Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Saudi Araabia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Saudi Araabias - Sotsiaalteadused programmid Saudi Araabias Sotsiaalteadused

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Kursused sotsiaalteadustes valmistavad õpilasi inimühiskonda kaasama. Õppurite kaudu, nagu majandus, politoloogia, antropoloogia, sotsioloogia, ajalugu ja psühholoogia, saavad õpilased paremini mõista, kuidas nende ümbritsev maailm töötab.

Saudi Araabia on üks kahest riigist nimega oma kuningliku perekonna koos Jordaania Hašimiidi Kuningriik. On üsna vähe töökohti rännanud Saudi Araabias. See 's soovitatav õppida, kuidas lugeda araabia, põhi tajweed ja mõned põhilised rääkimisoskust enne kui tulevad.

Sotsiaalteadused Saudi Araabias - Võtke MA Saudi Araabias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Saudi Araabia

Dar Al-Hekma University

Dar Al-Hikma ülikool on ainus ülikool, mis pakub magistrikraadi programmi rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatias. Programm vastab Saudi Araabia juhtivale visioonile juh ... [+]

Dar Al-Hikma ülikool on ainus ülikool, mis pakub magistrikraadi programmi rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatias.

Programm vastab Saudi Araabia juhtivale visioonile juhtivate naiste kohta kõikides valdkondades, sealhulgas diplomaatia.

Programmi kestus on kaks aastat, mil üliõpilastele antakse tugevad alused teoreetilistele ja rakendusuuringutele rahvusvaheliste suhete valdkonnas. See annab üliõpilastele võimaluse valida kolm kursust, ilma nõutud üheksa kursuseta, rahvusvahelise õiguse ja rahvusvahelise majanduse valdkonnas. Lisaks valikainete kursustele, et suurendada õpilaste teadmisi ärijuhtimise ja välispoliitika valdkonnas. Programm pakub väljaõppevõimalusi rahvusvahelistes organisatsioonides Jeddas, nagu näiteks Islami Koostööorganisatsioon, Islami Arengupank, Välisministeerium või organisatsioonid välismaal.... [-]

Saudi Araabia Jeddah
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles