MA Leuven - MA programmide Leuven MA, Leuven

MA Leuven - MA programmide Leuven MA, Leuven

Magister

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Belgia pakub turule orienteeritud kõrgema taseme haridust, mis põhineb oskuste ja innovatsiooni. Riik 's kõrgkoolid pakuvad interaktiivseid samal ajal teadustöö orienteeritud ülikooliharidus enne liitumist tööturul.

Mitmed õppimise võimalused on olemas selles linnas. Üks vanimaid ülikoole piirkonna Katoliiklikus Ülikoolis, samuti kõrgema instituudi filosoofia leitud Leuven.

MA Leuven - Võtke MA Leuvens. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Euroopa õpingute: Riikidevahelise Ja Globaalse Perspektiivi (Leuven)

KU Leuven - University of Leuven
ülikoolis 60 - 66 tundi September 2018 Belgia Leuven

Interdistsiplinaarne programm Master of Arts in European Studies: Rahvusvaheline Ja ülemaailmne perspektiivid (MAES) tutvustab õpilastele uuring Euroopa kui maailmajao tugev vastasmõju riigipiire ja pidev vahetus välismaailmaga. [+]

. Interdistsiplinaarne programm Master of Arts in European Studies: Rahvusvaheline Ja ülemaailmne perspektiivid (MAES) tutvustab õpilastele uuring Euroopa kui maailmajao tugev vastasmõju riigipiire ja pidev vahetus välismaailmaga. Mis on Master of European Studies: Rahvusvaheline Ja ülemaailmne Perspectives on? See interdistsiplinaarne programm tegeleb õpilastel õppida Euroopas nii riikidevahelise ühenduse ja näitleja on globaliseeruvas maailmas. Programm pakub teadmisi ja teadmised looduse ja toimimine Euroopas nii tänapäeva maailmas ja ajaloolisest perspektiivist. Koostoimed töötajad erinevate erialade ja teaduskondade (sotsiaalteadused, kunst, õiguse, majanduse ja teoloogia) seab õpilased erinevaid teoreetilisi lähenemisi ja võimaldab neil omandada vajalikke metoodilisi oskusi. Programm rõhutab tungivalt vajadust tegeleda kriitilist arutelu ees seisvate väljakutsete Euroopas seoses selle sisemise, mitmekesine identiteeti ja ites koostööd teiste osapooltega maailmas. Programm Programm koosneb neljast interdistsiplinaarne mooduleid. Sa valida nelja kursust ühe konkreetse mooduli. Moodul 1: Euroopa ajalugu, mitmekesisuse ja kultuur keskendub sellele, kuidas riikidevahelist liikumist ja institutsioonid toimivad mandril iseloomustavad sügavad ajaloolised erinevusi. Moodul 2: EL välissuhete analüüsib välispoliitikat ning suhted Euroopa Liidu kontekstis globaliseerumise ja uute ülemaailmses juhtimises. Moodul 3: üleilmseks Euroopas uurib erinevate mõõtudega globaliseerumise ja nende asjakohasust tänapäeva Euroopa ühiskonnas, poliitikas ja kultuuris. Moodul 4: Euroopas - Aasias: Koostoimed ja Võrdlused pakub õpilastele võimaluse täiendada oma Euroopa perspektiivi teadmisi arenguid tänapäeva Aasias. Lisaks palutakse sul valida kaks kursust nimekirjast valikained. Lõpuks kõik õpilased võtavad muidugi Riikidevaheline ja Global Perspectives on Euroopa ja kirjutada magistritöö. Kas see on õige programm minu jaoks? Master of Arts in European Studies: Rahvusvaheline Ja ülemaailmne Perspectives on nõudlik ja spetsialiseeritud esialgne magistriõppekava. On soovitatav kohaldada ainult siis, kui... [-]