Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalpsühholoogia programmid Otsi top Sotsiaalpsühholoogia programme siin! - Sotsiaalpsühholoogia

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

MA Programs: Otsing siin Sotsiaalpsühholoogia programmid. Saad kõik kooli ja MA info directely, säästa aega ja kontakt MA vastuvõtu 3 klikke siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Sotsiaalpsühholoogia

Medaille College

Medaille College psühholoogia magistrikraad on 36-ainepunktine õppekursus, mille käigus õpilased võtavad vastu 3 ainepunktiga kursusi: sotsiaalpsühholoogia, kognitiivne p ... [+]

Medaille College psühholoogia magistrikraad on 36-ainepunktine õppekursus, mille käigus õpilased võtavad vastu 3 ainepunktiga kursusi: sotsiaalpsühholoogia, kognitiivne psühholoogia, käitumise bioloogilised alused, uurimismeetodid, hindamine, nõustamine, statistika, evolutsioonipsühholoogia, arengupsühholoogia, ja psühhopatoloogia. Lisaks sellele kursusteülesandele peavad magistrikraadi saamiseks üliõpilased edukalt läbima KOKKU potentsiaalselt avaldatava kvaliteediga väitekirja (6 AP) või praktika (6 AP). Õpilased võivad registreeruda kas ülikoolilinnakus või veebiprogrammides.

MA psühholoogia eesmärk on anda õpilastele põhjalik ülevaade psühholoogia edasijõudnute põhimõtetest ja meetoditest kraadiõppes, mis sobib karjääri loomiseks ettevõtluses, hariduses, teadusuuringutes ja valitsuses. Eesmärkide hulka kuulub õpilastele võimaluse andmine:... [-]

Ameerika Ühendriigid Buffalo
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles