Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Projektihaldus programmid Otsi top Projektihaldus programme siin! - Projektihaldus

Master 's aste annab intensiivsem uuringu valdkonnas. On järgmisel haridustasemel pärast bakalaureuse 's kraadi ja ka eksisteerib valmimisel suunas doktorikraadi. Master of Arts kraadi keskendub tavaliselt väljad kunsti, humanitaar-ja sotsiaalteadused.

Mis on MA Project Management? Master 's kraad projekti juhtimise õpetab õpilastele võti oskusi ja teadmisi vaja jälgida kõikide komponentide projekti, et tagada projekt vastab kogu aeg, ulatus ja eelarve eesmärgid ettevõte. Kursused keskenduda erinevaid oskusi vaja korralikult korraldada ja juhtida paljusid projekte ideest etapi lõpuni. Näiteid koolitused hõlmavad kaubandus- ja hangete õiguse, äri strateegiate, majandada ressursse, kulude kontroll, planeerimine, inimsuhted, meeskonna juhtimise ja organisatsiooni teooria.

Peaaegu iga tööstusharu kasu kõrgelt kvalifitseeritud projektijuht, mistõttu on väga soovitatav karjääri.Kraad projekti juhtimise annab õpilastele eelise konkurentsis. Samuti pakub palju tähtsaid eluks vajalikke oskusi, näiteks organisatsiooni, probleemide lahendamine, ja suhtlemine.

Maksumus edasijõudnud erineb sõltuvalt institutsioon, geograafilise asukoha ja raja pikkust. Et eelarve oma kraadi, siis võtke ühendust oma valitud kooli või koolide otse määrata nende õppemaksu, samuti võimalike stipendiumi või koolilõpetaja assisteerimine.

Mis MA Project Management, kõige lõpetajate minna, et saada projektijuhid ettevõtete ja korporatsioonide eri tööstusharudele, sealhulgas ehitus-, inseneri-, või teadus- ja arendustegevusse. Lõpetajad saavad ka analüütikud, koordinaatorid, planeerija, arvuti ja infosüsteemide juhid, müügijuhid, äri planeerimine analüütikud, haldusteenuste juhid või tööstusliku tootmise juhid.Mis edasijõudnud lõpetajad saavad ka juhid projektijuhtimise osakonda.

Kuna projektijuhid on nii suur nõudlus eri tööstusharudele, paljud ülikoolid ja haridusasutused intuitsiooni üle maailma pakuvad seda master 's kraadi. Et leida õige oma olukorda, lihtsalt otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Projektihaldus

University of Applied Sciences BFI Vienna

Die AbsolventInnen sind in der Lage als ProjektleiterInnen strategisch komplexe Projekte mit den Methoden des Projektportfolio- und des Multiprojektmanagements zu leiten; ... [+]

Lõpetajad saavad:

als ProjektleiterInnen strategisch komplexe Projekte mit den Methoden des Projektportfolio- und des Multiprojektmanagements zu leiten Abläufe betriebswirtschaftlicher Standardsoftware (SAP) zu analysieren, zu evaluieren und neu zu konzipieren Prinzipien der Unternehmensgründung aus ökonomischer Sicht zu analysieren und zu bewerten die Methoden des interkulturellen Managements in internationalen Projekten anzuwenden Prozesse zu analysieren, zu evaluieren, zu modellieren und zu steuern Projekte zu leiten und in internationalen Projekten Führungsfunktionen zu übernehmen Karjäär Valikud Management von komplexen temporären Vorhaben Managem... [-]
Austria Vienna
September 2019
Osakoormus
3 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Rahvusvaheline koostöö on alati seotud kaks või enam huvitatud vahetada teadmisi, tehnika ja tehnoloogia üleandmist, oskused või kogemused, eesmärgiga aidata leida mängij ... [+]

Rahvusvaheline koostöö on alati seotud kahe või enama sidusrühmad, et vahetada teadmussiirde tehnikaid ja tehnoloogiaid, oskusi ja kogemusi, mille eesmärk on teha koostööd, et otsida vastastikku soodsa lahendusi. See oluline rahvusvahelise koostöö vaimus on suurendanud oma kohalolekut Tänapäeva globaalses ühiskonnas on nüüd sotsiaalpoliitiliste, majanduslike ja organisatsiooniliste, avaliku sektori töötajatele üha suuremat tähelepanu ja huvi kohaliku ja rahvusvahelise organisatsiooni ja erasektori , mistõttu rahvusvaheline koostöö osapoolte valitsusi rahvusvaheliste ja kohalike valitsusväliste organisatsioonide või sihtasutused.

See on nüüd stsenaarium, mis nõuab üha, et saavutada sektor professionaalsemaks, et eetilis-robot organisatsioonilise pühendumuse projektide elluviimisel, et tõhusalt vähendada ebavõrdsust, mis toimuvad tänapäeva ühiskonnas. ... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Osakoormus
21 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles