Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sisearhitektuur programmid Otsi top Sisearhitektuur programme siin! - Sisearhitektuur

Kunstide, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste üliõpilased otsustavad bakalaureusekraadi lõpetamisel sageli omandada magistrikraadi kraadi. Aspirantuur võimaldab inimestel jätkata doktorikraadi omandamist või paremate karjäärivõimaluste leidmist valitud valdkonnas.

Mis on interjööri arhitektuuri magister? Sisekorralduse magistrikraadi omandamine tähendab mitmesuguste disaini- ja arhitektuuriteooriate tundmaõppimist. Põhiprogramm hõlmab disaini ja selle analüüsi, programmeerimist ja inimeste sotsiaalset ja ruumilist suhtlust. Kosmose planeerimine ja kohapealne vaatlus on samuti tavalised. Mõned õppeasutused õpetavad õpilastele värve ja materjale, sisekujundusmeetodeid, koode ja eeskirju, sisustust ning ehitussüsteeme ja komponente. Kutsetegevused on ka tavalised.

Inimeste jaoks, kes teenivad sisearhitektuuri magistrikraadi, arendatakse tihti sellega mitmekesiseid oskusoskusi. Nad võivad õppida suhtlemis- ja kuulamisoskusi, mis on vajalikud, et mõista, mida klient vajab, ja tavaliselt õpivad, kuidas oma kujutlusvõimet ja loovust kasutada, et kliendi taotlused saaksid tööd ette nähtud ruumis. Teised omandatud oskused hõlmavad tavaliselt organisatsiooni ja paindlikkust.

Õpilased maksavad erinevad tuitions omandada kraadi sisearhitektuuri. Mõned koolid maksavad rohkem kui teised, ja haridushinnad on riigiti erinevad. Samuti tuleb kaaluda stipendiume, stipendiume ja programmi pikkust.

Sisekorralduse magistrikraadi omandamine võib avada ukse mitmele karjäärivõimalusele. Programmi lõpetajad võivad otsustada töötada sisekujundajana või visuaalse turundusdirektorina. Teised võivad leida, et nende teed viivad eksponaatide või komplektide kujundamiseni televisiooni ja filmi jaoks. Mõned kõrgkoolid võivad otsustada oma teadmisi kasutada, muutudes tekstiilide disaineriteks, mööblidisaineriteks või interjööri stiiliks. Koduomanikud, ettevõtete omanikud, fotograafid ja paljud teised inimesed leiavad vajaduse ruumide ümberkujundamise järele, mis tähendab, et lõpetajad võivad leida ennast paljudes tööstusharudes.

Kas internetis või sadades kolledžites kogu maailmas on õpilastel palju valikuid selle kohta, kuhu õppida. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Sisearhitektuur

Suffolk University

Suffolki interjööri arhitektuuri magistriõpe meelitab tudengeid kogu maailmast, kes on huvitatud kunstist, disainist ja arhitektuurist. Programm on akrediteeritud prestii ... [+]

Suffolki interjööri arhitektuuri magistriõpe meelitab tudengeid kogu maailmast, kes on huvitatud kunstist, disainist ja arhitektuurist. Programm on akrediteeritud prestiižse sisearhitektuuriakadeemia nõukogu poolt, tagades üliõpilastele kraadi, mis laiendab nende disaini oskusi ja nõudlust turul.

[-]
Ameerika Ühendriigid Boston
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Middlesex University London

MA Interjöörid (Architecture + Design) arendab oma teadmisi ja oskusi ruumi ja koha tegemisel, et soodustada oma loomingulist innovatsiooni lai tööpõld disain ruumi. ... [+]

Miks sa peaksid õppima MA Interjöörid (Architecture + Design) Middlesex Kell Middlesex toetame uuenduslik ja loominguline lähenemine Interjöörid, mis võimaldab teil uurida oma huve ja suurendada oma oskusi läbi eksperimente, teadus- ja kriitilist analüüsi. Paindlikult eesmärk on rahuldada ambitsioone üliõpilasi laia loomingulise taustaga meie kursus on varustada teid koos arenenud oskused tänapäeva teadmiste ja tööstuse teadmisi, mida vaja arendada oma praktikat kutsestandard.

Tuginedes meie 80000000 £ Art and Design School ja õpetanud mõned Suurbritannia juhtivad praktikud erinevate erialade, meie muidugi funktsioonid tipptasemel rajatised ja spetsialistidele mõeldud seminare varustatud nii uute ja traditsiooniliste seadmed. Mis võimalusi luua tööstuse kontakte ja eksponeerida oma tööd väljapoole, võite ka saada tööalast oskused, säri ja kogemusi, mida vaja liikuda eduka karjääri tänapäeva loomemajandus. ... [-]

Suurbritannia London UK Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Väärtustame ja edendame spekuleerimist, analüüsi, täpsust ja provokatsiooni läbi sisekujunduse kõigi aspektide. ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Programm pakub teile väljakutse formuleerida oma ranged, kriitiliselt sõltumatud vastused interjööride kujundamiseks ja kujundamiseks.

Sageli toimub see olemasolevate struktuuride ümbertegemise, ajaliste installatsioonide loomise ja ruumi, objektide ja materjalide abil püsivate sekkumiste abil.

Pakume teile ainulaadset interdistsiplinaarset, stuudio- ja töötubadele orienteeritud õppe konteksti ning võimalusi reaalajas projektideks koostöös konkreetsete tööstuspartneritega. Meil on juhtivate akadeemikute töötajad, praktiseerivad disainerid, arhitektid ja teoreetikud, kes kõik on rahvusvaheliselt tuntud ja oma valdkonna uuendajad. Teisel aastal määratakse teile ka praktikajuhendaja - professionaalne sisekujundaja -, kellega kohtute neli korda aastas... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistriõppekava on mõeldud kunsti-, arhitektuuri- ja disaini lõpetanutele, kes soovivad spetsialiseeruda loomingulistele lähenemisviisidele hoonetes ja keskkonnasääs ... [+]

Kursus

Programmi eesmärk on võimaldada teil uurida ruumide ja struktuuride potentsiaali koos õppejõudude ja praktikute sisendiga. Võite kasutada arhitektuurikooli multidistsiplinaarset stuudiokeskkonda

See MA annab teile võimaluse arendada oma intellektuaalseid ja loomingulisi lähenemisviise, et arvestada sisearhitektuuri ehitiste ja keskkonna projekteerimise kontekstis.

Kuidas sa õpid

Võite õppida täistööajaga, osalise tööajaga või tööpõhine ja võib muuta teie õppeviisi mis tahes etapi lõpus. Kõik üliõpilased magistriõppes. Seejärel võite valida staadiumi kvalifikatsiooni või täieliku programmi.

Selle programmi iganädalased kontaktid võivad erineda sõltuvalt valitud mooduli valikutest ja õppeastmest. Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes. Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge programmi juhi poole.... [-]

Suurbritannia Lincoln
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles