Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Spordiuuringud Suurbritannias - Spordiuuringud programmid Suurbritannias Spordiuuringud

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Spordiõppeklassid on tavaliselt spordi ajaloo ja kultuuriliste aspektide interdistsiplinaarne uurimus. Kursuste hulka võivad kuuluda klassid ajaloo, sotsioloogia, psühholoogia, rahanduse, ajakirjanduse, Aafrika-Ameerika uuringud ja naiste õpingud.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Spordiuuringud Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Spordiuuringud, Suurbritannia

SOAS University of London

See aste uurib jooga ja meditatsiooni päritolu ja ajaloolist arengut Indias ja Tiibetis iidsetest aegadest tänapäevani. See sobiks jooga- / meditatsiooniõpetajatele, prak ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

Temaatilised komponendid ja piirkondadevahelised perspektiivid sobivad õpilastele tavaliselt järgmiste huvide ja / või püüdlustega:

Jooga ja meditatsiooni kogenud praktikud, kes soovivad saada sügavamat arusaama nende traditsioone kujundanud ajaloolisest ja kultuurilisest kontekstist.Psühholoogia taustaga õpilased, kes soovivad omandada teadmisi meditatsiooni ja teadlikkuse kohta oma kliinilises töös.Üliõpilased, kes kavatsevad jätkata teadusuuringuid, mis võivad hilisemas etapis hõlmata doktorikraadi omandamist ja karjääri kõrghariduses.Õpilased, kes soovivad teha karjääri või ametialast tegevust, mille jaoks on vaja põhjalikke teadmisi Aasia jooga- ja meditatsioonitraditsioonidest.Õpilased, kes soovivad nende traditsioonide akadeemilist uurimist täiendada oma isikliku kogemusega.... [-]
Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles