$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ruumiteadused programmid Otsi top Ruumiteadused programme siin! - Ruumiteadused

Teadmiste suurendamine ja kõrghariduse omandamine on üks karjääri edu võtmetegureid. See on põhjus, miks nii paljud inimesed otsustavad magistriõppe (MA) kraadi. Magistriõpe on programm, kus üliõpilased õpivad ülikoolis konkreetseid valdkondi või erialateadmisi. Aste võib omandada pärast bakalaureusekraadi omandamist ja tavaliselt kestab üks kuni kolm aastat. Õpilased võivad k… Loe edasi

Teadmiste suurendamine ja kõrghariduse omandamine on üks karjääri edu võtmetegureid. See on põhjus, miks nii paljud inimesed otsustavad magistriõppe (MA) kraadi. Magistriõpe on programm, kus üliõpilased õpivad ülikoolis konkreetseid valdkondi või erialateadmisi. Aste võib omandada pärast bakalaureusekraadi omandamist ja tavaliselt kestab üks kuni kolm aastat.

Õpilased võivad küsida, mis on maa-ala ruumiteaduses? See programm uurib ruumilist planeerimist kasutamiseks erinevates tööstusharudes. Õpilastele antakse võimalus elukeskkonda juhtida ja ruumilise disaini strateegiaid edasi arendada. Mõned kursused võivad keskenduda ruumilisele tehnoloogiale, sealhulgas geograafilistele infosüsteemidele ja kaardistamisprogrammidele.

Kapteni kraadi teenimiseks on palju kasu. Peamine kasu, mida paljud õpilased kogevad, on tööstuse konkurentsivõime tõstmine. Õpilased, kes on keskkonnaküsimustes muresid, võivad seda programmi pidada ka väärtuslikuks, kuna neid teadmisi saab rakendada mitmetes tööstusharudes maailmas.

Registreerimiskulud sõltuvalt asukohast ja õppekavast võivad koolist koolidesse erineda. Tulevased üliõpilased peaksid otse asutusega ühendust võtma, et otsustada, kas MA vastab nende karjääri eesmärgi vajadustele.

Magistrikraad ruumilise teaduse võib pakkuda mitmeid töövõimalusi lõpetajatele. Üksikisikud saavad tööd mitmesugustes tööstusharudes, sealhulgas uurimise ja kaevandamise, infrastruktuuri projekteerimise, maamõõdistuse ja kartograafia alal. Lõpetajad võivad leida tööd organisatsioonide ja projektide konsultandina. Sellise astme lõppedes võivad üksikisikud olla karjäärivõimalused haridustöötajatena akadeemias või avalikus või erasektoris.

Kursitööd tehakse rahvusvahelisel tasandil kättesaadavaks mitme haridusasutuse kaudu. Selle veebikursuse ja kaugõppe moodulite abil saavad need üliõpilased üle kogu maailma juurdepääsu MA klassi ja ressurssidele vajalikele klassidele ja ressurssidele. See on ideaalne ka üliõpilastele, kellel on ranged ajakavad või piiratud juurdepääs rajatisele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Europe for Applied Sciences
Berliin, Saksamaa

Meie ühiskond on muutumas mobiilsemaks: sellised mõisted nagu „kosmos” ja „kaugus” on tänu digitaalsele meediale põhjalikult muutumas. Magistriprogrammis Media Spaces saate te ... +

Meie ühiskond on muutumas mobiilsemaks: sellised mõisted nagu „kosmos” ja „kaugus” on tänu digitaalsele meediale põhjalikult muutumas. Magistriprogrammis Media Spaces saate teada, kuidas analüüsida ja leida ruumilisi, liikuvaid ja mittelineaarseid väljendusvorme ning kuidas neid oma ruumiliste kontseptsioonide suhtes rakendada. Teil on ideaalsed võimalused välja töötada keerukad ja arenenud disaini- ja tehnoloogilised lahendused multidistsiplinaarsete väljakutsete jaoks tänu helimeedia kompetentsile, mis teil on lõpetajana. -
MA
Täiskoormus
2 - 4 semestrid
Inglise
aug 2022
Ülikool