Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Hongkong Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Hongkongs - Sotsiaalteadused programmid Hongkongs Sotsiaalteadused

MA ehk humanitarteaduste magistrikraadi omandavad tudengid peale ühe- või kahe-aastase ajaloo, inglise keele, kaunite kunstide või muude humanitaaralade programmide lõpetamist. MA õpingud koosnevad tavaliselt loengutest ning uurimustööst.

Sotsiaalteadused aitavad õpilastel paremini mõista inimühiskonna vastastikust mõju ja süsteeme. Kaasatavad teemad võivad hõlmata seda, kuidas kogukonnad ja rahvastik moodustavad valitsusi, kehtestavad seadusi, arendavad majandussüsteeme või kuidas inimesed otsuseid teevad.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Sotsiaalteadused Hongkongs - Võtke MA Hongkongs. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Hongkong

Lingnan University

Maailma magistriprogrammi 2019-20 programmis võetakse vastu taotlused alates 1. oktoobrist 2018. ... [+]

Juhtiv rahvusvahelisel visioonil - rahvusvaheliste suhete magistrikraad

Lingnan University uus õpetatav MA programm pakub kraadiõpetajatele arusaamist põhiteemad, sealhulgas rahvusvaheline ja võrdlev poliitika

Lühike programmi ülevaadeMaailma magistriprogrammi 2019-20 programmis võetakse vastu taotlused alates 1. oktoobrist 2018.Rahvusvaheliste suhete magistrikraadi (MAIA) korraldab politoloogia osakond: http://www.ln.edu.hk/polsci/. MAIA programmi eesmärk on pakkuda kraadiõppe ja -koolitust rahvusvahelistel suhetel, millel on poliitilise teaduse rõhuasetus.Selle MA programmi raames pakutakse kahte õppimisviisi: 1) üheaastane, kaks tingimust, täistööajaga kraadi 2) Kaheaastased, neli tingimust, osalise tööajaga kraadiMAIA programm nõuab lõpetamist kokku 24 krediidi tundi, sealhulgas 4 kohustuslikku kursust (12 ainepunkti) ja 4 valikainete kursused (12 ainepunkti).Klassid viiakse läbi seminari vormis, kus on suur ootused õpilaste ja õpetajate tihedale suhtlemisele. Õpilased oodatakse vastutustundlikku eneseõpetust, iganädalast nõutavat lugemist ja esitlusi klassides. Hindamise osana on ka teadustöö terminibaas norm.Õppemaks 2019-20: täistööajaga: 99 000 HK; osalise tööajaga: HK $ 49 500, kus on mitut üliõpilasstipendiumi osalise tasu ja / või kvartali tasulise õppemaksu vormis akadeemilisel tasemel taotlejatel.Välismaal ja Mandri-Hiinas asuvad hiinaüliõpilased, kes soovivad kvaliteetset inglise keele magistriõpet, peaks meie MAIA programm olema väga hea valik, selle rahvusvahelistumise kõrge tase ja suhteliselt madalad kulud Hongkongis õppimiseks ja elamiseks. Meie õpetajad said kõik Ph.D. Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia, Austraalia, Kanada ja Uus-Meremaa suuremates ülikoolides.Eesmärgid ja eesmärgid... [-]
Hongkong Tuen Mun
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles