Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Soomes - Sotsiaalteadused programmid Soomes Sotsiaalteadused

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Sotsiaalteadused keskenduvad sotsiaalsete suhete ja inimühiskonna uurimisele. Sotsiaalteaduskonna kursused valmistavad õpilasi ette paljudele karjääridele, mis tegelevad avalike, era- ja mittetulundussektorite inimestega või süsteemidega.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Sotsiaalteadused Soomes - Võtke MA Soomes. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Sotsiaalteadused, Soome

University of Helsinki

Programmi struktuur ... [+]

Programmi struktuur

[-]
Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Ida-Aasia õpingute magistriprogramm (EAST) annab ainulaadse võimaluse saada põhjalikud teadmised kaasaegse Ida-Aasia dünaamilistest ühiskondadest. ... [+]

masters.utu.fi

Ida-Aasia Uuringute Magistrikraad (MPAS)

Hakka süvendatud teadmisi tänapäeva Ida-Aasia ühiskondadest ja muutuma spetsialiseerunud maailma kõige dünaamilisemaks piirkonnaks!

Ida-Aasia uuringute magistrikraad (MPAS) annab ainulaadse võimaluse saada põhjalikke teadmisi kaasaegse Ida-Aasia dünaamilisest ühiskonnast.

Õpilased omandavad teadmisi Ida-Aasia kaasaegses ajaloos, poliitikas ja ühiskondades ning õpivad sotsiaalteaduste uurimismeetodeid, et saada Ida-Aasia piirkonna spetsialistid. Ida-Aasia keelt uuritakse üliõpilaste teadmiste omandamise ja magistritöö uurimistöö osana.

Programmi õpilastel on Ida-Aasia ülikoolide jaoks õpilasvahetuse võimalused ning Ida-Aasia uurimis- ja stipendiumid. Programm pakub erialateadmisi rahvusvaheliste avalike, era- ja kolmanda sektori kutsealadeks. Õpilased saavad ka kvalifitseeruda kandideerida doktoriõppe programmidele ja jätkata akadeemilist karjääri.... [-]

Soome Turku
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Soolise võrdõiguslikkuse magistriõppe programm põhineb soolise ja seksuaalsuse interdistsiplinaarsel uurimisel, ühendades sotsiaalteadused, kunsti- ja humanitaarteadused. ... [+]

href = "http://masters.utu.fi/

Soolise võrdõiguslikkuse magistriõppe programm

Hankige täiustatud ja interdistsiplinaarne koolitus soolise võrdõiguslikkuse uuringute valdkonnas!

Soolise võrdõiguslikkuse magistriõppe programm põhineb soolise ja seksuaalsuse interdistsiplinaarsel uurimisel, ühendades sotsiaalteadused, kunsti- ja humanitaarteadused.

Saate omandada pädevuse soolise võrdõiguslikkuse poliitika ja poliitika valdkonnas ning omandada võime iseseisvalt töötada soolise võrdõiguslikkuse, feminismi, soolise võrdõiguslikkuse, võimu ja teadmiste tootmisega seotud kesksetel teemadel. See programm on suurepärane valik eelkõige õpilastele, kes soovivad jätkata karjääri uuringutes, poliitikas, võrdsete võimaluste poliitikates ja inimõiguste institutsioonides. Võimalikud karjäärivõimalused on ka era- ja avaliku sektori organisatsioonid, samuti valitsusvälised organisatsioonid ja kodanikuühiskond. Programmi korraldatakse koostöös Tampere Ülikooliga.... [-]

Soome Turku
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles