Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Matemaatika programmid Otsi top Matemaatika programme siin! - Matemaatika

Master of Arts kraadi või magistrikraadi, on nii bakalaureuse kraadi omanikud haridusteed jätkama kõnealuses valdkonnas. Esimene tase doktoriõpe, MA on tavaliselt teenitud ligikaudu kaks aastat, kuigi pikkus MA programmid on erinevad sõltuvalt teemast, programm ise ja kool, kus ta on võetud.

Just see, mida on MA matemaatikas? See täiustatud programm arendab oskusi, mis on saadud bakalaureuse matemaatika või seotud programmi. Traditsiooniline Matemaatika MA programmid koolitada õpilasi üldiselt matemaatika ja statistika, samuti mitmesuguseid alateemad nagu arenenud algebra, statistika, arvuteooria, geomeetria, arenenud calculus, topoloogia ja tõenäosus. Sõltuvalt oma konkreetse huvi pakkuvates valdkondades, matemaatika magistrantidele sageli võtta täiendavaid kursuste puhas või rakendada matemaatikas.

Edukad lõpetajad Matemaatika MA programmid on kvalifitseeritud töötama õppejõu või tööstusliku rolli kui nende vähemharitud karjääri konkurendid, ja nad on ka üldiselt võimelised käsu kõrgemad palgad.

Pole kindlat kulu saamise arenenud matemaatika aste; pigem kulusid selliseid programme erinevad sõltuvalt paljudest teguritest, nagu pikkus programmi ja geograafilise asukoha kohta koolis, mille kaudu ta on võtnud.

Edukad lõpetajad Matemaatika MA programm on valmis töötama tööstusettevõtetes või gümnaasiumist või kogukonna kolledžeid ja paljud õpilased jätkavad rahakott Ph.D. Matemaatika. Mõned MA matemaatika programmid pakuvad õpetamise konkreetse osa, kus õpilased saavad haridust vaja, et teenida keskkoolis juhirolli või kõrghariduse õpetama.

Õpilased huvitatud saada MA matemaatikas peaks kasutama Masterstudies "põhjalik andmebaas ülemaailmsete programmide endast oleneva, et leida üks, mis sobib kõige paremini nende vajadustele. Paljud õpilased, eeskätt need, kellel on pered, täiskohaga töö, või kodudes maapiirkondades valida online programmid tõttu paindlikkust sõiduplaani nad pakuvad. Kui Internetis MA matemaatikas on midagi, mida tahaks rohkem teada, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

 


Loe edasi Näita vähem

4 Tulemused Matemaatika

The College At Brockport State University Of New York

30-krediidi matemaatika magistriõpe annab õpilastele kindlat alust matemaatika põhivaldkondades, kõrgelt arenenud matemaatika struktuuride ja teooriate tunnustamist ning ... [+]

.

30-krediidi matemaatika magistriõpe annab õpilastele kindlat alust matemaatika põhivaldkondades, kõrgelt arenenud matemaatika struktuuride ja teooriate tunnustamist ning matemaatika rolli rakendustes sügavamat mõistmist. Osakond püüab valmistada lõpetajaid, kes näitavad teadmisi, arusaamist ja loovust matemaatika praktikas, kui nad tegelevad oma karjääriga kolledžis / keskkooliõppes, ettevõttes või valitsuses või jätkavad doktoriõpinguid. Pange tähele, et käesolevas dokumendis sisalduv teave võib muutuda. Kursuste kohta teabe saamiseks võtke palun ühendust osakonnaga.

Mida sa õpid

Matemaatika keerukuse mõistmine nõuab struktuuride, teooriate ja rakenduste uurimist. Sa õpivad neid ja parandavad oma teadmisi, arusaamu ja loovust probleemide lahendamisel, kui teete meie teaduskonnas koostööd mõne viimase valdkonna uusima rakendusega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kean University

Master of Arts in Mathematics Education: Järelevalve matemaatika programm pakub täielikult heaks programmi õpetajad matemaatika, kes soovivad saada järelevalveasutuste ma ... [+]

Master of Arts in Mathematics Education: Järelevalve matemaatika programm pakub täielikult heaks programmi õpetajad matemaatika, kes soovivad saada järelevalveasutuste matemaatika keskkooli seade. Programm pakub tasakaalu kaasaegse matemaatilise pedagoogika ja sisu.

Lisateavet Master of Arts in Mathematics Education: Järelevalve matemaatika programm, külastada http://grad.kean.edu/masters-programs/supervision-mathematics-education.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York Union
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Osakond pakub kaks matemaatika magistri kraadi: Master 'of Arts matemaatika ja magistriõppe Science in Applied Mathematics. Täistööajaga õpilased tavaliselt täita program ... [+]

Osakond pakub kaks matemaatika magistri kraadi: Master 'of Arts matemaatika ja magistriõppe Science in Applied Mathematics. Täistööajaga õpilased tavaliselt täita programmi kaks aastat; osalise tööajaga õpilased tavaliselt võtta kolm aastat. Kolumbia College of Arts and Sciences on ülempiir neli aastat lõpetada kraadi nõuetele. Kui heaks kiidetud osakond, võib laiendusi anda pärast avalduse Dean.

Programmi nõuetele 30 krediidi tundi heaks kraadiõppe töö. Nr olulise eksamid Krediidi tundi lõpetaja tööd

Magistriõppe of Arts in Mathematics nõuab 30 krediidi tundi heaks muidugi töö matemaatikas.

Math 6995, Reading ja Teadusministeerium (sõltumatu uuringu), võib võtta ainult avalduse ja kooskõlastatult, Graduate komitee.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Yeshiva University

... [+]

.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles