Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Hollands - Sotsiaalteadused programmid Hollands Sotsiaalteadused

MA on magistrikraad, mis omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud humanitaarteaduste või kaunite kunstide õppekava erialadel nagu näiteks ajalugu, kommunikatsioon, filosoofia, teoloogia või inglise keel. Humanitaarteaduste magistrikraad koosneb tavaliselt kursustest, uurimistööst ning kirjalikest eksamitest.

Kursused sotsiaalteadustes valmistavad õpilasi inimühiskonda kaasama. Õppurite kaudu, nagu majandus, politoloogia, antropoloogia, sotsioloogia, ajalugu ja psühholoogia, saavad õpilased paremini mõista, kuidas nende ümbritsev maailm töötab.

Inimesed, keel ja kultuur Hollandis nimetatakse "hollandi ". Kaasaegne Euroopa riik täna, Holland säilinud äärmiselt rahvusvahelise iseloomuga ja on tuntud oma liberaalse mõtteviisi. Holland on palju ülikoole. Riik on hiljuti ümber oma pealkirju arvesse bakalaureuse / magistri süsteem.On kahte tüüpi ülikoolide akadeemilise (keskendudes rohkem teoreetilisi teadmisi, aka "Universiteit ") või Applied Sciences (keskendudes pigem praktilisi teadmisi, aka "Hogeschool ")

Sotsiaalteadused Hollands - Võtke MA Hollands. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

50 Tulemused Sotsiaalteadused, Holland

Institute Of Social Studies - Erasmus University Rotterdam

Master of Arts in Development Studies annab tugeva akadeemilise ja professionaalselt asjakohaste koolituse teooria ja meetodid arengu uuringud. See on mõeldud neile, kes ... [+]

Master of Arts in Development Studies annab tugeva akadeemilise ja professionaalselt asjakohaste koolituse teooria ja meetodid arengu uuringud. See on mõeldud neile, kes soovivad alustada või jätkata oma professionaalse karjääri arengu valdkonnas. Kui MA programm, mida õppida viimaseid teooriaid ja arutelusid. Samuti saate teada, et rakendada neid teadmisi praktiliste küsimuste arengut ja sotsiaalseid muutusi.

Kriitiline mõtlemine

MA õpilased saavad arendada kriitilist arusaamist olulisi arutelusid, teooriate ja strateegia tegevuste ja oskusi analüüsida probleeme ja kavandada ja hinnata sekkumiste suunatud nende küsimustega tegelemisel. Oluline osa selles protsessis on arendada oskusi ka teadustöö metoodika, mida rakendatakse uurimus valmistatakse nõue magistrikraadi.... [-]

Holland Haagis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
15 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

See magistriprogramm õpetab teile, kuidas saada kohtupsühholoogiks kas praktikas või teadustöötajana. Teise võimalusena võite valida ettevalmistuse õiguspsühholoogi karjä ... [+]

Õppekava

Ligikaudu 10% kõigist 13 000 Hollandi psühholoogist, kes kuuluvad Hollandi Psühholoogide Liitu (NIP), on kohtupsühholoogid. Samal ajal on kohtupsühholoogid ülekaalukalt kõige mõjukamad kohtueksperdid (NRGD).

See magistriprogramm õpetab teile, kuidas saada kohtupsühholoogiks kas praktikas või teadustöötajana. Teise võimalusena võite valida ettevalmistuse õiguspsühholoogi karjääriks. Pidage meeles, et kohtupsühholoogid uurivad kriminaalset vastutustundetust, õiguspsühholoogid aga (kriminaalsete) tõendite tugevust. Need kaks valdkonda on omavahel seotud, kuid erinevad.

Õppekava koosneb kolmest kursusest (sealhulgas praktikad ja ülesanded), mis on olulised kohtuekspertiisi ja juriidilise psühholoogia jaoks, täpsema statistika kursusest ning kliinilisest ja / või uurimispraktikast.... [-]

Holland Rotterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Tervisepsühholoogia magistriõppe programm ... [+]

Õppekava

Tervisepsühholoogia magistriõppe programm

Nagu näiteks, see kapten koolitab õpilasi saama igakülgseteks professionaalideks, kes suudavad teaduslikke teadmisi praktikas rakendada. Lõpetajatel on eelis hea teoreetilise baasi ning suurepäraste uurimistööde ja kutseoskuste ning pädevuste (nt teaduslik terviklikkus ja läbipaistvus, teadmiste vahendamine ja väärtustamine, suhtlemisoskus, projektijuhtimine jne) tõttu.

Õppekava

Õppekava koosneb kolmest põhikursusest. Iga kursus on suunatud konkreetsetele teemadele, mis on seotud suunatud käitumise mõistmise ja analüüsimise ning (digitaalse) käitumise muutmise sekkumiste kavandamise, rakendamise ja hindamisega. Kahel esimesel kursusel saate teada, kuidas saab psühholoogilisi teadmisi ja teooriaid kasutada käitumise muutuse stimuleerimiseks ja tervise parandamiseks ning kuidas võimendada tehnoloogiat ja teha koostööd asjaomaste osapooltega tõhusamate tervisedenduse sekkumiste kavandamiseks. Neljas kursus on kõigile psühholoogia meistritele ühtne: edasijõudnute statistika kursus.... [-]