$close

Filtrid

Kuva tulemused

Saksa kirjandus programmid Otsi top Saksa kirjandus programme siin! - Saksa kirjandus

Master of Arts kraadi antakse pärast õppetöö kõrgkoolides, mis kestab tavaliselt üks või kaks aastat. Nimetatakse MA lühikeseks, mil määral võib põhineda teadus, kursustel või üldjuhul, mõlema kombinatsioon. Mõned programmid vajavad lõpetamist väitekirja, samas kui teised ei ole. Mis on MA saksa kirjandus? Iga kirjanduse aste on palju rohkem kui lihtsalt analüüsides ja kriiti… Loe edasi

Master of Arts kraadi antakse pärast õppetöö kõrgkoolides, mis kestab tavaliselt üks või kaks aastat. Nimetatakse MA lühikeseks, mil määral võib põhineda teadus, kursustel või üldjuhul, mõlema kombinatsioon. Mõned programmid vajavad lõpetamist väitekirja, samas kui teised ei ole.

Mis on MA saksa kirjandus? Iga kirjanduse aste on palju rohkem kui lihtsalt analüüsides ja kriitikast kirjutatud teosed. On võimalus mõista ajalugu ja kultuuri teatud gruppi inimesi, antud juhul, saksa kõlarid. Lisaks tuleb välja arendada suur voolavus keel ise, mis aitab koolilõpetajatel olema konkurentsivõimeline laia tööturu ja tööstusharudes. Edasine diferentseerimine võib olla võimalik selliseid asju nagu žanr kirjanduse või perioodist teosed on pärit.

Saades kakskeelne on suurepärane võimalus laiendada meelt ja muuta see paindlikumaks.Õppimine kirjanduses eriti kasulik arendada oskusi kultuurilist mõistmist, et üks võimalik kasutada töötama mis tahes inimeste rühma, isegi oma kogukonnas.

Leiad bakalaureuse kraadi programmid võivad olla väga erinevad nii kulude, sõltuvalt õppima, et valida. Sul võib olla võimalik, et aidata vähendada oma kulusid uurides programme, mis on kättesaadavad Internetis.

Lisaks õpetusele tüüpi karjääri, mis võivad olla kättesaadavad keegi saksa kirjanduse määral on need, kus keele oskus on kasulik näiteks tõlkimisel või tõlgendamisel. Selline tööd saab teha vabakutseliste või sellistes tööstusharudes nagu import / eksport, tõlkimine ettevõtted, turismifirmad, kirjastamine, ajakirjanduse, diplomaatia, reklaami ja avalike suhete. Tourist orienteeritud sihtkohtadesse saksa keelt kõnelevas võib ka järelmaksuga eriala eriti külalislahkuse tööstus.

Kakskeelne võimet teha tööd kandidaat paremad, isegi siis, kui oskus ei ole vajalik positsioon. Et rohkem teada võimalustest, otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Karoli Gaspar University
Budapest, Ungari

KRE saksa keele, kirjanduse ja kultuuri magistrikraad annab erialateadmisi saksa kirjanduse, keele ja kultuuri valdkondades. Pidevalt uuenevate õpetamisfookuste ja -meetoditeg ... +

KRE saksa keele, kirjanduse ja kultuuri magistrikraad annab erialateadmisi saksa kirjanduse, keele ja kultuuri valdkondades. Pidevalt uuenevate õpetamisfookuste ja -meetoditega koolitatakse siin filolooge, kes valdavad suurepärast saksa keelt ja kes tulevad intellektuaalselt kõrgel tasemel toime 21. sajandi professionaalsete väljakutsetega. MA kursuse keeleks on läbivalt saksa keel. -
MA
Täiskoormus
4 semestrid
Saksa
sept 2023
27 apr 2023
Ülikool