Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Albaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Rahvusvahelised suhted Albaanias - Rahvusvahelised suhted programmid Albaanias Rahvusvahelised suhted

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Nii nagu ka politoloogia tegeleb rahvusvaheliste suhete valdkond valitsusväliste ning riiklike üksuste uurimisega üle kogu maailma. Kuid taolised uuringud on tavaliselt asetatud keerukate sotsiopoliitiliste probleemide konteksti. Nendeks võivad olla näiteks välisriigi interventsioon või terrorism.  

Kõrgharidus albaania pakutud 13 avalik-õiguslike ülikoolide. Viimane neist on University of Durres, mis avati septembris 2006. University of Sports Tirana (Universiteti i Sporteve i Tiranës) endine Akadeemia kehakultuuri ja spordi, alates 2010. University of Arts ammu Kunstiakadeemia (Akademia e Arteve) alates 2011. Lisaks on 46 eraülikoolide ja teaduskondade tegutsevate Albaania. Kõik ülikoolid on mitu teaduskonda. Nn "mitte-ülikooli koolid " anda kõrgharidusprogrammid kaks aastat.

Rahvusvahelised suhted Albaanias - Võtke MA Albaanias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Rahvusvahelised suhted, Albaania

University of New York - Tirana (UNYT)

See programm pakutakse koostöös School of humanitaar-ja sotsiaalteaduste Ülikooli Greenwich, Suurbritannias. ... [+]

MA rahvusvaheliste suhete pakutakse koostöös School of humanitaar-ja sotsiaalteaduste Ülikooli Greenwich, Suurbritannias. Seoses globaliseerumise ja demokratiseerimise programmi eesmärk on rahuldada rahvusvahelise kogukonna töötavad spetsialistid ja üliõpilased. Lõpetajad on varustatud vajalike oskused ja sobivus järgivad erinevaid karjääri jooksul maailmaareenil. Lõpetamisel programmi lõpetanu on võimeline: • mõista teooria ja praktika rahvusvaheline poliitiline süsteem • kaasata protsessi kavandamisel ning rakendamisel välispoliitika • näidata oma taiplikkust tulemusena lõpetamist väitekirja või portfelli

Programmi kestus Full-Time Registreerumine: 18-24 kuud (Terms 1-3 Kursuste, Term 4: magistritöö / Portfoolio). Osalise tööajaga Registreerimine: 36-40 kuud. Transpordiliikide Delivery Programm on kavandatud rahuldada nende vajadusi töötavad spetsialistid ja üliõpilased (täis-ja parttime). Õpetamise mudel püüab anda õpilastele piisavalt aega mõtiskleda sisu nende kursuste ja tegeleda tõhusamalt sõltumatu uuring. Programm pakub 3 eri transpordiliikide väljastusteatega-õhtu, nädalavahetus ja "Crash" kursused. Õhtuses rahuldada õpilaste töö kohustusi ja ajakava. Weekend klasside võimaldab õpilastel leviku arvu kontakti tundi üle nädalavahetustel. Nädalavahetusel režiim mitte ainult annab õpilastele piisavalt võimalusi lugeda õppematerjalid enne oma klassides alustada, vaid annab ka õpilastele rohkem aega valmistuda interaktiivne nädalavahetusel istungid. "Crash" Muidugi režiimis tuleb võtta muidugi lühendatud aja jooksul. Programmi struktuur Programmi struktuur koosneb tuum, kontsentratsioon ja ala keskenduma kursuste, samuti valikained. Kogu programmi üliõpilased jätkab uurimist kahe võõrkeele (va inglise keel) keeled - üks Lääne-Euroopa ja ühe valdkonna-spetsiifilise (off-campus). Lõppfaasis programm on piiritletud võttes põhjalik eksam, osalevad internatuuri ja esitades väitekirja või portfelli. Area Focus kursused (2 kursust) Area keskenduma kursuste võimaldab õpilastel spetsialiseerunud teatud geograafilisse piirkonda või ala. Igas valdkonnas keskendutakse koosneb kahest kursused. Esimene kursus keskendub ajaloo ja... [-]

Albaania Tirana
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 40 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles