Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Skulptuur programmid Otsi top Skulptuur programme siin! - Skulptuur

Alates aegade algusest, skulptuur on kasutatud oluline väljendusvorm peaaegu igas kultuuris. Kui otsite rikastada ja arendada oma oskusi selles korruseline visuaalne kunst, leiavad Master of Arts (MA) in skulptuur. Magistrikraadi on kraad, mis võtab aega umbes 1-2 aastat keskendunud uuring lõpule viia.

Mis on MA Sculpture? Programm annab praktilist koolitust skulpturaalsetes kunsti sh nikerdamist modelleerimine, valu ja keevitus, töötades erinevaid materjale nagu kivi ja puit. Õpilased õpivad tundma ajalugu skulptuur kultuuride vahel, samuti skulptuuri teooria. Paljud programmid ka õpetada õpilasi, kuidas luua ja säilitada oma stuudio ja kunsti äri, pakkudes praktilist, hindamatu koolitus tänapäeva kunstimaailmas.

Seal on palju kasu teenimise MA skulptuur.Kui mitte midagi muud, õpilased muutunud vilunud käsitöö skulptuuri ja on avatud ühingu kunstnike, arhitektide ja disainerite edasi oma kunstiliste taotluste ja karjääri.

Kulud teenides seda tüüpi määral erinevad suuresti institutsiooni ja asukohast. Materjalide kulu ja ressursside on teine ​​tegur, mida arvestada. Oluline on võtta ühendust institutsiooni otse paremini kindlaks teha kogu programmi kulusid.

Õpilased, kes teenivad MA Skulptuur enamasti minna, et saada kunstnikud ise, kas luua oma stuudio või ühinevad kunstnike kollektiiviga. Valmib selle määral nende vöö ka satuvad likviidsete arhitektuur ettevõtted, samuti ehituse ja töötleva tööstuse ettevõtted, nagu kolmemõõtmeline disainerid. Lõpuks, mõned õpilased kasutavad programmi stardiplatsiks täiendõppe distsipliini.

Seal on palju põnevaid rahvusvahelisi võimalusi teenida seda tüüpi kraadi, mitte ainult skulptuuri meccas nagu Itaalia ja Kreeka, näiteks, kuid Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas. Kuigi mõned online-kursused võib võtta poole kraadi, kõige institutsioonide nõuavad tegeliku klassiruumis aega. Et leida õige sobi teile, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Skulptuur

University of Arts in Poznan

Lisaks tavapärasele "vana kooli" skulptuuri tehnikate Akadeemia pakub alternatiivi ainekavad.Paralleelselt reaalne ruum skulptuur teeme ettepaneku uue kontseptsiooni skul ... [+]

Master of Arts (MA) in Sculpture

&nbsp

Lisaks tavapärasele "vana kooli" skulptuuri tehnikate Akadeemia pakub alternatiivi ainekavad. Paralleelselt reaalne ruum skulptuur teeme ettepaneku uue kontseptsiooni skulptuur ja tema keskkonna tööle uusi tehnoloogiaid, sealhulgas virtuaalse ruumi. Õpilased saavad valida oma klassi suhtes oma eelistusi arendada oma skulptuuri oskusi meie suurepärane metalli sulatus, ja õpitoad keraamika, plastid ja kivimüüritis, samuti professionaalne holograafiline stuudio.

&nbsp

&nbsp

Studio of Sculpture 3

&nbsp

Pea: professor Danuta Mączak Assistent: dr Karolina Komasa

&nbsp... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Burren College of Art

MFA pakub ümbritseva hariduse kunstniku kutsepraktika arendamisel. Makromajandusliku finantsdoktori kraadi lõpetanuna koostate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et ole ... [+]

MFA / MA eesmärgid Studio Art

MFA pakub ümbritseva hariduse kunstniku kutsepraktika arendamisel. Makromajandusliku finantsdoktori kraadi lõpetanuna koostate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et olete välja töötanud teadmised ja oskused, mis on vajalikud praktiseeriva kunstniku ellujäämiseks ja edu saavutamiseks. Samuti demonstreerite võimeid kujutava kunsti kaudu kriitiliseks uurimiseks ning võime oma tööd hinnata teadliku ülevaate abil sotsiaalsetest, kultuurilistest ja teoreetilistest probleemidest, mis kujundavad kaasaegse kujutava kunsti uurimistöö ja praktika diskursust.

MA pakub magistriõpet kunsti alal, mis sobib mitmesuguste rakenduste jaoks. Magistrikraadina valmistate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et olete omandanud magistrikraadi kunstipraktikas. Samuti demonstreerite võimeid kujutava kunsti kaudu kriitiliseks uurimiseks ning võime oma tööd hinnata teadliku ülevaate abil sotsiaalsetest, kultuurilistest ja teoreetilistest probleemidest, mis kujundavad kaasaegse kujutava kunsti uurimistöö ja praktika diskursust.... [-]

Iirimaa Galway
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Skulptuuriprogramm loob raamistiku, mis hõlmab skulptuuri materiaalseid, ajaloolisi ja teoreetilisi tingimusi, kus õpilasi toetatakse, et arendada oma tegevust. ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Skulptuuriprogramm loob raamistiku, mis hõlmab skulptuuri materiaalseid, ajaloolisi ja teoreetilisi tingimusi, kus õpilasi toetatakse, et arendada oma tegevust.

Skulptuur hõlmab objektide loomist, avalikku kunsti ja ühiskondlikke tavasid, saiti ja ruumi, etendust, heli, filmi ja videot: kuid selle asemel, et vaadelda skulptuuri konkreetseid ilminguid, eelistame mõelda pigem oma positsioonile kui metoodikale, mille abil lavastust edendada kunst.

Skulptuuriprogramm pakub struktuuri, mis sisaldab nii individuaalseid kui ka grupijuhiseid ning spetsiaalset seminariprogrammi. Üliõpilastööde kriitilised ülevaated viiakse läbi järjepidevalt kogu aasta vältel, iga õppeperioodi lõpus, ja kutsume väliskülastajad osalema nende aruteludes, kui nad kogu koolist saavad. Meie õpilased on innukad, kindlad, uudishimulikud, ambitsioonikad - defineerivad oma mõtteid skulptuuri ideede ja tegelike omaduste osas.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Õpid omandama asju ja liikumist, luues oma teekonna kunstilise väljenduse suunas, luues ainulaadse suhtluskeele, mis annab teile täieliku juurdepääsu kaasaegse kunsti aja ... [+]

Umbes

Õpid omandama asju ja liikumist, luues oma teekonna kunstilise väljenduse suunas, luues ainulaadse suhtluskeele, mis annab teile täieliku juurdepääsu kaasaegse kunsti ajale.

Skulptuur: materjal, liikumine ja ruum kunsti väljendamiseks.

RUFA on rahvusvahelisel areenil hästi tuntud kui skulptuuri õpetamise eksperdid tänu oma presidentule, maailmakuulsale skulptorile Alfio Mongellile, kes tähistas oma lineaarset esteetikat, mis on nii elegantne kui ka võimas.

RUFA magistriprogrammi raames õpetatakse skulptuuri kaudu õpilasi, kes on õppinud domineerima asjades ja liikumises ning leidma oma võime kunstlikult ekspresseerima, isikliku keele loomist ja kaasaegse kunsti stseenil oma mälestust.... [-]

Itaalia Rooma
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles