$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ressursijuhtimine programmid Otsi top Ressursijuhtimine programme siin! - Ressursijuhtimine

Need, kes loodavad laiendada oma arusaamist teatud distsipliini, võivad otsustada jätkata magistrikraadi kraadi. Ma magistriõppeprogrammid pakuvad teadlaste ümbritsevaid uuringuid, mis veelgi laiendavad valitud eriala tunnustust. Nad saavad nii põhjalikuma ülevaate kui ka teemat sügavamalt mõista. Mis on ressursside juhtimise magistriõpe? Need, kes soovivad kraadiõpet selles valdkonnas… Loe edasi

Need, kes loodavad laiendada oma arusaamist teatud distsipliini, võivad otsustada jätkata magistrikraadi kraadi. Ma magistriõppeprogrammid pakuvad teadlaste ümbritsevaid uuringuid, mis veelgi laiendavad valitud eriala tunnustust. Nad saavad nii põhjalikuma ülevaate kui ka teemat sügavamalt mõista.

Mis on ressursside juhtimise magistriõpe? Need, kes soovivad kraadiõpet selles valdkonnas, võivad eeldada, et õpivad oskusi, mis on vajalikud loodusvarade majandamise hindamiseks ja planeerimiseks kohalikul või riiklikul tasandil. Loodusvarad hõlmavad maad, veekogusid, loomi ja lehestikku. Tavaliselt lahkuvad õpilased programmist, et teada saada, kuidas juhtida inimeste ja loodusvarade vastasmõju, harrastustegevusest ärihuvide juurde, nagu kaevandamine ja metsandus.

Programm võib tuua õpilastele hulga oskusi elukutset kriitiline ja tõlkida väljaspool distsipliini. Lõpetajad omavad tugevat diplomaatilisi oskusi, kuna nad töötavad erinevate rühmadega, kellel on erinevad ideed olemasolevate ressursside kohta. Nad on tavaliselt juhtimisoskused ja suudavad hästi suhelda.

Koolitust makstavate finantsplaanide loojad tahavad võrrelda koole, et leida nende eelarve kõige sobivam. Õppimine sõltub sageli nii kooli asukohast kui ka sellest, kas see on era- või avalik. Osalise tööajaga osalemine võib olla valik neile, kes soovivad kulusid jaotada.

Lõpetanute jaoks on palju töövõimalusi. Mõned soovivad saada kaitseteadlasteks, seirata pargid ja metsad mulla kvaliteedi muutmiseks, loomade elamiseks ja palju muud. Teised võivad otsustada saada keskkonnateadlastena, leida uuenduslikke viise rahvatervise probleemide lahendamiseks, kuna need on seotud loodusvaradega, nagu reostus ja metsade hävitamine. Vestlustehnikud koguvad andmeid, koolitavad metsatöötajaid ja aitavad teistel parandada loomade ja maa vahelist suhtlust.

Ressursside juhtimise magister huvitatud üliõpilased võivad leida hämmastavaid õppekavasid ülikoolides ja kolledžites kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University for Peace
Ciudad Colón, Costa Rica

Jätkusuutliku loodusvarade haldamise spetsialiseerumine on mõeldud neile, kes kavatsevad tegeleda kohapeal või kogukonnale suunatud tööga loodusvarade haldamise, bioloogilise ... +

Jätkusuutliku loodusvarade haldamise spetsialiseerumine on mõeldud neile, kes kavatsevad tegeleda kohapeal või kogukonnale suunatud tööga loodusvarade haldamise, bioloogilise mitmekesisuse säilitamise või säästva arengu alal. Selles rõhutatakse bioloogilise mitmekesisuse suurendamist ülemaailmsete elutoetussüsteemide jaoks ning konfliktide leevendamist, mis tulenevad arengualgatustest, loodusvarade vaidlustest ja keskkonna halvenemisest. -
MA
Täiskoormus
11 kuud
Inglise
Ülikool