Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Mood Poolas - Mood programmid Poolas Mood

MA või magistrikraadi on mõeldud õpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraad ja kes vajavad või tahavad põhjalikke uuringuid teema omal valikul. Need programmid võtavad tavaliselt üks kuni kaks aastat ning seda võib vaja kõrgemat tööhõivet.

Mis on MA Fashion Poolas? Aste on pakutud kunstikoolid ja regulaarne ülikoolid ja paljud võtavad interdistsiplinaarset lähenemist, et mõista maailma moe ja disaini. Mitmed loengud on suunatud moe teooria. Õpilased töötavad sageli üksi ja üheskoos kohta projekte ja läbida kostüümi disain, disainer õmblemine, mood joonistamine, mood ja popkultuuri ja rohkem. Lõppedes magistrikraadi, lõpetanud on sageli portfelli projekteerimine näidata potentsiaalsetele tööandjatele või võib jätkata projekti edasiseks arendamiseks.

Magistrikraadi ühendab üks varasemaid kursuste mood, kunst ja disain ja võtab selle järgmisele tasandile täielik ettevalmistuskursus töömaailma moetööstus või täiustatud uuring valdkonna.

Maksumus MA Fashion sõltub kooli või ülikooli pakub kraadi, pikkus muidugi ja materjalide üks peab ostma viia projekte. Õpilaste arv võib saada rahalist abi võimalusi, nagu õppelaenu, stipendiumid ja töö uuring.

Need, kes täitma MA Fashion võib kasutada tööstuses erinevate ülesannetega. Mõned tööd suurte või väikeste disainerid, muutuvad ostjad kaubamajades või akna kirjutuslauad või võib alustada karjääri mood ajakirjandust. Muud lõpetajate võib avada boutique või alustada oma mood line samas tutvustada ja müüa oma esialgse kujunduse.Korraldamine moeetendused, luues mood orienteeritud blogid ja lühifilmid võib olla ka teisi võimalusi lõpetaja.

Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Mood, Poola

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Arts in Poznan

Department of Stsenograafia ülikooli Arhitektuuri-ja Disainigaleriis koosneb viiest disainistuudiod, mis läbi interdistsiplinaarse projekteerimine ja kunstiline kasvatust ... [+]

Master of Arts (MA) etapi Design & Fashion Design

&nbsp

Department of Stsenograafia ülikooli Arhitektuuri-ja Disainigaleriis koosneb viiest disainistuudiod, mis läbi interdistsiplinaarse projekteerimine ja kunstiline kasvatustöö suunatud teadlik ja vastutustundlik kujundamisel visuaalne identiteet "stage'-lähim keskkond. Lavakujundus ja Moedisain kui spetsialiseerumise viita luua "juhuslik ruumi" (teater, telestuudios, näituste ja show'de, prillid, paraadid jne).

&nbsp

&nbsp

Program Stage Design (Stsenograafia)

&nbsp

Department of Stsenograafia ülikooli Arhitektuuri-ja Disainigaleriis koosneb viiest disainistuudiod mis tegelevad interdistsiplinaarse projekteerimine ja kunstiline kasvatustöö suunatud teadlik ja vastutustundlik kujundamisel visuaalne identiteet "stage'-lähim keskkond.... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles