Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Spordiuuringud Euroopas - Spordiuuringud programmid Spordiuuringud Euroopas

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Spordiõppeklassid on tavaliselt spordi ajaloo ja kultuuriliste aspektide interdistsiplinaarne uurimus. Kursuste hulka võivad kuuluda klassid ajaloo, sotsioloogia, psühholoogia, rahanduse, ajakirjanduse, Aafrika-Ameerika uuringud ja naiste õpingud.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Osakoormus Spordiuuringud Euroopas - Võtke Spordiuuringud Euroopas. Get kõiki Osakoormus Spordiuuringud programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Spordiuuringud, Euroopa

SOAS University of London

See aste uurib jooga ja meditatsiooni päritolu ja ajaloolist arengut Indias ja Tiibetis iidsetest aegadest tänapäevani. See sobiks jooga- / meditatsiooniõpetajatele, prak ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

Temaatilised komponendid ja piirkondadevahelised perspektiivid sobivad õpilastele tavaliselt järgmiste huvide ja / või püüdlustega:

Jooga ja meditatsiooni kogenud praktikud, kes soovivad saada sügavamat arusaama nende traditsioone kujundanud ajaloolisest ja kultuurilisest kontekstist.Psühholoogia taustaga õpilased, kes soovivad omandada teadmisi meditatsiooni ja teadlikkuse kohta oma kliinilises töös.Üliõpilased, kes kavatsevad jätkata teadusuuringuid, mis võivad hilisemas etapis hõlmata doktorikraadi omandamist ja karjääri kõrghariduses.Õpilased, kes soovivad teha karjääri või ametialast tegevust, mille jaoks on vaja põhjalikke teadmisi Aasia jooga- ja meditatsioonitraditsioonidest.Õpilased, kes soovivad nende traditsioonide akadeemilist uurimist täiendada oma isikliku kogemusega.... [-]
Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles