$close

Filtrid

Kuva tulemused

Materjaliteadus programmid Otsi top Materjaliteadus programme siin! - Materjaliteadus

Magistriõpe on kõrgel tasemel, mis tavaliselt järgib bakalaureuse kraadi ja on sageli doktoriprogrammide eeltingimus. Paljudele õpilastele ja spetsialistidele on see uskumatu saavutus, kuna see näitab konkreetse valdkonna asjatundlikkust ja kogemusi. Paljudel juhtudel järgivad magistriõppe lõpetamist uued ja paremad karjäärivõimalused. Mis on materjaliteaduse magister? Nende programmi… Loe edasi

Magistriõpe on kõrgel tasemel, mis tavaliselt järgib bakalaureuse kraadi ja on sageli doktoriprogrammide eeltingimus. Paljudele õpilastele ja spetsialistidele on see uskumatu saavutus, kuna see näitab konkreetse valdkonna asjatundlikkust ja kogemusi. Paljudel juhtudel järgivad magistriõppe lõpetamist uued ja paremad karjäärivõimalused.

Mis on materjaliteaduse magister? Nende programmide peamine eesmärk on sünteetiliste ja bioloogiliste polümeeride, metallide ja keraamika arendamine. Paljud institutsioonid kasutavad interdistsiplinaarset lähenemisviisi, et lisada teadmisi tekstiilteaduse, materjalide ja asjakohaste töötlemistehnoloogiate kohta. Õpilased saavad võimaluse valida kursustest nagu kiudainete, tekstiili keemia, materjali füüsika ja rõivatootmine. Mõnedes programmides on ka moedisain ja praktiline probleemide lahendamine ka õpetamise põhikomponendid.

Spetsialistid ja teadlased otsustavad lõpetada materjaliteaduse magistrikraadi, et saada konkurentsieelist tööturul ja saada oma tööstusharu sügav mõistmine. Tänu teadmistele, mida nad koolis arenevad, leiavad õpilased, et nad on paremini korporatiivredelilt ronida.

MA-i kogukulu sõltub asutusest. Tulevased üliõpilased peaksid arvesse võtma rahalisi aspekte, kuna need on uurimisprogrammid. Üksikisikud saavad sageli vähendada kulusid veebikoolituse või kiirendatud kursuste abil.

Magistrikraadiga Materjaliteaduse alal võib lõpetaja töötada tekstiilitööstuses materjalide insenerina. Selles kontekstis võivad nad olla ka toote- ja protsesside arendamise spetsialistid või juhid. Mõned endised õpilased leiavad tööd metallurgide või teadlastena, kes on spetsialiseerunud erinevate metallide kaevandamisele ja töötlemisele. Lisaks on mõned kõrgkoolid ennast edukaks ettevõtlikuks ettevõtmiseks.

Online-kursuste arendamine on suhteliselt uus õppimisviis, kuid see on efektiivne paljude õpilaste jaoks. Maailmas on saadaval ka palju õppekursusi. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Temple University Tyler School of Art and Architecture
Philadelphia, Ameerika Ühendriigid

Tyleri Fibers & Material Studies programm hõlmab julget, interdistsiplinaarset lähenemist maailma ühele vanimale ja kättesaadavamale traditsioonile: kiududega töötamisele. ... +

Tyleri Fibers & Material Studies programm hõlmab julget, interdistsiplinaarset lähenemist maailma ühele vanimale ja kättesaadavamale traditsioonile: kiududega töötamisele. Õpilased on sunnitud oma esteetikat täpsustama, tegema koostööd, omama materjali uurimise laia määratlust ja aitama kaasa elulistele aruteludele ajaloo, identiteedi, praeguste sotsiaalsete probleemide ja muu üle. Dünaamiliste ürituste ja projektide kaudu, nagu iga-aastane Wearable Art Show ja Natural Dye Garden (ülaltoodud saialillede allikas), loovad Tyler Fibers & Material Studies õpilased põnevaid vestlusi kunstnike ja õpilastega kogu koolis, Temple'i ülikoolis ja Philadelphias, kus asuvad elav kiudude kogukond ja isetegemise stseen. -
MA
Inglise