Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Metallitööstus programmid Otsi top Metallitööstus programme siin! - Metallitööstus

Magistrikraadi kraad on õppetöö üliõpilastele, kes soovivad intensiivsemat haridust konkreetses valdkonnas. Need kraadid on kõrgem kui bakalaureuse kraad, kuid kõige rohkem kulub ainult 2-3 aastat.

Mis on metallitööstuse magister? Metallitöötlemine on ainulaadne ja kompleksne meetod metallidega töötamiseks, et luua uusi struktuure, näiteks ehteid, skulptuure ja palju muud. Sellel teemal on palju kraadiõppeprogramme, mis koosnevad professionaalse metallitöö tehnilise ja kontseptuaalse komponendi terviklikust kunstiõppest. Sellist tüüpi programmide kursused hõlmavad tõenäoliselt kunstiajalugu, tehnilist arengut, kunstiuuringuid, materjaliuuringuid ja palju muud. Mõned programmid pakuvad praktika võimalusi või nõuavad väitekirja projekti.

Metallitöö valdkonnas peaksid õpilased õppima olema loomingulised ja üksikasjalikult orienteeritud. Metallitööstuse lõpetajad on tihti kõrgelt motiveeritud iseseisvad ja mitmesuguste tööstusharude tööandjad püüavad neid töötajaid leida.

MA kraadi teenimise kulud on tavaliselt väiksemad kui bakalaureuse kraad, kuid see võib varieeruda sõltuvalt ülikoolist ja programmist. Õpilastel soovitatakse kindlalt võtta ühendust potentsiaalsete koolide vastuvõtubüroodega, et leida konkreetseid õppimis- ja vastuvõtukriteeriume.

Metallitöötlemise karjäärivõimalused on palju ulatuslikumad, kui võib eeldada, eriti kõrgtasemel õpilastele. Kuigi paljud õpilased jätkavad iseseisvat kunstilist karjääri galerii-kunstnike või vabakutselistega, võivad teised õpilased leida seonduvaid töökohti erinevates tööstusharudes. Lõpetajad võivad kindlustada töökohti galerii-kuraatoritena, õpetajatel erinevatel akadeemilistel tasanditel, disaineritel, keevitajatel, lehtmetallitöölistel ja mujal.

Õpilased saavad valida erinevate programmide kaudu ülikoolides üle kogu riigi. Paljud neist programmidest pakuvad ka veebipõhiseid või osalise tööajaga õppimisvõimalusi hõivatud või ebamugavate ajakavadega õpilastele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Metallitööstus

Royal College of Art

Ehted ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Ehted

Ehtedte suhtumine

Nagu ka kunstnikud, on meie protsesside juhtimine kas meie käte või digitaaltehnoloogiate abil väga oluline, see on meie viis maailma mõistmiseks. Nagu üksikisikud, oleme me lummatud rikkalike ja mitmekesiste materjalide ja ressurssidega, mida maailm võib pakkuda, ja meie isiklike visioonide individuaalsuse kaudu anname oma panuse suuremaks pildiks.

Ehted

Meie eristatava distsipliini kasvav tähtsus ja interdistsiplinaarne iseloom materiaalses kultuuris annavad rakenduskunstile lisavõimaluse ja asjakohasuse. Usume, et füüsilisel tegutsemisel on oluline roll üha enam virtuaalses maailmas, kuid me suhtume ka digitaaltehnoloogiasse ja virtuaalsesse ning usume, et nende maailmadevahelise dialoogi loomine annab rakendusliku kunsti ühe kõige viljakama katsetamise aluse seekord.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles