Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Rahvusvaheline majandus Euroopas - Rahvusvaheline majandus programmid Rahvusvaheline majandus Euroopas

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Kapten 's aste valmistab õpilasi viia ja korraldada. Kapten 's aste valmistab ka isiku erinevaid ajaviidet läbi spetsialiseerunud uuring valdkonnas.

Rahvusvahelise majanduse programmid ja kursused aitavad tudengitel alustada või edendada oma ärinduse ja juhtimisega seotud karjääre. Suur hulk rahvusvahelise majanduse programmide lõpetanutest leiavad peale õpingute lõpetamist tööd jaekaubanduses, valitsusasutustes ning suurtes korporatsioonides.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Osakoormus Rahvusvaheline majandus Euroopas - Võtke Rahvusvaheline majandus Euroopas. Get kõiki Osakoormus Rahvusvaheline majandus programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Rahvusvaheline majandus, Euroopa

Kingston University London

See MA keskendub probleeme majandusarengu muutumise kontekstis rahvusvaheliste majandussuhete. Samuti annab põhjaliku madalikule makro- ja mikromajanduse analüüsi, rakend ... [+]

Vali arengu ja rahvusvahelise majanduse MA

See MA keskendub probleeme majandusarengu muutumise kontekstis rahvusvaheliste majandussuhete. Samuti annab põhjaliku madalikule makro- ja mikromajanduse analüüsi, rakendusliku ökonomeetria, vahemikus käsitlusviisidest majanduspoliitilistes küsimustes ning pikaajalise ajaloolise ja kontseptuaalne kontekstis kaasaegse arutelusid majandusteaduses.

Uuri lähemalt selle käigus:

Peamised omadused

See MA on hea ettevalmistus tööks erinevate avaliku ja erasektori institutsioonide, sealhulgas riiklike ja rahvusvaheliste valitsusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide (VVOd), ja kaubanduslike organisatsioonide sektorites alates Londoni kauplemise ja tootmis ettevõtetele igas suuruses . Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Külalisesinejad, konverentside ja seminaride anda uue mõõtme oma õpinguid. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles