Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Muuseumiteadus programmid Otsi top Muuseumiteadus programme siin! - Muuseumiteadus

MA või magistriõpe on kraad, mida saab teenida pärast bakalaureuseõppe või kunstiteoste bakalaureuse lõpetamist. Magistrikraadi kraadid võivad sisaldada erialasid paljudes erinevates valdkondades, sealhulgas humanitaarteadustes, kunstis ja sotsiaalteadustes.

Mis on muuseumteaduse magister? Muuseumiteaduse magistrikraadi teenimine annab teile ulatuslikke teadmisi muuseumi erinevate aspektide kohta, sealhulgas teadustöö, haridus, disain ja juhtimine. Te saate valida keskenduda antropoloogia ja ajaloo uurimisele ja õppimisele või õppida muuseumide ja muuseumide haldamise ärivaldkonda. Samuti võite õppida hariduse teemal, sest muuseumide üks suuremaid eesmärke on teavitada külastajatest teadusest ja ajaloost.

Selles astmes töötamine annab teile kasulikke teadmisi, mis aitavad teil infot leida. Samuti võite omandada oskusi, mis aitavad teil teavet tõhusalt esitada, kui teil seda on, ja saate õppida ajalooliselt mõtlema, mis aitab otsuste tegemisel.

Mitu erinevat asja, mida võib arvestada, kui püütakse otsustada, kui palju muuseumiauhti maksab, on palju. Erinevatel koolidel võib olla palju erinevaid kulusid. Samuti võivad olla erinevad tegurid, näiteks kas te võtate vajalikke kursusi veebis või füüsilises koolis.

Seda tüüpi kraadi võib kõige paremini sobida karjääriks individuaalse muuseumiga. Võiksite töötada üldsusega haridus- või muuseumijuhina, teavitada ja õpetada külastajaid ekraanil olevate objektide olulisuse kohta. Võite ka muuseumi juhtida või hallata või isegi leida oma muuseumi, kasutades teadmisi konkreetsete kultuuride, esemete või ajalooliste perioodide kohta.

Muuseumiteaduse magistriõppe saab teenida online-programmide või traditsioonilise ülikooli kaudu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Muuseumiteadus

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Meie 39-krediidi muuseumi erialade kraad on mõeldud nii üliõpilaste ettevalmistamiseks muuseumide karjääri jaoks kui ka praeguse muuseumitöötaja oskuste täiendamiseks ja ... [+]

Teeni oma MA muuseumi erialadel

Curate oma tulevikku ja liituda meie eliitgrupiga vilistlaste hulgas, kes töötavad kogu riigi mainekamates kultuuriasutustes ja -organisatsioonides.

Kommunikatsiooni- ja kunstikolledži magistriõpe on põnev teadlaste, teoreetikute, teadlaste ja spetsialistide kogukond. Üks meie programmide ühine tunnusjoon on pühendumus tipptasemele. Teaduskond koosneb rahvusvaheliselt tunnustatud teadlastest ja tööstuse spetsialistidest. Tipptasemel õppekava sisaldab uusimaid tehnoloogiaid ja suundumusi, hoides teid ülejäänud üle.

Muuseumi erialade kraad

Meie 39-krediidi programm on mõeldud nii õpilaste ettevalmistamiseks muuseumide karjääri jaoks kui ka praeguse muuseumitöötaja oskuste täiendamiseks ja täiustamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Lõunaoranž
Detsember 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi muuseumiuuringute MA pakub ülevaadet muuseumi teooriast ja praktikast muutuvas tehnoloogilises, sotsiaalses ja poliitilises keskkonnas. Praeguste ja tuleva ... [+]

Johns Hopkinsi muuseumiuuringute MA pakub ülevaadet muuseumi teooriast ja praktikast muutuvas tehnoloogilises, sotsiaalses ja poliitilises keskkonnas. Praeguste ja tulevaste muuseumiekspetsientide jaoks on see rõhutanud tehnoloogia tähtsust tänapäeva muuseumis. Uuritakse ka uusi haridus-, näituse- ja äristrateegiaid, uurides muuseumi rolli sotsiaalsete muutuste tegurina.

Me tervitame kogu maailma üliõpilasi, kes on huvitatud muuseumide, sealhulgas ajaloo, tehnoloogia, teaduse, kunsti, eriteemade või temaatiliste muuseumide, ajalooliste vaatamisväärsuste, rahvusparkide ja loomaaedade ning samuti ettevõtete, valitsusasutuste ja erasektori organisatsioonide näituste huvitamiseks .... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Muuseum Studies Program GW ühendab traditsioonilise akadeemilise koolituse õppeainete koos muuseumi tegevuse ja praktiline muuseumi kogemuste kombinatsioon, mis on vajali ... [+]

Muuseum Studies Program GW ühendab traditsioonilise akadeemilise koolituse õppeainete koos muuseumi tegevuse ja praktiline muuseumi kogemuste kombinatsioon, mis on vajalik alustada edukat muuseumi karjääri.

Asukoht

Selle asukoht Washington, DC, muuseumi maailma pealinn, võimaldab õpilastel omandada praktilisi töökogemusi programmi kaudu seotuse üle 60 muuseumi ja kultuuriorganisatsioonide.

Kvaliteet

Programmi maine tipptasemele põhineb erakordse õppejõud, nõudlik akadeemiline õppekava ja tugev internatuuri. Rohkem kui 800 vilistlased töötavad muuseumid, ajaloolisi paiku ja maju, föderaal-ametite ja nendega seotud mittetulundusühingute üle kogu maailma.

Professionaalne ... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles