Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Muusikaäri programmid Otsi top Muusikaäri programme siin! - Muusikaäri

MA on kõrgtasemel, pakkudes põhjalikku ja kontsentreeritud õpet valitud valdkonnas. Õpilased võivad kasutada karjääriarengu taset, keskenduda oma valdkonna konkreetsele aspektile või valmistuda doktoriõppe jätkamiseks.

Mis on muusikavaldkonna MA? Uuringud keskenduvad muusika äriaspektidele kui toimivusele. Õpilased saavad põhjalikku arusaamist muusikatööstusest ja õpivad, kuidas luua edukat muusikakeskkonda. Turundusstrateegiate juhendamine annab õpilastele võimaluse kasutada fänni huvi tekitamiseks tehnoloogiat ja muid vahendeid. Juhtimis- ja eetikakursused uurivad vajadust eetiliste valiku tegemiseks sellistes valdkondades nagu kunstnike käsitlemine ja intellektuaalomandi õigused. Ettevõtete rahastamine annab oskusi finantsanalüüsiks ja finantseerimistegevuseks. Õppekava võib hõlmata statistikat, juhtimisarvestust, infotehnoloogiat, inimeste käitumist ja muusikaettevõtete juhtimist.

Kraadi jätkamine annab kasu nii isiklikuks kui ka tööeluks. Reklaamitegevuste mõistmine aitab õpilastel luua usaldust ja parandada igapäevaseid koostoimeid. Juhtimis- ja eetikaalased kursused suurendavad otsustusvõimet kõigil tasanditel.

Programmi maksumus varieerub sõltuvalt kooli asukohast, lõpetamiseks vajalikust ajast ja õppekava nõudmisest. Ülemaailmsete võimaluste uurimise abil saavad õpilased kindlaks teha nende vajadustele vastava parima valiku.

Karjäärivõimalused on paljude muusikaekspertide spetsialistide jaoks. Tootmisharu edeneb väljaõppinud professionaalidele operatsioonide ja tulemuslikkuse osas. Tööd on saadaval muusikateoste kirjastamise, turunduse ja salvestuste levitamise, veebivestlusteenuste haldamise, lepingute ja litsentsimise, autoriõiguste ja muusikatehnoloogia valdkonnas. Lõpetajad võivad oma oskusi kommunikatsiooni, turunduse ja avalike suhete valdkonnas kasutada, et edendada kunstnikke ja muusikarühmi. Kontsertreiside ja salvestusseansside planeerimiseks ja haldamiseks on vaja ka spetsialiste.

Muusikakeskuse magister annab võimaluse juhtpositsiooni juhtida kiire ja majanduslikult konkurentsivõimelises tööstuses. Alustage täiendõpet täna. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Muusikaäri

University of Westminster

See kursus on kõrgelt hinnatud nii muusika ärihariduses kui ka tööstuses üldiselt. See valmistab teid ette, et saada üheks muusikatööstuse juhtide ja ettevõtjate järgmist ... [+]

. Kursuse kokkuvõteSee kursus on kõrgelt hinnatud nii muusika ärihariduses kui ka tööstuses üldiselt. See valmistab teid ette, et saada üheks muusikatööstuse juhtide ja ettevõtjate järgmisteks põlvkondadeks. Kursuse kõik õppejõud töötavad praegu muusikatööstuses ja igal nädalal on mitmeid kõrgetasemelisi tööstuse külastajaid. Te peate olema ise motiveeritud ja avatud mõtlemisega üliõpilane, sest see on intensiivne kursus, kuid see aitab teil oma karjääri paljudes muusikaäritegevuse valdkondades edasi arendada.Muusikatööstuse juhtide ja organisatsioonidega töötades on kursus välja töötanud ainulaadse õppekava. Sul on võimalik ühendada tugev peamiste äritegevuse oskuste toetamine (ettevõtlus, juhtimine, organisatsiooniline juhtimine ja turundus oluliste muusikatööstuse juhtimisalaste teadmistega (strateegilised innovatsioonitehnoloogiad, intellektuaalomand ja autoriõigus) ning akadeemilised kontseptsioonid ja teooriad, mis on tööstusega seotud.Ametlik õpetamine toimub istungite kaudu, millest igaüks sisaldab ametlikku loengut, tööstuse külalisesinejate ja seminaride harjutusi. Igal kuuel moodulil on vähemalt kaks ülesannet. Lõplik projekt (mis vastab kolmele moodulile) on vähemalt 12 000 sõna aruanne.Kursuse ülesehitus... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

Kommertslik edu ja püsiv karjäär muusikatööstuses sõltuvad üha enam kunstniku võimest luua oma väikesed rekordmärgid, hallata nende autoriõigusi, hõlbustada elusündmusi, ... [+]

Ülevaade

Kommertslik edu ja püsiv karjäär muusikatööstuses sõltuvad üha enam kunstniku võimest luua oma väikesed rekordmärgid, hallata nende autoriõigusi, hõlbustada elusündmusi, arendada oma karjääri ja säilitada oma tervis.

Režissöör pühendunud tööstusharu spetsialistide meeskonnaga, kellel on ainulaadsed teadmised ja enneolematu kogemus selles valdkonnas, on teil võimalus õppida oma karjääri juhtimiseks ja arendamiseks võtmekontseptsioone - või teie poolt esitatavat toimingut.

Miks valida see kursus?

Asume Lääne-Londonis, Ühendkuningriigi muusika- ja meediatööstuse keskuses - nii pole muusikatööstuse juhtimise ja kunstnikuarenduse uurimiseks parem koht.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London College of Creative Media

Kas teil on kunagi olnud idee, mis võiks olla uue äritegevuse aluseks ja mida soovite näha reaalses mastaabis? Kujundanud ja tarnitud kogenud tööstusharude juhendajate ja ... [+]

MA loomemajandus

Kas teil on kunagi olnud idee, mis võiks olla uue äritegevuse aluseks ja mida soovite näha reaalses mastaabis? Kujundanud ja tarnitud kogenud tööstusharude juhendajate ja mentorite meeskond, meie kraadiõppe loomingulise ettevõtluse tase laiendab ja täiustab teie praeguseid teadmisi ja oskusi, andes teile serva, mis on vajalik lahja loomingulise käivitamise leidmiseks või lootust juhitava karjääri avamiseks. . Sa õpid arendama ja segama oma teadmisi ja oskusi loovuses, innovatsioonis ja ettevõtluses projektipõhise protsessi kaudu, mis hõlmab tegevuste õppimist, tegevusuuringuid ja reflekteerivat praktikat.

Kursuse nõuded

Meie MA annab teile "start-up" keskkonda, kus saate kujundada idee elujõuliseks äriettevõteteks loomemajanduses. Selleks, et saada MA täielikult, peate:... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles