$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ruumiteadused programmid Otsi top Ruumiteadused programme siin! - Ruumiteadused

Teadmiste suurendamine ja kõrghariduse omandamine on üks karjääri edu võtmetegureid. See on põhjus, miks nii paljud inimesed otsustavad magistriõppe (MA) kraadi. Magistriõpe on programm, kus üliõpilased õpivad ülikoolis konkreetseid valdkondi või erialateadmisi. Aste võib omandada pärast bakalaureusekraadi omandamist ja tavaliselt kestab üks kuni kolm aastat. Õpilased võivad k… Loe edasi

Teadmiste suurendamine ja kõrghariduse omandamine on üks karjääri edu võtmetegureid. See on põhjus, miks nii paljud inimesed otsustavad magistriõppe (MA) kraadi. Magistriõpe on programm, kus üliõpilased õpivad ülikoolis konkreetseid valdkondi või erialateadmisi. Aste võib omandada pärast bakalaureusekraadi omandamist ja tavaliselt kestab üks kuni kolm aastat.

Õpilased võivad küsida, mis on maa-ala ruumiteaduses? See programm uurib ruumilist planeerimist kasutamiseks erinevates tööstusharudes. Õpilastele antakse võimalus elukeskkonda juhtida ja ruumilise disaini strateegiaid edasi arendada. Mõned kursused võivad keskenduda ruumilisele tehnoloogiale, sealhulgas geograafilistele infosüsteemidele ja kaardistamisprogrammidele.

Kapteni kraadi teenimiseks on palju kasu. Peamine kasu, mida paljud õpilased kogevad, on tööstuse konkurentsivõime tõstmine. Õpilased, kes on keskkonnaküsimustes muresid, võivad seda programmi pidada ka väärtuslikuks, kuna neid teadmisi saab rakendada mitmetes tööstusharudes maailmas.

Registreerimiskulud sõltuvalt asukohast ja õppekavast võivad koolist koolidesse erineda. Tulevased üliõpilased peaksid otse asutusega ühendust võtma, et otsustada, kas MA vastab nende karjääri eesmärgi vajadustele.

Magistrikraad ruumilise teaduse võib pakkuda mitmeid töövõimalusi lõpetajatele. Üksikisikud saavad tööd mitmesugustes tööstusharudes, sealhulgas uurimise ja kaevandamise, infrastruktuuri projekteerimise, maamõõdistuse ja kartograafia alal. Lõpetajad võivad leida tööd organisatsioonide ja projektide konsultandina. Sellise astme lõppedes võivad üksikisikud olla karjäärivõimalused haridustöötajatena akadeemias või avalikus või erasektoris.

Kursitööd tehakse rahvusvahelisel tasandil kättesaadavaks mitme haridusasutuse kaudu. Selle veebikursuse ja kaugõppe moodulite abil saavad need üliõpilased üle kogu maailma juurdepääsu MA klassi ja ressurssidele vajalikele klassidele ja ressurssidele. See on ideaalne ka üliõpilastele, kellel on ranged ajakavad või piiratud juurdepääs rajatisele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Pécs
Pécs, Ungari

Programm koolitab sisekujunduskunstnikke, et rakendada antud ruumi või ruumi esteetilisi, funktsionaalseid ja psühholoogilisi aspekte. Lõpetajad omavad olulisi tehnilisi teadm ... +

Programm koolitab sisekujunduskunstnikke, et rakendada antud ruumi või ruumi esteetilisi, funktsionaalseid ja psühholoogilisi aspekte. Lõpetajad omavad olulisi tehnilisi teadmisi ja kunstioskusi ning neil on arusaam ja põhjalikud teadmised disaini mõtteprotsessist ja nende tähtsusest planeerimismenetluse ajal. Samuti omandavad nad esmase tootmisprotsessi, tootmisprotsessid ja nende tingimused. Üliõpilased saavad kogu õpingute jooksul nii praktilisi kui ka erialaseid kogemusi ning on valmis soovi korral doktorantuuris omandama haridust. Kvalifitseeritud sisekujunduskunstnikelt oodatakse keeruliste erialaste probleemide tajumist, individuaalse disaini- ja loomeprogrammi väljatöötamist, iseseisva töö teostamist, samuti õigete töövahendite, meetodite, protseduuride ja tehnoloogiate oskuslikku rakendamist oma kontseptsioonide loomisel ja kujundused. -
MA
Täiskoormus
4 semestrid
Inglise
01 sept 2023
01 juuli 2023
Ülikool