$close

Filtrid

Kuva tulemused

Raadiouuringud programmid Otsi top Raadiouuringud programme siin! - Raadiouuringud

Magistrikraadi kraad järgib harilikult bakalaureusekraadi omandamist sarnases õppevaldkonnas. Sõltuvalt koolist ja individuaalsest õppetööst võib magistrikraad lõpule viia ükskõik millisest kolmest aastast. Mis on magistriõpe raadiouuringutes? Magistrikraad raadiouuringutes keskendub õpilaste akadeemiliste oskuste õpetamisele sellistes valdkondades nagu jaamade juhtimine, tootmise j… Loe edasi

Magistrikraadi kraad järgib harilikult bakalaureusekraadi omandamist sarnases õppevaldkonnas. Sõltuvalt koolist ja individuaalsest õppetööst võib magistrikraad lõpule viia ükskõik millisest kolmest aastast.

Mis on magistriõpe raadiouuringutes? Magistrikraad raadiouuringutes keskendub õpilaste akadeemiliste oskuste õpetamisele sellistes valdkondades nagu jaamade juhtimine, tootmise juhtimine ja programmeerimine. Erilist tähelepanu keskmes on sageli raadiofunktsioonid, dokumentaalfilmid, eksperimentaalsed raadiod ja podcastid. Kursusi õpetatakse sellistes vormides nagu seminarid, loengud ja praktiline tutvustamine ning neid võib pakkuda kohapeal ja võrgus. Enamik kraadiõppeprogramme on seotud tegelikuga raadiojaamaga, mis pakub palju praktilisi koolitusvõimalusi.

Mõned raadiosuuringute magistriõppe eelised hõlmavad töövõimaluste suurendamist ja suuremat teenimisvõimalust. Spetsialiseeritud haridus, mis on pakutav selles kõrgtasemel õppekavaga koos praktilise kogemusega, võimaldab neil, kellel on magistrikraad kõrgelt oma valdkonnas.

Graduate kraadi kulud erinevad, lähtudes mitmest tegurist. Kooli asukoht, pakutavad eriprogrammid ja vajalikud õppematerjalid mõjutavad õppimist, seega on kõige parem uurida individuaalseid kolledžeid ja ülikoole, et leida kõige paremini teie haridus- ja eelarvevajadusi.

Raadiosuuringute magistrikraadi omavatele inimestele on saadaval palju karjääre. Lõpetajad võivad valida, et nad esinevad ringhäälinguorganisatsioonide või teatajatena, või nad võivad valida, kas töötada stanardikorralduse ajal jaamajuhid või tootmisjuhid. Teised võimalikud võimalused hõlmavad ringhäälingu ajakirjanikku, raadiooperaatorit ja raadiooperaatorit Kuna selle valdkonna magistrikraad pakub taustteavet peaaegu kõigis raadioringhäälingu valdkondades, on tööhõivevõimalused piiratud ainult lõpetaja nägemusega.

Ülemaailmsed kolledžid ja ülikoolid pakuvad kõrgharidusprogramme raadiouuringutes, seega on kõige parem uurida kõiki võimalusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi. 

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Westminster
London, Suurbritannia

See väljakujunenud meister on maailma juhtiv helitootmise kursus, mida hinnatakse nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. See on akrediteeritud juhtivate tööstusorganis ... +

See väljakujunenud meister on maailma juhtiv helitootmise kursus, mida hinnatakse nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. See on akrediteeritud juhtivate tööstusorganisatsioonide, sealhulgas APRSi poolt, ja see on JAMES National Regional Center - London, Apple'i akrediteeritud koolituskeskus ja Skillset Media Academy. -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
sept 2023
Ülikool