Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Pangandus programmid Otsi top Pangandus programme siin! - Pangandus

Magistrikraadi omandamine on see, mida paljud õpilased soovivad. See saavutus antakse pärast magistriõppe lõpetamist, üldiselt valdkonnas, mis ei ole seotud teadusega, kuigi see ei ole nõue. Master of Arts või MA on saavutatud pärast bakalaureusekraadi omandamist ja enne doktoriõppe alustamist.

Mis on panganduse MA? See programm pakub täiendavat haridust finantstööstuse ja pangandusmaailma toimimise kohta. See keskendub paljudele pangandusvaldkondadele, nagu funktsionaalsus, ajalugu, uuringud ja rakendused finantsturgudele. Õpilased saavad õppida finantsstrateegiaid ja -tehnoloogiaid, samuti majandussüsteeme, valides pakutavatest mitmekesistest kursustest. Internetis pakutakse erinevaid programme, mis muudavad selle sobiva võimaluse rahvusvahelistele üliõpilastele või neile, kes elavad ülikoolilinnakust kaugel.

Magistrikraad panganduses pakub palju eeliseid. Need, kes lõpetavad magistriprogrammi, saavad paremini mõista, kuidas finantsvaldkond toimib ja võib neid teadmisi juhtivatel kohtadel edasi anda. Panganduse magistriõppes on lõpetajatele kõik vahendid, mida neil on vaja ülemaailmsel turul liikuda.

Nagu iga magistriõppe programmi puhul, erinevad panganduse magistriõppe kulud sõltuvalt asutusest ja viibimisajast. Enamik magistriõppe programme kestab tavaliselt üks kuni kolm aastat.

Tänapäeva kiirelt arenevas rahalises maailmas on magistrikraad panganduses hädavajalik. Omandatud teadmised ja oskused, mida see aste pakub, annab lõpetaja eelise teiste taotlejate karjääri alustamisel sellistes valdkondades nagu investeerimispangandus, ettevõtte või äri finantsjuhtimine, omakapitali analüüs või erasektori rikkuse sektoris. Pangandusalane magistriprogramm pakub sellel üha konkurentsivõimelisel turul tugevaid maksu- ja ärifondide aluseid.

Panganduse magistrikraad on saavutatav ükskõik millisest elutingimustest. Online-kursusi saab osalise tööajaga, neile, kes vajavad paindlikumat ajakava, või neid saab teha ka täistööajaga. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Pangandus

University of Nicosia

Eesmärk programmi eesmärk on arendada kultuuri ja oskusi, mida nad vajavad, et selle lõpetanutel ühesõnaga finantssektoris. See saavutatakse, pakkudes laia teoreetilise j ... [+]

Uuringud Kestus (aastat): 2 aastat Uuring Pealkiri: MSc Pank, Raamatupidamine ja rahandus Pealkiri Uuringud Tase: Master (2 Cycle Studies) Õppekeel: Kreeka Meetod Uuringud: täis- või osalise tööajaga Minimaalne Euroopa ainepunkti (ECTS): 120 programmi kirjeldus

Eesmärk programmi eesmärk on arendada kultuuri ja oskusi, mida nad vajavad, et selle lõpetanutel ühesõnaga finantssektoris. See saavutatakse, pakkudes laia teoreetilise ja praktilise arsenal pangandus, raamatupidamine ja majandusalased teadmised ja strateegilise mõtlemise arengut ja kriitilise mõtlemise oskusi. Saavutamine otstarvet toob kaasa luua uue põlvkonna juhid, oskab analüüsida ettevõtte väljakutseid ja võimalusi ning samaaegselt kujundada ja rakendada tõhusaid ja uuenduslikke äri poliitika ja strateegiate pidevalt muutuvas keskkonnas.... [-]

Küpros Nicosia Kreeka Athens
Võta kooliga ühendust
Kreeka
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
CESTE Business School

CESTE panganduse ja rahanduse magistrikraad on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad arendada finantssektoris professionaalset karjääri ning ettevõtete ja organisatsioon ... [+]

CESTE panganduse ja rahanduse magistrikraad on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad arendada finantssektoris professionaalset karjääri ning ettevõtete ja organisatsioonide finantsosakonda üldiselt.

Programmi üks silmapaistvamaid omadusi on see, et see annab õpilastele võimaluse valmistuda EFPA (Euroopa Finantsplaneerimise Assotsiatsioon) prestiižse EFA ™ sertifikaadi (Euroopa finantsnõustaja) teenimiseks ja annab neile hea võimaluse teenida FRM® (Financial Risk Manager) sertifikaat GARP-lt (Global Association of Risk Professionals). CESTE on EFPA ja GARP akrediteeritud koolituskeskus.

Veel üks eriti huvitav väljakutse CESTEis on see, et ta on tulnud osalema CFA Instituudi teadusuuringute väljakutsel, mis on ainulaadne võimalus valitud õpilaste rühmale, kes soovivad õppida tööstuse juhtide kogemustest ja konkureerida teiste õpilastega, kes õpivad mõned parimad finantsprogrammid maailmas.... [-]

Hispaania Zaragoza
Oktoober 2019
Hispaania
Osakoormus
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles