Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Museoloogia programmid Otsi top Museoloogia programme siin! - Museoloogia

See võib tunduda kummaline, et uurida kohta, kus inimesed õpivad, nagu muuseumid, kuid see on osaliselt, mida õpilased museoloogia programme teha. Tulu MA museoloogia lubab kraadi omanikud joosta ja kureerida muuseumid ja näitused.

Mis on MA museoloogia? Kuna muuseumid on pidevalt muutuvad ja ajakohastamine on oluline, et nad kasutavad töötajad, kes saavad aru, kuidas ehitada ja hooldada nii informatiivne ja põnev eksponeerib. Selleks, et hoida töötavad enamik muuseume sõltub annetusi toetajaid ja külastajaid. See tähendab, et kvaliteedi näidikud on väga oluline, et tulevikus edu muuseum küsimus. Õppimine museoloogia on suurepärane võimalus saada vajalikke oskusi, et hoida muuseumid kõikidel erialadel avatud ja toimib.

Peaaegu eranditult muuseumid palgata vaid professionaalselt haritud kandidaadid top tervistav ja juhtivatele ametikohtadele.Parim viis saada selline haridus on registreerimisega muuseumi uuringud MA programmi.

Soetamise kulu MA Museum Studies erineb märkimisväärselt ühest koolist teise. Paljud õpilased leiavad, et hind ei ole kõige olulisem küsimus, vaid hariduse kvaliteet on kõige olulisem tegur valikul vahel MA programmid.

Lõpetajad MA Museoloogia kõige sagedamini soov töötada muuseumide ja tööturul on eriti konkurentsivõimeline, kuna mitmed muuseumid on mõnevõrra piiratud. Kuigi paljud inimesed võivad mõelda ainult kunstimuuseumid kui potentsiaalsed kohad töö, omanike MA Museoloogia leida ka tööd loomaaiad, akvaariumid, ülikoolid, riiklikud talveaiad, laste muuseumid, ja paljud teised instituutide õppimine.

Selleks, et saada parim haridus võimalik, huvitatud üliõpilased peavad eelnevalt registreeruda programmi, mis näeb oma individuaalseid vajadusi ja oskusi. Üks parimaid viise, kuidas sobitada täiuslik museoloogia programm on läbi online MA otsingu teenus. S earch oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

23 Tulemused Museoloogia

Richmond The American International University in London

Richmond University's Visual Arts Management MA ... [+]

Richmond University's Visual Arts Management MA

Richmondi Ülikooli Visual Arts Management ja Curating MA valmistab ette õpilasi kutsealaste teadmiste, oskuste ja kogemuste jaoks, mis on vajalikud karjääri kujundamiseks visuaalsete kunstiasutuste ja loomingulise kultuuritööstuse jaoks. Programm on unikaalne selle poolest, et see hõlmab avalikult rahastatavat (mitte kasumit teeniva) ja kommertsmaastikueksporti, kusjuures rõhuasetus on haridusel ja haridusel. Õpilased õpivad, kuidas tänapäeva üha enam globaalses kunstimajas toimivad muuseumid, galeriid, oksjonimajad, loomeettevõtted, kollektsionäärid ja rahastajad.

Selles programmis osalevaid õpilasi peetakse nooremate teadlaste kolleegideks ja arenevate kunstide spetsialistideks ning julgustatakse osalema mitmesugustes näituste avaudes, võrgustikeüritustel, kunstnike kõnelustel, festivalidel ja konverentsidel. Paljud klassid õpetatakse väliselt muuseumides ja galeriides ning õpilased lahkuvad ulatuslike kontaktidega, millest nad saavad arendada ja laiendada oma professionaalset võrku.... [-]

Suurbritannia Kensington
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Käsitöökursuse kogemus ja individuaalsed praktikapõhised projektid moodustavad meie MA Curation'i magistrikraadi. ... [+]

Ülevaade

Tutvustades kaasaegse kunsti valdkonna "näitus" idee kõige laiemas tähenduses, võite tegeleda galeriipõhiste näituste ja projektidega mittetraditsioonilistes kohtades, kohaspetsiifiliste sekkumiste ja avalike kunstiprojektide jaoks.

Asjakohane, praegune ja uuenduslik

Kujundades viimast mõtteviisi kogu kuraatoriuuringutes, mõistab see praktilist ja asjakohast kraadiõppurit kunstniku-kuraatori tekkimist ning traditsioonilisemaid marsruute kuraatorite praktikale.

Saate kaaluda erinevate platvormide, traditsiooniliste muuseumikogude, museoloogia ja arhiivide pakutavaid võimalusi virtuaalseteks ja interaktiivseteks meetoditeks.

Sind aitatakse välja töötada eneses algatatud kuraatoriprojekte, mis näevad teid innovaatilisemaks ja uurivad võimalusi uute vaatajaskondade kasvatamiseks.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Muuseum Studies Program GW ühendab traditsioonilise akadeemilise koolituse õppeainete koos muuseumi tegevuse ja praktiline muuseumi kogemuste kombinatsioon, mis on vajali ... [+]

Muuseum Studies Program GW ühendab traditsioonilise akadeemilise koolituse õppeainete koos muuseumi tegevuse ja praktiline muuseumi kogemuste kombinatsioon, mis on vajalik alustada edukat muuseumi karjääri.

Asukoht

Selle asukoht Washington, DC, muuseumi maailma pealinn, võimaldab õpilastel omandada praktilisi töökogemusi programmi kaudu seotuse üle 60 muuseumi ja kultuuriorganisatsioonide.

Kvaliteet

Programmi maine tipptasemele põhineb erakordse õppejõud, nõudlik akadeemiline õppekava ja tugev internatuuri. Rohkem kui 800 vilistlased töötavad muuseumid, ajaloolisi paiku ja maju, föderaal-ametite ja nendega seotud mittetulundusühingute üle kogu maailma.

Professionaalne ... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Uuenduslik uus MA, mis on koostöös BFI-ga andnud õpilaste ettevalmistamiseks filmide näitamise, programmeerimise, kriitika või arhiivitöö edukaks karjääriks. ... [+]

Ülevaade

Uuenduslik uus MA, mis on koostöös BFI-ga andnud õpilaste ettevalmistamiseks filmide näitamise, programmeerimise, kriitika või arhiivitöö edukaks karjääriks.

National Film and Television School filmiuuringute programmeerimine ja kursuste magistriprogramm, mis on välja antud koostöös BFI-ga, on mõeldud õpilastele, kes soovivad karjääri teha laiemas filmi- ja meediakultuuris, olenemata sellest, kas need on kursused, näitused, kriitika, arhiivid , säilitamine või restaureerimine. Kursus annab üksikasjaliku ülevaate kontseptsioonidest, kontekstidest ja kriitilistest mõtetest, mis on kujundanud filmi tootmise ja vastuvõtmise, mis on aluseks kiirelt muutuvale kaasaegsele filmile ja liikuva pildikultuuri kaasamisele. Range akadeemiline raamistik on ühendatud reaalmaailma rakendustega, mis võimaldavad igal üliõpilasel arendada oma oskusi, teadmisi ja mõistmist, et anda filmile ja meediale karjääri tugeva aluse.... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetowni ülikooli kunsti- ja muuseumiuuringute magistriprogramm toob kaasa kunstimuuseumi akadeemilise uurimise koos muuseumitööga ja rõhutab tänapäeva muuseumi rahvus ... [+]

Georgetowni ülikooli kunsti- ja muuseumiuuringute magistriprogramm toob kaasa kunstimuuseumi akadeemilise uurimise koos muuseumitööga ja rõhutab tänapäeva muuseumi rahvusvahelisi kontekste. Kursuste, individuaalsete uuringute ja praktikumide kaudu töötavad üliõpilased tihedas koostöös Georgetowni kunstiajaloo teaduskonna, kuraatorite ja teiste muuseumiekspertidega Washingtonis ning Sotheby'i kunstiinstituudi teaduskonna spetsialistidega Londonis või New Yorgis.

Kaheteistkümne kuu pikkune kursus ühendab kursused museoloogia ja kunstiajalooga koos praktikumidega mõnes Washingtoni esietendus kunstiasutuses. Uurime muutuvaid suhteid akadeemilise kunstiõppe ja muuseumi kuvamise ja tõlgendamise uute konfiguratsioonide vahel. Koolide ja individuaalsete uurimisprojektide raames käsitletakse selliseid teemasid nagu muuseumide rollid kaasaegsetes kultuuris, muuseumikoolitusprogrammid ja publikud, uued tehnoloogiad, kogumise haldamine, kuraatoritegevus ja omandamise ja kuvamise eetika. Meie õpilased osalevad kunsti näituse ja tõlgendamise kriitilistes aruteludes.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
August 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Kultuuriväärtuste maa säilitamine on käes-olev programm, mida õpetavad selle valdkonna asjatundjad, pakkudes teile võimalust arendada mitmesuguseid täiustatud säilitusosk ... [+]

Kursus

University of Lincoln eesmärk on pakkuda ideaalne keskkond, kus edendada oma teadmisi ja kaitse oskusi kraadiõppe tasandil.

Teil on juurdepääs paljudele ajaloolistele materjalidele ja nad võivad keskenduda parandusravile, ennetava kaitse või kogude haldamisele.

Neile, kes juba töötavad looduskaitsealal, võib segaõppe võimalus lubada praktiliste projektide esitamist praegusest töökohast.

Ajaloo Kool

Kuidas sa õpid

Enamik konservateadlane ja tehnikud on kvalifitseeritud konservaatorid, kellel on mitmekülgne töökogemus muuseumi ja päranditööstuses. Kombineeritud õpivõimalused, mis ühendavad paindlikkust, toetust ja akadeemilist rangust, eksisteerivad ka juba olemasolevatele töötajatele.... [-]

Suurbritannia Lincoln
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

See magistriõppekava ühendab kunstiajaloo teoreetilise õppe praktiliste probleemidega, mis on seotud kunstiobjektide kuvamisega, haldamisega ja tõlgendamisega mitmesugust ... [+]

Kunstiajaloo ja kunstiajaloo osakonna poolt pakutav kunstiajaloo ja muuseumiuuringute magistriõppekava annab üliõpilastele kõrgema kvalifikatsiooni kunstiajaloos ja laia tutvustuse muuseumitööle. Programmi pakutakse neile, kes soovivad töötada kunstikollektsioonidega seotud valdkondades.

Õpilased võtavad kunstiajaloo ja muuseumiõpingute kursusi samaaegselt. Lõpetajad selle programmi tavaliselt karjääri kuraatorid, kogude juhid, õpetajad või administraatorid muuseumides ja galeriides.

Õppe eesmärgidNäidata kunstiajaloo peamiste arutelude, kontseptsioonide ja meetodite mõistmist.Edendada oma oskusi visuaalse kirjaoskuse ja kunstiteoste analüüsimisel.Omandage kunstiteoste laia ajalise ja geograafilise ulatuse tundmine.Näidata võimet kontekstuaalseks paljude kunstiteoste kultuuriliseks ja ajalooliseks tähenduseks.Töötada välja ja viia läbi algupäraseid uuringuid vähemalt ühes alamväljas, kasutades esmaseid allikaid.Täpsustage oma avalikkuse esitlusoskusi.Koostage avaldatav või peaaegu avaldatav kirjalik töö ja mõistke välja spetsiifilisi väljaandmisstandardeid.Ehita põhilised õpetamisoskused.Lisateave kunstiajaloo professionaalsete võimaluste kohta.Praktika vastutustundlik ja eetiline käitumine, eriti vastavalt kolledži kunstiliidu praktikale ja standarditele.Saate juhtida peamisi kunstimuuseumide ees seisvaid küsimusi.Õppige praktiseerijate praegusi muuseumi tavasid.Hangi väärtuslikku praktilist kogemust struktureeritud praktika kaudu oma valitud institutsioonis.Lugege professionaalsetest võimalustest ja looge muuseumimaailmas kontaktvõrgustik.Arendada muuseumide ja kunstiasutuste ajalugu.Miks valida Tuftid, et valmistada ette muuseumi karjääri?... [-]
Ameerika Ühendriigid Medford
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bath Spa University

Uurige praegust teooriat ja ajalugu ning looge oma isiklikud kuraatorioskused ja mõtlema meie uuendusliku kuraatori MA-le. ... [+]

Uurige praegust teooriat ja ajalugu ning looge oma isiklikud kuraatorioskused ja mõtlema meie uuendusliku kuraatori MA-le.

Kuraatorite poolt õpetatud te töötate koos sektori rikkaliku ja mitmekesise partnerorganisatsioonidega.

Kombineerige kaasaegne praktika ja teooria paindliku lähenemisviisiga.

See curating MA rõhutab publiku, kogude ja uute kontekstide rolli.

Keskendume tänapäeva praktikale, koondades ajalugu, teooriat ja praktikat. Küsime, milline on see, mis muudab kuraatori rolli eriliseks ja kuidas me mõistame kuratooriumi põhialuseid, kui see on muutunud selliseks buzzwordiks.

Kursus hõlmab kaasaegset kuraatorit ajaloolistes ja kollektsioonipõhistes seadistustes, kaasaegsetes kohtades, digitaalsetes, „hüpikakende“ ja saidipõhistes kontekstides. Seda annavad valdkonna eksperdid ja töötavad kuraatorid.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi muuseumiuuringute MA pakub ülevaadet muuseumi teooriast ja praktikast muutuvas tehnoloogilises, sotsiaalses ja poliitilises keskkonnas. Praeguste ja tuleva ... [+]

Johns Hopkinsi muuseumiuuringute MA pakub ülevaadet muuseumi teooriast ja praktikast muutuvas tehnoloogilises, sotsiaalses ja poliitilises keskkonnas. Praeguste ja tulevaste muuseumiekspetsientide jaoks on see rõhutanud tehnoloogia tähtsust tänapäeva muuseumis. Uuritakse ka uusi haridus-, näituse- ja äristrateegiaid, uurides muuseumi rolli sotsiaalsete muutuste tegurina.

Me tervitame kogu maailma üliõpilasi, kes on huvitatud muuseumide, sealhulgas ajaloo, tehnoloogia, teaduse, kunsti, eriteemade või temaatiliste muuseumide, ajalooliste vaatamisväärsuste, rahvusparkide ja loomaaedade ning samuti ettevõtete, valitsusasutuste ja erasektori organisatsioonide näituste huvitamiseks .... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Meie 39-krediidi muuseumi erialade kraad on mõeldud nii üliõpilaste ettevalmistamiseks muuseumide karjääri jaoks kui ka praeguse muuseumitöötaja oskuste täiendamiseks ja ... [+]

Teeni oma MA muuseumi erialadel

Curate oma tulevikku ja liituda meie eliitgrupiga vilistlaste hulgas, kes töötavad kogu riigi mainekamates kultuuriasutustes ja -organisatsioonides.

Kommunikatsiooni- ja kunstikolledži magistriõpe on põnev teadlaste, teoreetikute, teadlaste ja spetsialistide kogukond. Üks meie programmide ühine tunnusjoon on pühendumus tipptasemele. Teaduskond koosneb rahvusvaheliselt tunnustatud teadlastest ja tööstuse spetsialistidest. Tipptasemel õppekava sisaldab uusimaid tehnoloogiaid ja suundumusi, hoides teid ülejäänud üle.

Muuseumi erialade kraad

Meie 39-krediidi programm on mõeldud nii õpilaste ettevalmistamiseks muuseumide karjääri jaoks kui ka praeguse muuseumitöötaja oskuste täiendamiseks ja täiustamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid South Orange
Detsember 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Birmingham - College of Arts and Law

International Heritage Management MA on hästi väljakujunenud ja austatud programm, mis põhineb ainulaadsel partnerlusel juhtivate ülikoolide ja üks suuremaid sõltumatuid ... [+]

International Heritage Management MA on hästi väljakujunenud ja austatud programm, mis põhineb ainulaadsel partnerlusel juhtivate ülikoolide ja üks suuremaid sõltumatuid muuseume Suurbritannias Ironbridge Gorge Museums Trust.

Programm pakub Teile võimalust osaleda ülikoolis asuva rikkaliku ja mitmekesise rahvusvahelise teadusringkonnaga ning uurida mitmeid kultuuripärandi ja selle juhtimise aspekte kogu maailmas ning muuseumi usalduse praktilist kogemust kultuuripärandi vaatamisväärsuste käitamisel. Oma valdkonna ekspertide loengute ja õpikülastuste programmi abil tegelete kultuuripärandi haldamise ja uurimismeetodite mitmesuguste aspektidega, mis võimaldavad teil sektoris edasi liikuda.... [-]

Suurbritannia Birmingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Projekteerimise Pathways ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

V

Sest 2018/9 pakkusime kolme Pathways jooksul MA: disain ja materiaalse kultuuri; etendus ja fotograafia.

V

Projekteerimis- ja materiaalse kultuuri Pathway kasutatakse tavapäraste ajalooliste meetodite kõrval teenuste, interaktsioonide, poliitikate, institutsioonide ning juriidiliste ja tehniliste süsteemide, samuti füüsiliste objektide ja ruumide esemete analüüsi, et luua uusi vaatenurki suurtele ajaloolistele küsimustele. Õppe- ja uurimistöö erivaldkonnad hõlmavad moe- ja tekstiililugu, arhitektuuri, teadust ja tehnoloogiat, poliitika ja iga päev materiaalset kultuuri, meisterdamist, käsitööl põhinevat ajalugu ja materiaalse kultuuri kaudu globaalset ajalugu. Juhendajate teadusuuringute ja õpetamise eriteadmised ulatuvad varasest tänapäevast tänapäevani, eriti ala asjatundjad on Ühendkuningriigis / Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Aasias.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Muuseumiõppe magistrikraadi magistriprogramm pakub õppekavad, mis põhinevad praktilistel koolitustel, teadustööl, stipendiumidel ja disainil, mis valmistab teid mitmesugu ... [+]

Ülevaade

Muuseumiõppe magistrikraadi magistriprogramm pakub õppekavad, mis põhinevad praktilistel koolitustel, teadustööl, stipendiumidel ja disainil, mis valmistab teid mitmesuguste erinevate muuseumide jaoks erinevaid positsioone. Me kujundame vilistlased elastseks, kohanemisvõimelisteks ja pädevateks töötavateks spetsialistideks. Programmi keskmes on usk, et muuseumi töötaja on vaatevälja ja muuseumi objekti vaheline side.

Programm on üles ehitatud viisil, mis võimaldab teil arusaamist teooria ja praktika suhetest. Syracuse ülikooli kunstigaleriid, erikogude uurimiskeskus ja Sue Ann Genet kostüümikogu ja Sue

Programmi üheks oluliseks aspektiks on kursuste kättesaadavus paljudes osakondades ja kolledžites, sealhulgas VPA kunstikoolis ja Transmedia osakonnas; Kunsti- ja muusikakoolide osakond ja Antropoloogia osakond Kunsti- ja Teadustekolledžis; Infoteadustekool; ja SI Newhouse Public Communications School. Märkimisväärne hulk üliõpilasi jätkab samaaegseid või järjestikuseid kraadi sellistes valdkondades nagu kunstiajalugu, antropoloogia, kunstide haldamine, kunsti ajakirjandus ja infoteadused.... [-]

Ameerika Ühendriigid Syracuse
September 2019
Inglise
1.5 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aalto University

Visuaalsed kultuurid, kureerimine ja kaasaegne kunst (ViCCA) on kaheaastane transdistsiplinaarne magistriõppekava, mis uurib arenevaid teadmisi ja tavasid visuaalsete kul ... [+]

ViCCA uurib kunsti uutes kontekstides. Programmi kesksed on uued ja tekkivad erialased tavad, mis on sündinud ja arenenud kultuuritootmise uutes ruumides. Programmis uuritakse kunstiteostust ja uusi professionaalseid asutusi laiendatud visuaalsete kultuuride vallas. ViCCA teoorias ja praktikas on tihedalt põimunud ja rõhutatakse iga õpilase kunsti-, kuratooriumi- ja teoreetilist mõtlemist. Programm pakub suurepäraseid võimalusi uurimisvõimaluste ja kunstilise ja kriitilise mõtlemise mõttes. Õppimine üksteise erialasest taustast mängib samuti olulist rolli programmis. Programm pakub võimalust laiendada oma erialast identiteeti ja luua uusi tööviise ja uusi professionaalsuse vorme.... [-]

Soome Helsinki
Võta kooliga ühendust
Inglise,Soome,Rootsi
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Westminster

See kursus uurib, kuidas muuseumid, galeriid ja muud kultuuriasutused muutuvad, et rahuldada 21. sajandi vajadusi. MA on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad töötada kuraa ... [+]

. Kursuse kokkuvõteSee kursus uurib, kuidas muuseumid, galeriid ja muud kultuuriasutused muutuvad, et rahuldada 21. sajandi vajadusi. MA on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad töötada kuraatoritena, kunstikorraldajatena, muuseumi professionaalsetena ja muudena kultuuritegelastena ning kes soovivad teada, kuidas need institutsioonid tänapäeva probleemidega kokku puutuvad. Selles vaadeldakse kultuuriteenuste muutuvat rolli ja seda, kuidas asutused, festivalid ja paindlikud organisatsioonid kujundavad, hoiavad, rahastavad ja levitavad kultuuri. Kursus annab teile võimaluse kaevata end kaasaegsetesse aruteludesse, mis käsitlevad kultuuriasutuste töökorraldust ja muutuvat konteksti, kus organisatsioonid tegutsevad.Kursuse ülesehitus... [-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles