Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MTÜ programmid Otsi top MTÜ programme siin! - MTÜ

Master of Arts kraadi, tuntud ka kui MA, on edasijõudnud, mis tavaliselt järgneb lõpetamist bakalaureusekraadi. Tüüpiline magistrikraadi võtab 1-3 aastat aega, sõltuvalt programmist ja muidugi koormust. Sest see on kõrgkoolides kraadi, õpilased on eeldatavasti saada rohkem arenenud teadmised valdkonnas.

Mis on MA MTÜ? Master 's kraad MTÜ (Mittetulundusühingute) keskendub unikaalseid oskusi, mis on vajalikud juhtimise ja juhtiv ei mittetulunduslik ettevõte või organisatsioon. See õpetab õpilastele juhtimise ja juhtimise oskusi vaja olla täidesaatva või manager mittetulundusühing, keskendudes samas nüansse MTÜ keskkond. Kursused keskenduda õiguslike ja regulatiivsete suuniste ei mittetulunduslik organisatsioon, kuidas tõhusalt suhelda, kuidas juhtida meeskondi ning kuidas tõhusalt lahendada konflikte.Õpilased võivad õppida ka eri komponentide juhtimiseks nonprofit, sealhulgas turunduse, raamatupidamise ja side.

Kuna mittetulundussektor on unikaalne rahastamise ja juhtimisstruktuuride, kes otsivad tööd juhtimise või täitevvõimu tasandil töökohti tuleb haritud nüansse selles keskkonnas. Edasijõudnud sisaldab üksikasjalikku teavet edukalt käivitada MTÜ.

Asutused üle maailma pakuvad arenenud kraadi haldamise ning juhtivad mittetulundusühingud. Iga ülikool või õppe asutus arendab oma tasu struktuur, mis võib mõjutada ka geograafiline asukoht. Et teada saada, maksumus programmi huvitatud õpilased peaksid pöörduma kooli otse.

Enamik lõpetajale MA MTÜ minna tööle juhtimise ja täitevvõimu tasandil seisukohtade mitte mittetulunduslikke ettevõtteid või organisatsioone, mis võivad ulatuda suurte rahvusvaheliste humanitaarabi organisatsioonide väikeste, kohalike etenduskunstide keskused või muuseumides.Mõned lõpetajad leida tööd kohalike heategevusorganisatsioonide või usuorganisatsioonid, teised tahavad töötada riiklikul või rahvusvahelisel mittetulundusühingud.

Saamine MA MTÜ näeb lõpetajale oskusi liidripositsioon ja edukalt juhtida nonprofit. Et leida erinevates koolides ja õppida taotlemise korra, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
MAMTÜ

3 Tulemused MTÜ

Lewis University Online

Kohandage oma online MA organisatsioonilise juhtimise kraadi kontsentratsiooniga mittetulunduslikus juhtimises. See kontsentratsioon on kohandatud pakkuma inimestele suun ... [+]

Online Master of Arts organisatsioonilise juhtimise

Hakka liidriks, mida teised järgivad. Lewise ülikooli online-meistrikraad organisatsioonilise juhtimise vallas tugineb teie kaasasündinud võimele inspireerida teisi, tuues sinu sisse arenenud oskused, tehnikad, teooriad ja perspektiivid, mis võimaldavad teil oma organisatsiooni inimesi tõhusalt anda ja motiveerida. Õppekava on koostatud reaalsete, rakendatavate näidetega ja Capstone'i projekt on integreeritud, nii et saadud teadmisi saab teie karjääri otseselt rakendada.

Disain Kuidas soovite juhtida

Lewise online-organisatsioon Organisatsioonilise Juhtimise Programmis pakub viit unikaalset kontsentratsiooni, nii et teil on võimalik oma haridust kohandada, et täita oma ametialaseid püüdlusi ja saada tõhusaks juhiks. Sihtige oma juhtpositsioon kontsentratsiooniga:... [-]

Ameerika Ühendriigid Romeoville
September 2019
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Oma Johns Hopkins'i valitsusväliste organisatsioonide juhtimise magistrikraadiga töötage välja oskused, mida vajate valitsusvälise organisatsiooni juhtimiseks ja sotsiaal ... [+]

Oma Johns Hopkins'i valitsusväliste organisatsioonide juhtimise magistrikraadiga töötage välja oskused, mida vajate valitsusvälise organisatsiooni juhtimiseks ja sotsiaalse olukorra parandamiseks kõikjal maailmas. Õpi meeskonna haldamiseks ja mõistma, kuidas rakendada kriitilist analüüsi ja probleemide lahendamist, et leida lahendusi olemasoleva organisatsiooni mõju suurendamiseks või võtta kõik, mida sa õpid, ning luua uus organisatsioon, mis keskendub teie kirglikule küsimusele.

Meie valitsusväliste organisatsioonide juhtimise programm valmistab lõpetajaid siseneda valitsusväliste organisatsioonide nõudlikule valdkonnale, kus on kõik vajalikud, et luua edukas muutus. Te saate tutvuda ülemaailmse valitsemise raamistikuga, milles valitsusvälised organisatsioonid tegutsevad, ning avaliku korra elutsüklist, samuti asjadest, mis takistavad või edendavad selle edukat rakendamist. Meie õppekava uurib tõhusa valitsusväliste organisatsioonide juhtimise teooriat ning sisaldab praktilist nurgakivi, et panna see, mida sa õpid, kohe kasutama.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Topelt Õppekava: MA Vastutustundlik juhtimine koos MBA ... [+]

Topelt Õppekava MA + MBA

Lõpetajad MA Vastutustundlik Management Steinbeis University Berlin - iCRM on võimalus jätkata õpinguid väljakujundamise suunas magistrikraadi. MBA up-grade pakub osalejatele ainulaadse võimaluse ehitada oma õpinguid ja saada kaks kraadi kahe ülikooli kaks aastat. See kombineeritud programm on eeskujuks tulevase juhtimise hariduse pakutud ÜRO põhimõtted vastutustundliku juhtimise haridus (PRME).

Omadused topelt Õppekava

Osalejad täielik kaks õppevaldkondade lühema ajaga ja saavad kaks akadeemilise kraadi Mõisted kaks eri kursustel õppimise on terviklikult integreeritud Moodulid on tegevusele orienteeritud keskendudes pro... [-]
Saksamaa Berlin
Avatud registreerimine
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles