Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Moe avalikud suhted programmid Otsi top Moe avalikud suhted programme siin! - Moe avalikud suhted

Magistrikraadi programm on mõeldud hariduse arendamiseks bakalaureusekraadist kaugemale, et edasi arendada spetsialiseeritud oskusi ja teadmisi valitud valdkonnas. MA loob karjäärivõimalusi ja loob aluse doktoriõppe läbiviimiseks.

Mis on Fashion PR-i MA? PR-spetsialist vastutab kaubamärgi kujutisega seotud toimingute haldamise eest. PR-spetsialistid tekitavad tootesarja huvi ajakirjandussuhete ja plaanitavate näidete ja ürituste loomisega. Uuringud võivad hõlmata ürituste korraldust, reklaami, moekraafikat, moeehitust, kommunikatsioonitehnikat ja visuaalset kaubandust. Õpilased saavad põhjalikke teadmisi moetööstuse ajalooliste, sotsioloogiliste, kultuuriliste ja majanduslike aspektide kohta ning õpivad analüüsima ja prognoosima turusuundumusi. Kursused võivad olla pakutud sisu loomiseks, meediumiturunduseks ja stiiliks.

Programmi eelised hõlmavad analüüside, kriitilise mõtlemise ja ajahalduse oskuste arendamist. Neid võimeid saab kasutada üliõpilaste karjääri edendamiseks ja nende isikliku elu suurendamiseks. Õppetöö käigus omandatud kommunikatsioonitehnikad võivad parandada inimestevahelisi suhteid nii kodus kui ka tööl.

MA-maksumus varieerub suuresti sõltuvalt kooli asukohast ja õppekava pikkusest ja laiusest. Programmid on saadaval kogu maailmas. Õpilased peaksid uurima oma alternatiive ja valima oma isiklike eesmärkide saavutamiseks parima võimaluse.

Lõpetajad on suur nõudlus oma arenenud teadmisi moetööstus ja turundusstrateegiaid. Tulevased tööandjad on moefirmad, avalike suhete ettevõtted, sündmuste planeerijad ja konsultatsioonifirmad. Võimalikud edasised võimalused on võimalikud tänu kõrgelt arenenud turundus- ja kommunikatsioonivõimetele, mis on saadud programmi lõpuleviimisest. PR-spetsialist võib käsitleda kõiki toote pildi kujundamise aspekte või olla ettevõtte eesmärkide saavutamiseks meeskonnaliige.

Moodatööstus kasvab pildi ja reklaami vastu ning PR-eksperdid on olulised komponendid mis tahes brändi edenemiseks. Täiustage oma karjääri täna. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Moe avalikud suhted

Conde Nast College

MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud ko ... [+]

MA meediateaduse tava

äri, moeajakirjanduse või loomingulise suuna abil

MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud kolm erilist eriala (Media Business, Fashion Journalism ja Creative Direction) tuginevad Condé Nasti väljaannete ja laiema moe- ja meediatööstuse teadmistele ja praktikale. Programm ühendab sõltumatu teadustöö õpetatava akadeemilise sisuga ja kõnelused / meistrikursused juhtivate tööstuse spetsialistid.

Programmi põhieesmärk on pakkuda õpilastele võimalusi moe- ja meediatööstuse valitud valdkondade jaoks tõhusateks praktikuteks. Kõik Pathways suunatud tõhusate kommunikatsioonide saavutamiseks vajalike ülekantavate oskuste arendamisele ning lõpetajate väljaõppele antakse võimalus omandada ja näidata järgmist:... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles