconFin) eesmärk on õpetada õpilasi empiiriliste ja praktiliste majandus- ja rahandusrakendustega. See ühendab tugeva koolituse mikroökonoomili ... [+]

Ülevaade

MA majanduse ja rahanduse (EconFin) eesmärk on õpetada õpilasi empiiriliste ja praktiliste majandus- ja rahandusrakendustega. See ühendab tugeva koolituse mikroökonoomiliste ja makromajanduslike põhimõtete osas, samuti finantsturgude analüüsimiseks vajalikke kvantitatiivseid meetodeid ja teooriaid.

Programmis osalenud õpilased saavad kasu mitte ainult koostööst meie akadeemilise õppejõuga, vaid ka tööstuse praktikutega. On olemas spetsiaalsed kursused, mida annavad otse tuntud professionaalid. Lisaks saavad õpilased kasu ka erialamoodulitest, mida pakuvad ka Graduate School of Business.

Lõputöö annab tugeva tausta üliõpilastele, kes plaanivad ka karjääri jätkata akadeemilistes ringkondades.... [-]

Türgi Istanbul
September 2020
Inglise
Päevane õpe
6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bayreuth

... [+]

Üha enam eksperte on vaja analüüsida keerulisi majanduslikke suhteid ja arendada integreeritud lähenemisviise, et saavutada lahendusi põhjal ajalooline kogemus.

Magistriõppe programm Ajalugu ja majandus pakub interdistsiplinaarse hariduse ajalugu ja ökonoomika, mis on praegu üks-of-a-tüüpi Saksamaal.

[-]
Saksamaa Bayreuth
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leeds Beckett University

Saada kõikehõlmav arusaam globaliseerumise mõjust ja probleemidest, mida majanduslik integratsioon süvendab. ... [+]

Kursuse üksikasjad

Saada kõikehõlmav arusaam globaliseerumise mõjust ja probleemidest, mida majanduslik integratsioon süvendab.

Te analüüsite mitmesuguseid küsimusi, nagu rahvusvahelise konkurentsi, kaubanduse, rände ja ülemaailmse juhtimise muutuv iseloom. Te laiendate oma teadmisi kaasaegses poliitilises majanduses ja uurige globaalset tarbimist majanduskasvu mootorina. Te arutlete 2008. aasta finantskriisi üle, arutledes selle üle, kuidas see algas, kriisi määratlemine ja kuidas maailm reageeris.

Saate aru, kuidas rahvusvaheline poliitiline majandus erineb majandusest. Lisaks majanduskasvu mõõtmisele mõistate ka kulude ja tulude jaotust koos selle sotsiaalse, poliitilise ja keskkonnamõjuga.... [-]

Suurbritannia Leeds
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Majandus kujundab meie maailma alates inflatsioonist ja töötuse määrast kuni Brexiti ja piimahinna mõjudeni. Meie MA majanduses annab teile võimaluse uurida seda haaravat ... [+]

Miks valida see kursus

Majandus kujundab meie maailma alates inflatsioonist ja töötuse määrast kuni Brexiti ja piimahinna mõjudeni. Meie MA majanduses annab teile võimaluse uurida seda haaravat teemat ja selle pidevat mõju meie maailmale.

Meie intensiivse ümberehituskursuse eesmärk on anda teile vajalikud oskused, mis võimaldavad teil jätkata karjääri põnevas ja rahuldust pakkuvas majanduse valdkonnas, sõltumata teie varasemast õppeainest.

Mida sa õpid

Meie MA majanduses annab teile põhjaliku hariduse majanduse teooriate ja rakenduste alal. Uurite mikroökonoomika, makromajanduse ja ökonomeetria aluspõhimõtteid, saades kriitilise teadlikkuse praegustest majandusprobleemidest ja teadmistest. Samuti saate arendada võimalust ühendada asjakohased analüüsimeetodid mõistliku andmeanalüüsi abil majanduslike järelduste tegemiseks.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Antwerp

UAntwerp keemia UAntwerp toimub peaaegu teise maailma (petro) keemiatööstuse klastri läheduses. Tänu sellele lähedale viib teid ärirakendusele koos teadusliku uurimistöög ... [+]

Õppekava keskendub teadus- ja arendustegevusele. Keemiatööstuse ja Antwerpeni sadama vahetus läheduses on ideaalne võimalus korraldada rahvusvaheliselt orienteeritud magistriprogrammi. Tööstuse professorid ja külalisesinejad jagavad teadmisi ja kogemusi oma igapäevasest tööelust ettevõtluses ja teadustöös. Sel moel saate otsese ülevaate sellest, kuidas keha on meie ühiskonna erinevate majandussektoritega põimunud ja milline on teie roll.

Lisaks kontaktidele spetsialistidega on teil võimalus teha internatuuri, et tugevdada seost teie akadeemilise hariduse ja oma tulevase tööelu vahel.

Erinevate vabatahtlike kursuste abil saate keskenduda oma õppeprogrammile ühes keemia alaspetsialistidest. Teie magistritöö suurendab teie analüütilisi ja töötlusoskusi kõrgema taseme teaduskeskkonda puutudes.... [-]

Belgia Antwerpen
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Tartu

MA Kvantitatiivsed Majandus annab õpilastele tugev ettevalmistus kaasaegse majandusteooria ja ökonomeetrilise analüüsi meetodeid. ... [+]

Kvantitatiivsed Economics on 2-aastase magistriõppe programmi, mis annab õpilastele tugeva ettevalmistus kaasaegse majandusteooria ja ökonomeetrilise analüüsi meetodeid, mis võimaldavad neil analüüsida ja prognoosida majanduslikke protsesse. Programm on erilist tähelepanu mikro-ja makromajanduse teooria ja see annab koolitus lahendamisel päriselus majanduslike probleemide kaudu kohaldamise state-of-the-art majandusanalüüsi meetodeid. Lõpetajad saavad jätkata oma haridusteed rahvusvahelisel tasandil ökonoomika PhD programmide või jälgida karjääri analüütikute keskpankadele, avaliku sektori organisatsioonid, arutelu ettevõtete ja rahvusvahelised firmad.

Pärast programmi, üliõpilane: teab peamisi kontseptsioone ökonoomika ja on omandanud oskusi tehes kriitilise hindamise üle kohaldatavust neid mõisteid; on omandanud võime rakendada nii mikro-ja makromajanduslike mudelite analüüsimiseks probleeme, mis tekivad majandustegevuses; oskab suuliselt, graafiliselt, matemaatiliselt ja empiiriliselt analüüsida ja prognoosida nii majandus agentide käitumist ja ka mõju riikliku poliitika. Publik ... [-]
Eesti Tartu
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sabanci University

Economics MA ja PhD programmid on üles ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel. Oma ühisosa, need programmid varustada üliõpilane k ... [+]

Economics MA ja PhD programmid on üles ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel. Oma ühisosa, need programmid varustada üliõpilane kindel taust majandusteooria ja rakenduste tehnikaid.

Unikaalne Türgis oma sügavuse ja ulatuse, MA programm valmistab akadeemiliselt orienteeritud õpilase doktoriõppe ja teiselt poolt, koos avaliku poliitika magistriprogramm, annab üliõpilastele, kes otsivad töökohta avalikus või erasektoris koos väga nõutud oskusi majanduspoliitika ja analüüs.

PhD programm pakkus oma esimese kraadi 2010. aastal. Mis kvaliteeti õppekava ja esimese klassi õppejõud, selle eesmärk on toota tipptasemel akadeemikud. ... [-]

Türgi Istanbul
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Groningen

MA rahvusvahelises poliitilises majanduses võimaldab üliõpilastel kujundada nende isiklikele vajadustele ja huvidele kohandatud õppeprogramm. Pakume pühendunud töötajate ... [+]

Maailm on muutunud väiksemaks. Turud tegutsevad spartalikus konkurentsis ning riigid ja ühiskonnad seisavad silmitsi käimasoleva globaliseerumisega. IPE tegeleb nende imetlustega.

Rahvusvaheline poliitökonoomia on lugu rahvusvaheliste suhete magistrikraadist.

Alates 1970. aastatest on IPE arenenud kui rahvusvaheliste suhete (IR) sõltumatu alaharu. See keskendub riikide, turgude ja ühiskondade vastastikmõjule. Selle peamine eesmärk on suurendada arusaamist nende kolme ehitusploki dünaamikast. Seejuures on IPE oma olemuselt interdistsiplinaarne.

Miks on põnev käsitleda globaliseeruvat maailmamajandust? Ehkki riike ei saa käsitada homogeensete osalistena, kes hoolitsevad täiuslikult kõigi oma kodanike eelistuste eest, võib siiski ilmneda vabaduse aste piirkondliku ja rahvusvahelise koostöö üle läbirääkimistel kaubanduse, tootmise, rahanduse ja teadmiste valdkonnas. Riikide, turgude ja ühiskondade keeruka seose paljastamine on teaduslik pingutus.... [-]

Holland Groningen
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Koc University - Istanbul Turkey

MA majandusteaduse programmis luuakse kindel alus majandusteaduste ja ökonomeetria alal ning pakub erialast koolitust erinevatel rakendatavates majandusvaldkondades. ... [+]

MA majandusteaduses

MA majandusteaduses Non-Thesis programm loob tugeva aluse majandusteoorias ja ökonomeetria valdkonnas ning pakub erialast koolitust erinevatel rakendatavates majandusvaldkondades. Programm on mõeldud selleks, et valmistada õpilasi ette majandusteadlase karjääri valitsuses, ettevõtluses ja valitsusvälistes organisatsioonides. Selle range lähenemine annab ka suurepärase ettevalmistuse Ph.D. majandusteaduses. Meie programm täidab olulist tühimikku tänapäeva tööturul, kus spetsialiseerumine on muutumas üha olulisemaks ja bakalaureuse kraad ei ole sageli piisav.

Koç Ülikooli majandusteaduskonnal on kindel maine teadus- ja arendustegevuse piiridel Türgis ja välismaal. Hiljuti on osakond Türgis esikohal ja jätkab oma positsiooni parandamist Euroopas ja maailmas. Me usume, et Koçi Ülikool on üks parimaid kohti magistrikraadi saamiseks majandusteaduses.... [-]

Türgi Istanbul
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bucharest

Filosoofiateaduskond koostöös äri- ja haldusinstituudiga on hea meel teatada, et alates 2017. aasta oktoobrist on nende uus ühiselt organiseeritud filosoofia, poliitika j ... [+]

Ülevaade

Filosoofiateaduskond koostöös äri- ja haldusinstituudiga on hea meel teatada, et alates 2017. aasta oktoobrist on nende uus ühiselt organiseeritud filosoofia, poliitika ja majanduse magistriprogrammi käivitamine. See on esimene PPE programm Rumeenias ja üks väheseid Ida-Euroopas.

Rahvusvaheliselt on PPE-programmid kõige edukamad kõige prestii ülikoolides, mis tulenevad peamiselt neile pakutavate oskuste, perspektiivide ja analüütiliste vahendite ainulaadsest kombinatsioonist. Esimesed PPE õppekavad asutati Oxfordis 1920. aastatel ja mudelit peagi järgiti kogu maailmas. Täna pakuvad ülikoolid nagu Oxford, London School of Economics, Warwick, Princeton, Yale või Duke eri tasanditel PPE kraadi. Pärast 1990. aastat on PPE programmid omandanud ka kontinentaalses Euroopas ja neid pakuvad muu hulgas Leiden, Lund, Amsterdam, Berliin, Zürich, Graz, Hamburg, Milano, Praha ja nüüd Bukaresti.... [-]

Rumeenia Bukarest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Yasar University

Ülemaailmsel infoajastul, asutused, mis pakuvad kraadiõppe mängivad olulist rolli pöördumise protsess teadmisi praktikas ja teadmised koos teaduse ... [+]

Õppemaks: Inglise / Türgi

"Globaalsel infoajastul, asutused, mis pakuvad kraadiõppe mängivad olulist rolli pöördumise protsess teadmisi praktikas ja teadmised koos teaduslike teadmiste arengut. Kvalifitseeritud inimkapitali on ja jääb määravaks globaalses konkurentsis nii ettevõtete ja rahvaid. Yasar University Graduate School of Social Sciences, teadlik selle mõiste, mille eesmärk on suurendada kvalifitseeritud inimressursside meie rahvas. "Peatoimetaja tulemus viimased majanduslikud uuringud on teha ökonoomika lõpetajate tunnistavad vajadust tänapäevaste ökonomeetria, toiming teadus- ja muud meetodid majanduslike küsitlusi. Arutelu, mis hõlmab algebra või matemaatiline on arenenud läbi selle kraadiõppe. Koolilõpetaja programmide eesmärk on pakkuda õpilastele teoreetilise aluse kaasaegse tööriistu ja tehnikaid mõista praegust majanduslikku küsimusi ja prognoosi edasise arengu, nagu inflatsioon, majanduskasv ja areng, majanduslik integratsioon, globaliseerumine ja majanduskriisi mõju peaaegu iga lõigud majanduses. Department of Economics eesmärk on õpetada oma kraadiõppurid koos teadmised, arusaam, et mõista ja analüüsida peamisi majanduslikke küsimusi nagu probleeme tootmine, tulu jaotamine ja kasutamine ressurss saab üksikasjalikult analüüsida.... [-]

Türgi Izmir
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)

Kvaliteetse USA stiilis kraadiõppe programm, mis on mõeldud õpilastele, keda huvitab moodne majandus. Programm koosneb kaheaastasest kursustest, mis varustab õpilasi maja ... [+]

Kvaliteetse USA stiilis kraadiõppe programm, mis on mõeldud õpilastele, keda huvitab moodne majandus. Programm koosneb kaheaastasest kursustest, mis varustab õpilasi majandusteooria ja empiiriliste uurimismeetodite süstemaatiliste teadmistega. Õpilased osalevad ka juhendatud sõltumatus uurimisprojektis, mille tulemuseks on kõrge magistritöö. Selle programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette edasiseks kraadiõppeks (mis viiks majanduse doktorikraadini) ja karjääriks avaliku poliitika institutsioonides, valitsusorganisatsioonides või erasektoris.

janeb13 / Pixabay

Sisenemise nõuded

Taustanõuded

Tugev taust edasijõudnute matemaatikas.Suurepärane kirjaliku ja suulise inglise keele oskus.Varasem majandusharidus on teretulnud, kuid seda ei nõuta.... [-]
Tšehhi Praha
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
OnCampus

Magistrikraadi kaugõppe ärijuhtimine pakub teile mitmeid võimalusi oma potentsiaali edasiarendamiseks. Kuna see on veebipõhine õppeprogramm, omandate paindliku ja hõlpsa ... [+]

Spetsialiseerige Online Master Business Administration!

Magistrikraadi kaugõppe ärijuhtimine pakub teile mitmeid võimalusi oma potentsiaali edasiarendamiseks. Kuna see on veebipõhine õppeprogramm, omandate paindliku ja hõlpsa kvalifikatsiooni juhtkonna ja vastutavatel ametikohtadel oma õppimisajal. Analüütilised ja loomingulised probleemide lahendamise oskused, samuti erialased teadmised ja pehmed oskused on kesksed võrdluspunktid.

Online-ärijuhtimise veebiprogrammis on teil viis tulevikule orienteeritud spetsialiseerumise võimalusi: valige oma huvipakkuv valdkond järgmiste erialade järgi:

turundusraamatupidaminekaubandusenergiaPangandus- ja kindlustussektor

Meie ärijuhtimine: väga tunnustatud!... [-]

Saksamaa Saksamaa Online
Oktoober 2020
Saksa
Päevane õpe
Osakoormus
4 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Lodz

Programmi eesmärk on koolitada avatud spetsialistid, kes suudavad mõista, analüüsida ja lahendada erinevate sotsiaal-majanduslike probleemide valdav majanduse valdkonnas ... [+]

Programmi eesmärk on koolitada avatud spetsialistid, kes suudavad mõista, analüüsida ja lahendada erinevate sotsiaal-majanduslike probleemide valdav majanduse valdkonnas ja ka töö sarnastes valdkonnas erinevates asutustes. Programm sisaldab olulisi teadmisi majanduse põhialustest ja samal ajal võimaldab õpilastel laiendada isiklike huvide keerulisi küsimusi ökonoomika - läbi paljude valikainete kursused.

Programmi sisu on loodud vastavad täielikult turu praeguse vajadus spetsialistide majandusteaduses. Mõistmise raskuse asjakohase koolituse, uuringute täiendamiseks akadeemilisi teadmisi täiendavad praktika kaudu uuringuid ja rühmatööd. Õpilastel on mitmeid võimalusi rakendada oma teadmisi ja oskusi tõhusalt paljudes valdkondades oma huve ja endast tuttav teoreetilisest kui ka empiirilisest osa uuringuid majandusteaduses. ... [-]

Poola Łódź
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles