Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Soomes - Sotsiaalteadused programmid Soomes Sotsiaalteadused

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Sotsiaalteadused keskenduvad sotsiaalsete suhete ja inimühiskonna uurimisele. Sotsiaalteaduskonna kursused valmistavad õpilasi ette paljudele karjääridele, mis tegelevad avalike, era- ja mittetulundussektorite inimestega või süsteemidega.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Sotsiaalteadused Soomes - Võtke MA Soomes. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Sotsiaalteadused, Soome

University of Helsinki

Programmi struktuur ... [+]

Programmi struktuur

[-]
Soome Helsinki
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Sooliste uuringute magistriprogramm on üles ehitatud soo ja seksuaalsuse interdistsiplinaarsele uurimisele, ühendades sotsiaal-, kunsti- ja humanitaarteadused. ... [+]

utu.fi/kraadid

Hankige täiustatud ja interdistsiplinaarne koolitus soolise võrdõiguslikkuse uuringute valdkonnas!Sooliste uuringute magistriprogramm on üles ehitatud soo ja seksuaalsuse interdistsiplinaarsele uurimisele, ühendades sotsiaal-, kunsti- ja humanitaarteadused.

Järgmine tarbimine toimub aastal 2021.

Te omandate pädevuse soolise võrdõiguslikkuse poliitika ja poliitika alal ning omandate võime iseseisvalt töötada kesksetes küsimustes, mis on seotud soo, feminismi, soolise võrdõiguslikkusega, jõu ja teadmiste tootmisega.

See

Programm korraldatakse koostöös Tampere ülikooliga.

Programmi struktuur

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

Sooliste uuringute multidistsiplinaarne magistrikraad pakub teile täiendõpet soolise võrdõiguslikkuse alal. Programm on suunatud nii Soome kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, kellel on mitmekesine akadeemiline taust ja karjäärikavad.... [-]

Soome Turku
August 2021
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Ida-Aasia uuringute magistriprogramm (EAST) annab ainulaadse võimaluse saada põhjalikke teadmisi tänapäeva Ida-Aasia dünaamilistest ühiskondadest. ... [+]

utu.fi/kraadid

Hakka süvendatud teadmisi tänapäeva Ida-Aasia ühiskondadest ja muutuma spetsialiseerunud maailma kõige dünaamilisemaks piirkonnaks!Ida-Aasia uuringute magistriprogramm (EAST) annab ainulaadse võimaluse saada põhjalikke teadmisi tänapäeva Ida-Aasia dünaamilistest ühiskondadest.

Õpilased omandavad teadmisi Ida-Aasia kaasaegses ajaloos, poliitikas ja ühiskondades ning õpivad sotsiaalteaduste uurimismeetodeid, et saada Ida-Aasia piirkonna spetsialistid. Ida-Aasia keelt uuritakse üliõpilaste teadmiste omandamise ja magistritöö uurimistöö osana.

Õpilased selles

Programmi struktuur

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

Akadeemilise personali uurimine on otseselt kajastatud magistriõppes: õpilased saavad ajakohase õpetuse Ida-Aasia ühiskondade päevakajalistel teemadel ning ühiskonna ja poliitiliste arengute kohta. Õpilased saavad ka individuaalset doktoritöö järelevalvet, mis on kindlalt kinnitatud Ida-Aasia õppejõudude teadmised.... [-]

Soome Turku
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles