$close

Filtrid

Kuva tulemused

%%SUBJECT%% programmid Otsi top %%SUBJECT%% programme siin! - %%SUBJECT%%

Tavaliselt pärast bakalaureusekraadi omandamist eeldab magistriõpe tavaliselt aasta või kaks lisauuringut. Need, kes soovivad erasektori karjääri või avaliku arenemise õpetamistöö, otsustavad sageli MA-d jätkata. Mis on rakendusmatemaatika magister? Need programmid keskenduvad tavaliselt praktiliste matemaatiliste probleemide lahendamiseks vajalikele oskustele. Need, kes jätkavad kraa… Loe edasi

Tavaliselt pärast bakalaureusekraadi omandamist eeldab magistriõpe tavaliselt aasta või kaks lisauuringut. Need, kes soovivad erasektori karjääri või avaliku arenemise õpetamistöö, otsustavad sageli MA-d jätkata.

Mis on rakendusmatemaatika magister? Need programmid keskenduvad tavaliselt praktiliste matemaatiliste probleemide lahendamiseks vajalikele oskustele. Need, kes jätkavad kraadi, õpivad matemaatilise teaduse ühendamiseks konkreetsete teadmistega, et vastata küsimustele, kasutades matemaatilisi mudeleid. Seega on enamikul programmidest vaja, et õpilased arendaksid analüütilisi oskusi reaalajas stsenaariumides kasutamiseks. Programmid kipuvad põhjalikult edasi õppima, kuidas õpetada õpilastele teoreetilisi teadmisi praktilistes rakendustes. Kuna rakenduslik matemaatika on erinevates eriala valdkondades lahutamatu osa, võivad mõned programmid lubada õpilastel kujundada oma õppekavad vastavalt nende huvidele. Õpilased õpivad ka teaduslikke arvutusoskusi, kui nad taotlevad rakenduslikku matemaatika kraadi.

Need, kes lõpetavad rakendusmatemaatika magistriõppes, kalduvad kriitiliselt mõtlema, muutes nad üldiselt edukaks oma elu kõikides aspektides. Kuna ettevõtlusülesanded nõuavad probleemide lahendamise oskusi, on lõpetajatel tavaliselt paremad võimalused raha haldamiseks, elamiskordade korraldamiseks ja äriideede rakendamiseks.

Rakendatud matemaatika kraadi omandamise kulu varieerub sõltuvalt kolledžist ja selle pikkus mõjutab ka kulusid. Efektiivseks eelarveks peaksid õpilased uurima oma valitud kooliga külastamisega seotud kulusid.

Rakendusliku matemaatika professionaalsed karjäärid on sageli erinevad. Lõpetajad rakendusmatemaatika magistriõppe programmi raames tegelevad harilikult teaduse, tehnoloogia või akadeemiliste ringkondadega. Kuna rakendusliku matemaatika õnnestumine nõuab spetsiaalse teadmisbaasi rakendamist, on palgad konkurentsivõimelised. Rakenduslikud matemaatikud võivad tavaliselt eeldada, et nad töötavad nii lühi- kui pikaajalises projektis. Samuti kipuvad nad aja jooksul muutuma tööjõu juhtidele.

Rakendusliku matemaatika magistriõppe saavutamine võib kaasa tuua mõttekat ja tulutoovat karjääri. Kuna paljud kolledžid pakuvad rakenduslikku matemaatikaharidust, on õpilastel tihtipeale mitmeid võimalusi kraadi jätkamiseks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Providence College School of Professional Studies
Providence, Ameerika Ühendriigid

Providence'i kolledži magistrikraad matemaatika õpetamisel on matemaatilise sisuga rikas ja mitmekesine programm, mis on mõeldud matemaatikaõpetajale.

Providence'i kolledži magistrikraad matemaatika õpetamisel on matemaatilise sisuga rikas ja mitmekesine programm, mis on mõeldud matemaatikaõpetajale. -
MA
Ülikool
 
University of North Alabama
Firenze, Ameerika Ühendriigid

Hariduse magistrikraad omistatakse järgmistes peamistes valdkondades: koolinõustamine, juhendav juhtimine, alusharidus PK-3, alusharidus K-6, P-12 haridus, keskharidus ja erih ... +

Hariduse magistrikraad omistatakse järgmistes peamistes valdkondades: koolinõustamine, juhendav juhtimine, alusharidus PK-3, alusharidus K-6, P-12 haridus, keskharidus ja eriharidus: koostööõpetaja K- 6 ja / või 6-12. Programmid jäävad vahemikku 33–51 semestri tundi. -
MA
Inglise