Sotsiaalse jätkusuutlikuse uuringud programmid Otsi top Sotsiaalse jätkusuutlikuse uuringud programme siin! - Sotsiaalse jätkusuutlikuse uuringud

Master of Arts omandamine on ambitsioonikas eesmärk, mille eesmärgiks on saavutada kõigi taustaga õpilased. See tunnustab akadeemilise töö pika karjääri volitusi ja sertifitseerib asjatundlikkust kvalifitseeritud õppevaldkonnas. MA võib viia uue karjäärini või luua võimalused olemasolevas valdkonnas. Mis on MA sotsiaalse jätkusuutlikkuse uuringutes? Selline tase võimaldab õpilas… Loe edasi

Master of Arts omandamine on ambitsioonikas eesmärk, mille eesmärgiks on saavutada kõigi taustaga õpilased. See tunnustab akadeemilise töö pika karjääri volitusi ja sertifitseerib asjatundlikkust kvalifitseeritud õppevaldkonnas. MA võib viia uue karjäärini või luua võimalused olemasolevas valdkonnas.

Mis on MA sotsiaalse jätkusuutlikkuse uuringutes? Selline tase võimaldab õpilastel õppida kliimamuutustest, linnastumisest ja jätkusuutlikkuse kavadest seotud teemasid. Tavaliselt õpivad õpilased üleilmastumisega linnade ja ülemaailmse põhja ja lõunaosaga seotud kontseptsioonide kohta. Üliõpilastel on palju erinevaid õppematerjale, ja need magistrikraad pakuvad üldjuhul erialasid linnaplaneeringus, jätkusuutlikes kohtades ja võrdlevas elamumajanduses, kusjuures kõik õpikeskuste külastused on olemas.

Programmi lõpulejõudnud inimestele antakse sageli võimalus omandada uusi oskussõnu, nagu avaliku kõne, karjääri juhtimine ja vabatahtlike korraldamine. Kõik need atribuudid võivad abistada lõpetajaid igapäevases elus ja arenenud kraadi võimaldada kiiret arengut nii avalikus kui ka erasektoris.

Selles valdkonnas magistrikraadi omandamise kogusumma võib sõltuvalt kõrgkoolist erineda. On ülioluline, et õpilased uuriksid, milline programm on nende jaoks õige, enne kui raha on tasemel.

Lõpetajad, kes programmi lõpule viivad, võivad jõuda mitmesuguste erinevate kutsealade hulka, kaasa arvatud linna- ja linnakeskuste juhid, infrastruktuuri haldajad, linnade ja piirkondade planeerijad ning linnapoliitika analüütikud. Need on karjäärivõimalused, kus jätkusuutlikkus on kollektiivse mõtteviisi ees. Näiteks peavad linna- ja piirkondlikud planeerijad arvestama merepinna tõusu mõju rannikualade arengule.

Jätkusuutlikkuse valdkonna MA-d on saadaval mitmes akadeemilises asutuses kogu maailmas. Kui õpilased elavad kaugel asuvates piirkondades ja neil ei ole juurdepääsu harilikele haridusvõimalustele, on võimalik veebikursuseid teha. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
York St John University
York, Suurbritannia

Kui teid huvitab, kuidas meie kasutatav keel võib mõjutada rikkust, võimalusi ja privileege ühiskonnas, siis on see teie jaoks kursus. Sellel keele- ja sotsiaalse õigluse magi ... +

Kui teid huvitab, kuidas meie kasutatav keel võib mõjutada rikkust, võimalusi ja privileege ühiskonnas, siis on see teie jaoks kursus. Sellel keele- ja sotsiaalse õigluse magistrantuuril uurite rakenduslingvistika panust mitmesse sotsiaalse õigluse tegevuskavasse. Saades kasu õppimisest koolis, mis on tuntud oma tipptaseme ja uuenduslikkuse poolest õppimises ja õpetamisel, samuti maailma juhtivatest teadusuuringutest keele ja sotsiaalse õigluse alal, saate te osa meie õitsvast teadusringkonnast. -
MA
Päevane õpe
Osakoormus
Inglise
sept 2020
30 juuni 2020
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin