$close

Filtrid

Kuva tulemused

Poliitika ajalugu programmid Otsi top Poliitika ajalugu programme siin! - Poliitika ajalugu

Paljud õpilased saavad oma hariduse järgmisele tasemele, teenides magistrikraadi. Sõltuvalt suurtest võib õpilane kraadi lõpetamiseks omandada ühe või mitu aastat. Programmid võivad nõuda kirjalikku väitekirja või suulist ettekannet, enne kui osalejad saavad lõpetada. Mis on poliitilise ajaloo magister? Selles astmes õpivad üliõpilased saavad õppida, kuidas kogu ajaloo poliitili… Loe edasi

Paljud õpilased saavad oma hariduse järgmisele tasemele, teenides magistrikraadi. Sõltuvalt suurtest võib õpilane kraadi lõpetamiseks omandada ühe või mitu aastat. Programmid võivad nõuda kirjalikku väitekirja või suulist ettekannet, enne kui osalejad saavad lõpetada.

Mis on poliitilise ajaloo magister? Selles astmes õpivad üliõpilased saavad õppida, kuidas kogu ajaloo poliitilised institutsioonid on mõjutanud ühiskonda ja nende võimet saavutada jõukust, luua turvalisust ja pakkuda kodanikele vabadust ja õiglust. Klassid võivad hõlmata seda, kuidas erinevad poliitilised struktuurid toetavad riigi majanduslikku, sotsiaalset õiglust ja õigussüsteeme. Muud õppevaldkonnad võivad hõlmata kaubanduskokkuleppeid, rahvusvahelisi suhteid, rännet, globaliseerumist ja kultuurilisi kohtumisi.

Lõpetajad saavad oma karjääri jooksul rakendada täiustatud võrdlusuuringute oskusi ja pikaajalisi analüüsimeetodeid. Samuti võivad nad õppida andmesidepunktide ühendamiseks teooriateks, pluss oskusi veenvate argumentide tegemiseks nende uurimistöö tulemuste põhjal.

Kursuse programmi pikkus, kooli asukoht, pakutava sisu tüübid ning klasside võtmine ülikoolilinnakus või kaugõppes võib mõjutada õppetöö ja tasusid täiustatud taseme saavutamiseks. Kulud võivad samuti erineda, kui kraadi teenitakse osalise tööajaga.

Paljud lõpetajad otsivad karjääri kui poliitikud, valitud ametnikud või seadusandlikud abilised või võivad võtta avaliku sektori valitsusasutustes poliitikaanalüütikute, poliitiliste analüütikute, sõjaväeliste analüütikute või vanemteadurite positsioone. Teised, kes kirjutavad, võivad leida ajakirjaniku või poliitilise ajakirja toimetaja tööd. Õppijad võivad valida ka rahuldust pakkuvat karjääri valitsusväliste organisatsioonide (valitsusväliste organisatsioonide) või avaliku ja erasektori partnerluse poliitikakujundajatena või tegevdirektorina või avalik-õiguslike või eraorganisatsioonide poliitiliste konsultantidega.

Paljud kraadid saab teenida internetis, teised pakutakse isiklikult või klassiruumi ja kaugõppe kombinatsioonina. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Norwich University Online
Northfield, Ameerika Ühendriigid

Täitke oma magistrikraad ajaloos veebis Norwichi ülikooliga. Online-magistriprogramm ajaloos on loodud vastavalt teie tihedale ametialasele ajakavale interaktiivse õpikeskkonn ... +

Täitke oma magistrikraad ajaloos veebis Norwichi ülikooliga. Online-magistriprogramm ajaloos on loodud vastavalt teie tihedale ametialasele ajakavale interaktiivse õpikeskkonna kaudu, mis aitab teil tasakaalustada oma kursuste ja täistööajaga kohustuste vahel. Programm pakub nelja karjäärikeskset keskendumisvõimalust, mille eesmärk on uurida teie konkreetseid huve ja valmistada teid ette soovitud täiustatud ajalookarjääri jaoks. -
MA
Osakoormus
18 kuud
Inglise
Online
 
Utrecht University
Utrecht, Holland

Poliitika ja ühiskonna ajaloo magistriprogrammi käigus omandate teadmised ja tööriistad mineviku läbimõeldud tõlgendamiseks, et sellest saaks kasu olevik.

Poliitika ja ühiskonna ajaloo magistriprogrammi käigus omandate teadmised ja tööriistad mineviku läbimõeldud tõlgendamiseks, et sellest saaks kasu olevik. -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise, Hollandi
Ülikool