Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ranniku- ja mereala haldus programmid Otsi top Ranniku- ja mereala haldus programme siin! - Ranniku- ja mereala haldus

Master of Arts (MA) saab teenida umbes kaheaastase täisajaga õppetööga ja see võib anda õpilastele võimaluse saavutada kõrgemaid akadeemilisi eesmärke. Need, kes on juba omandanud bakalaureusekraadi, saavad taotleda magistriprogrammi, et täiustada oma oskusi ja kogeda laiemaid erialaseid võimalusi.

Mis on ranniku- ja merenduse juhtimise magistrikraad? See kraadi programm õpetab lõpetanud töö nii keskkonna-ja ressursside juhtimine, kui nad õpivad, kuidas kaitsta erinevaid ressursse, mis asuvad meres ja rannikul. Lõpetajad õpivad ranniku- ja meretehnoloogia ja -arendusega seotud küsimusi, mille eesmärk on avastada, kuidas kasutada loodusvarasid vastutustundlikult ja jätkusuutlikult. Seejärel töötavad õpilased välja programmid ja hinnanguid, kuidas leida lahendusi ülemaailmsel tasandil.

Magistrikraadi vastuvõtmine ranniku- ja merehalduses võib olla lõpetajale palju kasu. Õpilased hindavad ranniku- ja mereressursse, arendades edasi oma isiklikke ja ametialaseid oskusi ning saavad agressiivsele tööturule konkurentsieelise.

Rannakorralduse ja merenduse juhtimise kapteni teenimine võib sõltuvalt iga institutsiooni õppemaksumäärast ja muudest tasudest erineda iga inimese kulude osas. Õpilasi julgustatakse võtma oma potentsiaalsete koolidega ühendust oma õppekavaga seotud kulude põhjalikul hindamisel.

Rannaniitude ja merenduse juhtimise magistrandid saavad töötada nii avalikus kui ka erasektoris, rakendades oma ainulaadset perspektiivi maakasutuse ja -arengu keskkonnamõju uurimiseks. Lõpetajad võivad töötada ka valitsuste ja ettevõtete jaoks sõltumatute nõustajatena või nad võivad otsustada õpetajatele ja teadlastele tagasi tulla akadeemilisse keskkonda.

Kui olete huvitatud oma haridus- ja töövõimaluste edendamisest, teenides ranniku- ja merehalduse magistrikraadi, alustades kohe õige kooli leidmist. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Ranniku- ja mereala haldus

University of Malta

See magistriõppekava, mida pakub University of Malta koostöös Rahvusvahelise Ookeani Instituudiga, on ainulaadne oma lähenemisviisiga - selle eesmärk on luua teadmistebaa ... [+]

Ookeani valitsemine on 21. sajandil üha suurema tähtsusega ja murettekitav teema. 1982. aasta ÜRO mereõiguse konventsioon ja muud rahvusvahelised õiguslikud vahendid on kasulikud vahendid, mis kaitsevad rahvusvahelise mereõiguse sätet. Olenemata nende väärtuslikust panusest tekkivatest rahvusvahelistest probleemidest, mille põhiosa põhines jätkusuutmatusest tuleneva kasvava kriisi tõttu, kutsuti esile tungiv vajadus uurida uusi valdkondadevahelisi lähenemisviise ookeanide juhtimisele. Ilmselt on vaja ulatuslikumat õiguslikku raamistikku, et parandada seda, kuidas riigid ja nende kodanikud säilitavad õigusriigi põhimõtteid väljaspool liikmesriigi jurisdiktsiooni jäävaid merepiirkondi ja reguleerivad ookeani ja selle ressursse mõjutavaid inimtegevuse tagajärgi. Uute probleemide ja ohtude, nagu ülemaailmne meresõiduohutus, ookeanide ja nende ressursside säästev kasutamine ning loodusteaduste, sotsiaalmajanduslike ja seaduste vahelised seosed, vajavad multidistsiplinaarset lähenemist ookeanide juhtimise õppimisele ja teadustöö edendamisele.... [-]

Malta Valletta
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles