$close

Filtrid

Kuva tulemused

Sisseostu juhtimine programmid Otsi top Sisseostu juhtimine programme siin! - Sisseostu juhtimine

MA (Master of Arts) on kraad, mida taotletakse pärast bakalaureusekraadi omandamist. See on saadaval nii täiskoormusega üliõpilastele kui ka töötavatele spetsialistidele, kes soovivad omandada kraadi osalise tööajaga. Potentsiaalsed üliõpilased võivad küsida, mis on ostujuhtimise magister? See programm on mõeldud õpetama organisatsiooni ostuprotsessi kõiki aspekte. See annab juhti… Loe edasi

MA (Master of Arts) on kraad, mida taotletakse pärast bakalaureusekraadi omandamist. See on saadaval nii täiskoormusega üliõpilastele kui ka töötavatele spetsialistidele, kes soovivad omandada kraadi osalise tööajaga.

Potentsiaalsed üliõpilased võivad küsida, mis on ostujuhtimise magister? See programm on mõeldud õpetama organisatsiooni ostuprotsessi kõiki aspekte. See annab juhtidele võimaluse vähendada kulusid ja luua oma organisatsioonile rohkem tulu. Iga programm erineb, kuid õpilased võivad võtta selliseid klasse nagu strateegiline hankimine, ostu strateegia, ostmine ja kvaliteet, projektiarendus, turundusstrateegia ostmine ja väliskommunikatsioon. Juhtimisoskuste toetamise kursused võivad hõlmata liikluskorraldust, sõiduplaani koostamist, tarneahela juhtimist, läbirääkimiste tehnikat, majanduslikku järelevalvet, kulude analüüsi ja rahvusvahelist rahastamist.

Omandijuhtimise magistrikraadi teenimine on kasulik noortele juhtidele, kes soovivad oma karjääri tõusta. Kommunikatsiooni-, organisatsioonilised ja juhtimisoskused, mida õpilased saavad, valmistab neid ette konkurentsivõimelistele karjääridele ülemaailmsel tasandil.

Kogu maailmas on institutsioone, kes pakuvad juhtimisprogramme ja osalemisega seotud kulud võivad olla üsna erinevad. Asjaomased tegurid hõlmavad kooli asukohta ja programmi pikkust. Parim plaan on uurida mitmeid programme ja seejärel kitsendada oma kolme esimest. Võtke otse ühendust nende koolidega, et teada saada, mida saab oodata rahaliselt.

Ostjate juhtimise magistriõppes on mitu kõrgetasemelist rahvusvahelist positsiooni, mille jaoks nad võivad olla abikõlblikud. Nii teenindus- kui ka tootmisettevõtted vajavad kvalifitseeritud ostukäitlusi ja karjäärinimesed võivad hõlmata hangete spetsialisti, ostjat / ostjat, hangete haldurit, hankeadministraatorit, logistikanalüütikku, logistikateadust, logistikajuht / haldurit ja kategooriajuhti.

Oma juhtimisprogrammi otsimine on meie veebibrauseris otstarbekas ja mugav leida. Selleks, et kohe alustada, otsi oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Magistriprogrammi Ostu-ja logistika juhtimine * astmele "Master of Arts" (MA) valmistab ette õpilasi hästi, enne kui ta

Magistriprogrammi Ostu-ja logistika juhtimine * astmele "Master of Arts" (MA) valmistab ette õpilasi hästi, enne kui ta -
MA
Täiskoormus
Ülikool