Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Iraan Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Iraans - Sotsiaalteadused programmid Iraans Sotsiaalteadused

MA on magistrikraad, mis omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud humanitaarteaduste või kaunite kunstide õppekava erialadel nagu näiteks ajalugu, kommunikatsioon, filosoofia, teoloogia või inglise keel. Humanitaarteaduste magistrikraad koosneb tavaliselt kursustest, uurimistööst ning kirjalikest eksamitest.

Sotsiaalteadused keskenduvad sotsiaalsete suhete ja inimühiskonna uurimisele. Sotsiaalteaduskonna kursused valmistavad õpilasi ette paljudele karjääridele, mis tegelevad avalike, era- ja mittetulundussektorite inimestega või süsteemidega.

Iraan või Pärsia ametlikult Iraani Islamivabariigi, on riik Lääne-Aasias. Iraan piirneb põhjas Armeenia, Aserbaidžaan ja Türkmenistan.Vastavalt Webometrics Ranking of World Ülikoolid, Tipptasemel ülikoolide riigis on ülikooli Tehran (468. ülemaailmne)

Sotsiaalteadused Iraans - Võtke MA Iraans. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Iraan

University of Tehran, Kish International Campus

Piirkondliku uurimistöö magistri-Iraani uuringud on mõeldud neile, kes soovivad keskenduda sotsiaalteaduste lähenemisele Iraani kultuurile, kunstile, kirjandusele, meedia ... [+]

Sissejuhatus:

Piirkondliku uurimistöö magistri-Iraani uuringud on mõeldud neile, kes soovivad keskenduda sotsiaalteaduste lähenemisele Iraani kultuurile, kunstile, kirjandusele, meediale, ühiskonnale, poliitikale ja majandusele. See kursus sobib riiklikele ja rahvusvahelistele valitsusvälistele organisatsioonidele, valitsusametnike teenistujatele, kes soovivad põhjalikke teadmisi Iraani, meediatöötajate, rahvusvaheliste üliõpilaste kohta, kes otsivad karjääri valitsuses, meedias, valitsusväliste organisatsioonide, rahanduse, diplomaatia ja valmis tegutsema tulevase diplomaadina. seoses Iraaniga.

Õppekava

Piirkondlike uuringute magistri-Iraani uuringud vajavad 32 ainepunkti lõpetamist, 10 ainepunkti põhikursustel, 8 ainepunkti eriala kursusi ja 8 ainepunkti valikainete kursusi. Programm nõuab lõpetamist väitekirja 6 ainepunkti. Vastuvõetud üliõpilased, kellel on erinev bakalaureuse kraad, peavad samuti läbima mõne ainepunkti nivelleerimiskursuse, mis valmistab ette selliseid üliõpilasi edu saavutamiseks regionaalarengu magistri-Iraani uuringutes, need kursused ei arvestata kraadiga. Õpilased peavad kirjutama ja kaitsma lõputöö. Õppekava eesmärk on lõpetada neli semestrit. Seda programmi õpetatakse inglise keeles.... [-]

Iraan Tehran
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles