Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Moe kommunikatsioon programmid Otsi top Moe kommunikatsioon programme siin! - Moe kommunikatsioon

Magistrikraadi programm pakub täpset juhendamist konkreetses õppevaldkonnas. Magistrantuuri kandvad üliõpilased püüavad oma karjääri parandada, saada põhjalikke teadmisi oma valdkonna konkreetses aspektis või valmistuda doktoriõppe jätkamiseks.

Mis on moodsa kommunikatsiooni MA? Moe maailm on põnev ja kiirelt kasvav karjäär, mis nõuab loomingulisust ja ärritust. Moodikommunikatsioonikeskused tootemargi juhtimise strateegiate juurutamiseks ja rakendamiseks ning turunduse eesmärkide saavutamiseks vajalike meetodite väljatöötamine. Selles astmes õpivad üliõpilased saavad mõista moetööstuse kommunikatsiooni tähtsust ja funktsiooni. Brändi juhtimine on rõhutatud sellistes kursustes nagu moe turundus, uurimismeetodid, tootearendus ja kaasaegse moodi aspektid. Õpilased õpivad, kuidas sellised küsimused nagu uued tehnoloogiad, sotsiaalne vastutus ja tarbijate muutuv roll võivad mõjutada konkurentsipõhiseid strateegiaid. Programmid võivad hõlmata muidugi tööd, projekte ja praktikakohti.

Moe kommunikatsiooni uurimine pakub nii isiklikke kui ka professionaalseid eeliseid. Oskused on välja töötatud vaatluste, uurimistöö, loomingulise mõtlemise, paindlikkuse ja juhtimise alal. Need võimeed aitavad õpilastel saavutada individuaalseid eesmärke ja suurendada tootlikkust töökohal.

Programmid on saadaval kogu maailmas, pakkudes erinevaid kursuse kestust ja õppekava. Koha ja kraadinõuete muutujate tõttu erineb kulu koolist koolini. Õpilased peaksid hindama oma valikuid ja valima nende individuaalsetele vajadustele parimad võimalused.

Lõpetajad on kvalifitseeritud juhirollideks moetööstuses, sealhulgas juhtivatel kohtadel turunduses, kommunikatsioonis, raamatupidamises, digitaalturunduses ja sotsiaalses meedias. Töökohad on saadaval ajakirjanduses ja avalike suhete osakondades. Üliõpilasi võetakse tööle ka sündmuste juhtidena, moeloojate, veebisisu kuraatorite ja meediplaneerijatena. Edasimüüjad on vajalikud moetööstuse väljaannetele. Karjäärivõimalused on küllalt ja põnevad.

Kogu maailmas on saadaval mitmesuguseid ajakavasid, nüüd on aeg liikuda moe kommunikatsiooni karjääri. Tehke esimene samm. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Moe kommunikatsioon

ESIMODE

See 2-aastase magistriõppe valmistab ette juhtimise ja müügi korral funktsioone moetööstus äri. Selleks et täielikult kogeda ja mõista akadeemilise iga õpilane täielik 2 ... [+]

Tekstiil ja rõivad Mood ja luksuskaupade tööstus erialal Fashion Business Management (magistriõppes)

Kursuse pikkus: 2 aastat taotlejal olema bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud institutsioon, või on läbinud samaväärse akadeemilise ettevalmistuse, määratuna sobiva ülikooli asutused. Tase ja sisenemise tingimused: Suurepärane prantsuse keele oskus keelt See 2-aastase magistriõppe valmistab ette juhtimise ja müügi korral funktsioone moetööstus äri. Selleks et täielikult kogeda ja mõista akadeemilise iga õpilane täielik 2 tööpraktika ajal väljaku pikkus, iga toimub õppeaasta jooksul ja kestavad 10 kuni 12 nädalat.

Kursuse sisu: Juhtimine... [-]
Prantsusmaa Toulouse
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Conde Nast College

MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud ko ... [+]

MA meediateaduse tava

äri, moeajakirjanduse või loomingulise suuna abil

MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud kolm erilist eriala (Media Business, Fashion Journalism ja Creative Direction) tuginevad Condé Nasti väljaannete ja laiema moe- ja meediatööstuse teadmistele ja praktikale. Programm ühendab sõltumatu teadustöö õpetatava akadeemilise sisuga ja kõnelused / meistrikursused juhtivate tööstuse spetsialistid.

Programmi põhieesmärk on pakkuda õpilastele võimalusi moe- ja meediatööstuse valitud valdkondade jaoks tõhusateks praktikuteks. Kõik Pathways suunatud tõhusate kommunikatsioonide saavutamiseks vajalike ülekantavate oskuste arendamisele ning lõpetajate väljaõppele antakse võimalus omandada ja näidata järgmist:... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cambridge School of Visual & Performing Arts

MA mood: Branding ... [+]

Ülevaade

MA mood: Branding

Õppige mooduskooli, mille auhinnatud moedisainer ja loominguline juht Holly Fulton juhib. Tema loomingulise suuna kohaselt toodab CSVPA mitmekülgseid, loomingulisi inimesi, kes on valmis tegutsema nii kommertslikus kui ka kontseptuaalses moel.

Kogu meie Cambridge'i keskkõrgkoolide 12-kuulises programmis leiate uusi inspiratsiooniallikaid ja uurite uusi pildistamispraktikat puudutavaid uusi suundi, eksponeerides kogu illustratsiooni ja graafilist meediat, kunsti suunda, toimetuslikku (trükitud ja digitaalset), ettevõtte brändingut , stiil, fotograafia ja liikuv pilt, et töötada välja oma ainulaadne allkiri ja lähenemine kaasaegse moebrändimisele. Teete erialaseid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi brändingu- ja reklaamstrateegiate kohta ning rakendama neid kampaaniaid, mis suhtlevad erinevate moetöödega mitmesugustes kaasaegsetes kohtades, reaalsete ja digitaalsete kogemuste ning elavate platvormidega.... [-]

Suurbritannia Cambridge
Võta kooliga ühendust
Inglise
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Conde Nast College

MA Fashion teatis võimaldab spetsialistidel ja kraadiõppuritel moodustada moodi moodsa mooduli kaudu, mis keskendub laiema moetööstuse varasematele, praegustele ja tuleva ... [+]

Kursuse ülevaade

MA Fashion teatis võimaldab spetsialistidel ja kraadiõppuritel moodustada moodi moodsa mooduli kaudu, mis keskendub laiema moetööstuse varasematele, praegustele ja tulevastele stsenaariumidele. Õpilased alustavad Conde Nast Publishing'iga seotud haridust, pakkudes eksklusiivset juurdepääsu ja toetust, mis on võrreldamatu teistes õppeasutustes.

See kursus on spetsiaalselt ette nähtud selleks, et pakkuda inimestele, kes soovivad siseneda moetööstusse, kellel ei pruugi olla erialateadmisi ja / või kogemusi selles spetsialiseeritud ja mitmekesises valdkonnas. Kursus annab teile ülekantavad oskused ja teadmised, mida saab rakendada mitmesuguste karjäärivõimaluste ja Pathways . Moodide ja kaubamärkide kommunikatsioonile keskenduv kursus hõlbustab suhtlemist visuaalsetes, verbaalsetes ja kirjalikes vormides, kasutades ära varasemaid õpinguid ja erialaseid teadmisi.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles