Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Albaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Albaanias - Sotsiaalteadused programmid Albaanias Sotsiaalteadused

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Kursused sotsiaalteadustes valmistavad õpilasi inimühiskonda kaasama. Õppurite kaudu, nagu majandus, politoloogia, antropoloogia, sotsioloogia, ajalugu ja psühholoogia, saavad õpilased paremini mõista, kuidas nende ümbritsev maailm töötab.

See riik on teine ​​kodu kvaliteedi kõrgkoolide hariduse mitmete ülikoolide alates University of Albaania. Riik on ka vastu võetud seadused, mis tagavad, et iga ülikool on varustatud õppe võimalusi, nagu raamatukogu teiste hulgas.

Sotsiaalteadused Albaanias - Võtke MA Albaanias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Albaania

University of New York - Tirana (UNYT)

See programm pakutakse koostöös School of humanitaar-ja sotsiaalteaduste Ülikooli Greenwich, Suurbritannias. ... [+]

MA rahvusvaheliste suhete pakutakse koostöös School of humanitaar-ja sotsiaalteaduste Ülikooli Greenwich, Suurbritannias. Seoses globaliseerumise ja demokratiseerimise programmi eesmärk on rahuldada rahvusvahelise kogukonna töötavad spetsialistid ja üliõpilased. Lõpetajad on varustatud vajalike oskused ja sobivus järgivad erinevaid karjääri jooksul maailmaareenil. Lõpetamisel programmi lõpetanu on võimeline: • mõista teooria ja praktika rahvusvaheline poliitiline süsteem • kaasata protsessi kavandamisel ning rakendamisel välispoliitika • näidata oma taiplikkust tulemusena lõpetamist väitekirja või portfelli

Programmi kestus Full-Time Registreerumine: 18-24 kuud (Terms 1-3 Kursuste, Term 4: magistritöö / Portfoolio). Osalise tööajaga Registreerimine: 36-40 kuud. Transpordiliikide Delivery Programm on kavandatud rahuldada nende vajadusi töötavad spetsialistid ja üliõpilased (täis-ja parttime). Õpetamise mudel püüab anda õpilastele piisavalt aega mõtiskleda sisu nende kursuste ja tegeleda tõhusamalt sõltumatu uuring. Programm pakub 3 eri transpordiliikide väljastusteatega-õhtu, nädalavahetus ja "Crash" kursused. Õhtuses rahuldada õpilaste töö kohustusi ja ajakava. Weekend klasside võimaldab õpilastel leviku arvu kontakti tundi üle nädalavahetustel. Nädalavahetusel režiim mitte ainult annab õpilastele piisavalt võimalusi lugeda õppematerjalid enne oma klassides alustada, vaid annab ka õpilastele rohkem aega valmistuda interaktiivne nädalavahetusel istungid. "Crash" Muidugi režiimis tuleb võtta muidugi lühendatud aja jooksul. Programmi struktuur Programmi struktuur koosneb tuum, kontsentratsioon ja ala keskenduma kursuste, samuti valikained. Kogu programmi üliõpilased jätkab uurimist kahe võõrkeele (va inglise keel) keeled - üks Lääne-Euroopa ja ühe valdkonna-spetsiifilise (off-campus). Lõppfaasis programm on piiritletud võttes põhjalik eksam, osalevad internatuuri ja esitades väitekirja või portfelli. Area Focus kursused (2 kursust) Area keskenduma kursuste võimaldab õpilastel spetsialiseerunud teatud geograafilisse piirkonda või ala. Igas valdkonnas keskendutakse koosneb kahest kursused. Esimene kursus keskendub ajaloo ja... [-]

Albaania Tirana
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 40 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles