$close

Filtrid

Kuva tulemused

Rahandus ja majandus programmid Otsi top Rahandus ja majandus programme siin! - Rahandus ja majandus

Magistriõpe on õppetöö üliõpilastele, kes soovivad omandada oskusi ja teadmisi bakalaureuse hariduse tasemel. See kursus põhineb humanitaar- ja sotsiaalteadustel. Kursuseid õpetatakse kõrgtasemel, ja lõpetajatele ilmub mõtete meisterlikkus konkreetses valdkonnas. Enamik magistriõppeid saab lõpetada ühe kuni kolme aasta jooksul. Mis on rahanduse ja majanduse magister? Kui sisenete s… Loe edasi

Magistriõpe on õppetöö üliõpilastele, kes soovivad omandada oskusi ja teadmisi bakalaureuse hariduse tasemel. See kursus põhineb humanitaar- ja sotsiaalteadustel. Kursuseid õpetatakse kõrgtasemel, ja lõpetajatele ilmub mõtete meisterlikkus konkreetses valdkonnas. Enamik magistriõppeid saab lõpetada ühe kuni kolme aasta jooksul.

Mis on rahanduse ja majanduse magister? Kui sisenete sellele õppekavale, lähete põhjalikult mitmesse erinevasse teemasse. Õppida aktsiaturgusid, õppida finantsanalüüsi ja omandama majandusteooriaid. Võite lõpetada klassid raamatupidamises, rahvusvahelises rahanduses, äri, matemaatika, panganduse ja majanduse. Teie õpingud on nii praktilised kui ka teoreetilised aspektid. Oma kraadi täiustamiseks võidakse teil nõuda esialgseid uurimistöid ja väitekirja kirjutamist.

Rahastamis- ja majandusministeeriumi teenimine annab teile haruldase oskuste ja teadmiste taseme, mis aitavad teil professionaalselt edasi liikuda. Need, kellel on magistrikraad, on mõnikord võimelised teenima ilusat palka oma arenenud äritegevuse tõttu.

Igal koolil on erinevad õppemaksu ja tasud. Palun vaadake mitmesuguste koolidega, et võrrelda finantseerimise ja majanduse magistriõppega seotud kulusid.

Kui olete läbinud täiustatud kursuse, olete valmis oma karjääri alustama finantssektoris. Kui te juba töötate rahanduses, võib kõrgemal tasemel vastutusel liikumise võti olla magistrikraadi saamine. Te võite töötada panga, investeerimisühingu, suurettevõtte või avaliku halduse jaoks. Teil on kvalifitseeritud töötada finantsnõustajana, analüütikuna, raamatupidajana või juhina. Oma oskustega võite saada ettevõtjana või kõrgetasemeliseks konsultandiks.

Ärge oodake, et uurida põnevaid haridusvõimalusi rahanduse ja majanduse maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs

Oma väljakutsuva õppekavaga pakub kvantitatiivse majanduse ja rahanduse magistriprogramm kvaliteetset haridust majanduse, ökonomeetria ja kvantitatiivsete meetodite alal, kesk ... +

Oma väljakutsuva õppekavaga pakub kvantitatiivse majanduse ja rahanduse magistriprogramm kvaliteetset haridust majanduse, ökonomeetria ja kvantitatiivsete meetodite alal, keskendudes tugevalt rahandusele. Programm ühendab põhjalikud teadmised majanduse ja rahanduse alal koos moodsaimate kvantitatiivsete meetoditega, mis teeb selle Šveitsis ainulaadseks. MiQE / F koolitab õpilasi analüüsima ja lahendama väljakutseid pakkuvaid probleeme majanduspoliitikas, rahanduses ja ärimaailmas. Väikesed klassid tagavad inspireerivad arutelud ja tiheda kontakti teadusele orienteeritud õppejõududega. MiQE / F on suurepärane alus erasektoris või poliitikainstitutsioonides vastutustundlikele ametikohtadele siirdumiseks, samuti väga selektiivseks doktorikraadiks. programme kogu maailmas. -
MA
Täiskoormus
Inglise
Ülikool
 
Virginia Commonwealth University School of Business

Lõpetajad Master of Arts in Economics on teadmised ja kogemused, et saada laia ja kiiresti laieneva vahemikus analüütik ametikohtadel era- või avalikus sektoris.

Lõpetajad Master of Arts in Economics on teadmised ja kogemused, et saada laia ja kiiresti laieneva vahemikus analüütik ametikohtadel era- või avalikus sektoris. -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Ülikool