Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Spordiuuringud programmid Otsi top Spordiuuringud programme siin! - Spordiuuringud

Pärast bakalaureuse kraadi teenimist võib üliõpilane valida magistriõppe. See aste pakub humanitaar-, kunsti- või sotsiaalteaduste valdkonda puudutavat kriitilist haridust ja selle täitmine kestab tavaliselt kaks aastat.

Mis on spordiuuringute MA? Spordiuuringud on erinevate spordiga seotud huvide, nagu spordi ajakirjandus ja juhtimine, laialdane uurimine. Seda tüüpi kraadiõppekava eesmärk on pakkuda intensiivset spordiüritust kultuuri, ühiskonna ja ajaloo kontekstis, et valmistada õpilasi ette karjääriks spordis. Paljud spordiürituste programmid pakuvad erialasid ja valikaineid, et anda õpilastele võimalus keskenduda konkreetsele spordiga seotud tööstusele.

Paljud tööandjad leiavad, et spordiuuringute õpilased näitavad kombinatsiooni kasulikest oskustest, mis võivad osutuda kasulikuks mitmesugustes tööstusharudes. Need õpilased on sageli analüütilised ja omavad tugevat suhtlemisoskust. Veel üks eelis on see, et õpilased õpivad tõhusaid organisatsioonilisi oskusi.

Magistrikraad maksab tavaliselt vähem kui bakalaureuse kraadi, kuid see võib varieeruda sõltuvalt mõnest erinevast tegurist. Eriti ülikoolide kraad tavaliselt maksab riigikoolist rohkem kui ühe, ja kooli asukohas võib ka õppemaksu määramisel olla oluline roll. Õpilased peaksid lisainformatsiooni saamiseks võtma ühendust kooli vastuvõtubüroodega.

Õpilased, kellel on kõrgharidus spordiuuringutega, võivad end turvaliselt tasumata juhtivatele positsioonidele kindlustada. Lõpetajad võivad jätkata karjääri erinevate spordiga seotud tööstusharude, nagu spordi äri, spordi juhtimine, juhendamine, meedia, sündmuste planeerimine ja sündmuste juhtimine. Mõned võimalikud ametialased positsioonid hõlmavad spordipedagoogikat, tegevuste juhti ja füüsilise füsioloogi.

Maailmas on mitmeid spordiüritusi käsitlevaid programme kogu maailmas. Paljud ülikoolid võimaldavad õpilastel osaleda ka veebipõhises või osalise tööajaga kursustel. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Spordiuuringud

SOAS University of London

See MA pakub põhjaliku sissejuhatuse jooga ja meditatsiooni tehnikaid ja õpetusi India, Tiibeti, Hiina ja Jaapani jooksul ajaloolist ja kultuurilist konteksti nende teket ... [+]

MA jooga ja meditatsiooni traditsioonid

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

Temaatilised komponendid ja piiriülese piirkondliku perspektiivi tavaliselt sobiks õpilastele järgmised huvid ja / või püüdlusi:

Kogenud praktikud jooga ja meditatsiooni, kes soovivad saada sügavamat arusaamist ajaloolise ja kultuurilise tausta kujundanud oma traditsioone. Üliõpilased, kellel taustal psühholoogias soovivad saada teadmisi meditatsiooni ja mindfulness nende kliinilise töö. Õpilased kavatseb jätkata edasisi uuringuid, mis võib tähendada, hilisemas faasis, omandamise doktorikraadi ja karjääri kõrgharidust. Õpilased otsivad karjääri või kutsetegevus, mille arenenud teadmised jooga ja meditatsiooni traditsioone Aasias on vaja. Üliõpilased, kes soovivad jätkata akadeemilise need traditsioonid täiendusena oma isiklikku kogemust. ... [-]
Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles