Raamatupidamine ja rahandus programmid Otsi top Raamatupidamine ja rahandus programme siin! - Raamatupidamine ja rahandus

Nii suured kui väikesed ettevõtted ja organisatsioonid on alati vajadus kvalifitseeritud ja koolitatud raamatupidamise spetsialistid, kes suudavad tõhusalt säilitada ja hallata oma raamatud. Kui sa oled hea numbrite ja nautida rahaline korraldus, Master of Arts (MA) in Raamatupidamine ja rahandus võib olla õige. Mis on MA raamatupidamises ja rahanduses? Lihtsamalt öeldes, see on uuring kr… Loe edasi

Nii suured kui väikesed ettevõtted ja organisatsioonid on alati vajadus kvalifitseeritud ja koolitatud raamatupidamise spetsialistid, kes suudavad tõhusalt säilitada ja hallata oma raamatud. Kui sa oled hea numbrite ja nautida rahaline korraldus, Master of Arts (MA) in Raamatupidamine ja rahandus võib olla õige.

Mis on MA raamatupidamises ja rahanduses? Lihtsamalt öeldes, see on uuring kriitiline raamatupidamise ja rahanduse põhimõtete saada professionaalseid oskusi ja teadmisi finantsjuhtimise. Õpilased õpivad kvantitatiivse analüüsi ja otsuste tegemise strateegiad täitmiseks kohalikul, riigi ja föderatsiooni finantsaruande eeskirjadele. Kursuse teemad võivad hõlmata kulude analüüs, ettevõtte ja üksikisiku tulumaksu ettevalmistamise, eelarve ja rahanduse ja professionaalse auditeerimise meetodid.

Seal on palju kasu teenimise MA raamatupidamises ja rahanduses. Ülekaalukalt õpilased viitavad tugev tööturg, mis avab neile seda tüüpi kraadi.Tõepoolest, vastavalt US Bureau of Labor Statistics, finants- ametid arvatavasti kasvab rohkem kui 10 protsenti, 2018.

Kulud MA raamatupidamises ja rahanduses erineda institutsiooni ja asukohast. Oluline on kooliga olete huvitatud otse, et välja selgitada täpset kulgu ja registreerimistasu.

Õpilased, kes teenivad seda tüüpi kraadi sageli minna, et saada ettevõtte raamatupidajad, isiklikku rahalist planeerijad ja investeeringute analüütikud. Samuti minna, et saada audiitorid, eelarve analüütikud, tuludeklaratsioonide koostamise ja planeerimine spetsialistide ja raamatupidajad. Kuna Muodokas iseloomu edasijõudnud tasemel kraadi lõpetajad leiavad, et nad on kvalifitseeritud laia avaliku ja erasektori finantsjuhtimise seisukohti.

Seal on palju võimalusi teenida MA raamatupidamises ja rahanduses nii Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas.Arvukad võimalused olemas ka teenida selle kraadi online, mis on praktiline valik töötavad spetsialistid ja osalise tööajaga üliõpilased. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
IUBH University of Applied Sciences
Bad Honnef , Germany + 2 Rohkem

Ettevõte peab olema ka majanduslikult stabiilne - see kehtib nii keskmise suurusega ettevõtte ekspordi kui ka rahvusvaheliste ettevõtete kohta. Te vastutate selle eest finants ... +

Ettevõte peab olema ka majanduslikult stabiilne - see kehtib nii keskmise suurusega ettevõtte ekspordi kui ka rahvusvaheliste ettevõtete kohta. Te vastutate selle eest finantsjuhina -
MA
Päevane õpe
2 semestrid
Inglise
Oktoober 2020
ülikoolis