MA Marbella - MA programmide Marbella MA, Marbella

MA Marbella - MA programmide Marbella MA, Marbella

Magister

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Hispaania, ametlikult Hispaania Kuningriik, on suveräänne riik ja liikmesriigi Euroopa Liiduga. See asub Pürenee poolsaare edela-Euroopas. Hispaania ülikoolides reguleerida juurdepääsu oma kraadi ja nad määrata akadeemilise makse. Samuti võivad nad pakkuda mitteametlik magistri kraadi. Pealinn Madrid on võimalik kõige rohkem baare elaniku kohta iga Euroopa linn ja väga aktiivne ööelu.

Asub Vahemere kaldal merede Marbella linna. See on valla provintsis Malaga. Linn on populaarne turismiobjekt. Ta on mitmeid vaatamisväärsusi ja muuseume. Marbella on üle 100000 elaniku.

MA Marbella - Võtke MA Marbellas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA Rahvusvahelise Poliitika Ja Maailma Poliitikas

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Hispaania Marbella

Rahvusvaheliste suhete MA on mõeldud ühiselt vahel MGIMO ja MIUC anda õpilastele teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja kriitiliselt analüüsida ja tõlgendada võti teoreetilisi arutelusid postmodernistliku poliitilisel areenil rahvusvahelistes suhetes. [+]

. MA rahvusvaheliste suhete poolt MGIMO - MIUC Ülevaade Kestus: 2 aastat Keel: inglise Asukoht: Marbella (Aasta 1), Moskva (aasta 2) Programmi nimi: "rahvusvahelise poliitika ja Global Politics" Kraad: MA International Relations Kesksetes kaetud Rahvusvahelised institutsioonid Diplomaatia Meedia ja International Politicies Keskkonna poliitika Vene poliitika Keeled (vene / Hispaania) Rahvusvahelised suhted MA on kavandatud ühiselt vahel MGIMO ja MIUC anda õpilastele teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja kriitiliselt analüüsida ja tõlgendada võti teoreetilisi arutelusid postmodernistliku poliitilisel areenil rahvusvahelistes suhetes. Üks tugevamaid punktid meie programm on arutelu Rahvusvaheliste suhete lähenemisviise multikultuurses klassiruumis keskkond, arvestades üldist tausta meie õpilastele. Tõepoolest, mõned neist aruteludest praegu reprodutseerida paljudes rahvusvahelistes organisatsioonides ja läbirääkimistel kogu maailmas. MGIMO-MIUC rongid järgmise põlvkonna poliitiliste juhtide lahendada keerulisi globaliseeruvas maailmas. MGIMO-MIUC rahvusvaheliste suhete osakond esitleb üliõpilastele unikaalse segu teooria ja praktika kohandatud keeruline rahvusvaheline ja multikultuurne stsenaariumi, mis sageli muutub kiiremini kui meie võime analüüsida. Mis sa uuring Semester 1, aasta 1 International Law I Uurimismeetodid Diplomaatide muutuvas maailmas Rahvusvaheliste institutsioonide ja poliitika Meedia ja International Politics Economics of Public Policy Vene (välisüliõpilastele) / Hispaania / Prantsusmaa (vene õpilased) Semester 2, aasta 1 poliitiline psühholoogia Poliitika inimõiguste International Law II Environmental Poliitika ja diplomaatia ELi poliitika ja poliitika / Vene (välisüliõpilastele) / Hispaania / Prantsusmaa (vene õpilased) Semester 3 aasta 2 Modern Majandus- strateegia Venemaa Doing Business in Venemaa Poliitiline protsess tänapäeva Venemaal Venemaa "Kaasaegse Välispoliitika Teooria ja mehhanismide riigivalitsemise Lõputöö ettevalmistamisel Vene (välisüliõpilastele) / Hispaania / Prantsusmaa (vene õpilased) Semester 4 aasta 2 Lõputöö ettevalmistamisel doktoritöö Lõplik programm eksam Praktika... [-]