Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sporditeadus programmid Otsi top Sporditeadus programme siin! - Sporditeadus

Master of Arts (MA) on kraadiõppe kraadi, mida saab teenitud osalise tööajaga või täiskoormusega õppes. Haridus valmistab ette õpilasi arenenud positsiooni oma eriala, ja see ka valmistab neid sõlmida PhD programmi kui nad seda soovivad.

Teil võib tekkida küsimus, mis on MA Sport Teadus? See on programm, mis on ette valmistada õpilasi põhjalikku arusaamist rakendusuuringute ja kliinilise sport teadust praktikale. Iga programm on erinevad, kuid klassid võivad sisaldada füsioloogia, biomehaanika, toitumine, biokeemia, kognitiivsed ja käitumisteadused, sportlane järelevalve, tulemuslikkuse analüüs ja sport tehnoloogia. Paljud programmid pakuvad praktikavõimalusi, mis sobivad kuni spetsialiseeritud huve õpilastele.

Tulu kraadi sport teadust on kasulik mitmel moel. Paljud koolid pakuvad võimalusi luua võrgustikke tööstuses, mis aitab leida karjääri pärast lõpetamist.Valdkonnas võimaldab ka lõpetajate tööd leida erinevaid spordiorganisatsioonid kogu maailmas.

Sest seal on rahvusvaheliste õppekavade piirkondades üle kogu maailma, seotud kulud teenida spordi kraadiga saab väga erinevad ühest koolist teise. Mõned kulud faktorid hõlmavad programmi kestust, asutuse asukohast ja tasud ja reisikulud seotud internatuuri. Kui olete otsustanud mõne lemmikud, helistada otse koolidesse ja küsida, mida kulusid osaleb.

Karjääri võimalusi lõpetajad on suur. Mõned võimalikud tiitlid hulka jõudu ja kliimaseadmed spetsialist, elustiili konsultant, sport / sportlikud programmi koordinaator, kogukonna ja ettevõtete fitness ja tervise konsultant ja arengu ohvitser tervisele orienteeritud ja kutseorganisatsioonid. Tööandjad võivad sisaldada spordiorganisatsioonide, konkreetsed spordiklubide, või üksikute sportlased.

Kasutades meie online-andmebaasis on lihtne leida täiuslik sport teadust programmi. Alustage nüüd ja otsida oma programmi alla ja pöörduge otse vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites põhivorm.

 

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Sporditeadus

Charles University Faculty of Physical Education and Sport

Spordieetika ja terviklikkuse magistrikraad (ühiskraad) loodi spordihaldurite, kontseptuaalsete töötajate harimiseks, kes näitavad süstemaatilist ja sidusat vaadet spordi ... [+]

Spordieetika ja terviklikkuse magistrikraad (ühiskraad) loodi spordihaldurite, kontseptuaalsete töötajate harimiseks, kes näitavad süstemaatilist ja sidusat vaadet spordi olemusest, terviklikkusest ja eetilisest aspektist juhtimises ning kes on võimelised tegema spordiorganisatsioonide tegevust ja parema kvaliteediga spordikeskkonnas töötavad inimesed.

See haridus toob kaasa uue põlvkonna spordihalduritele, kes mõistavad sügavalt spordi olemust ja spordiväärtusi. Lõpetajate eesmärk on takistada spordi sotsiaalset väärtust selle väärkasutamisel ning toetada puhta spordi väärtust. Lõpetajad suudavad kaitsta spordiorganisatsioonide ja spordi terviklikkust ning kujundada tugevaid põhimõtteid toetavaid spordistrateegiaid.... [-]

Tšehhi Prague
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LaGrange College

Üks ja pool aastat, täielikult Internetis Master of Art programm keskendub sama teaduspõhise sisu nagu MS programmi, kuid on spetsiaalselt projekteeritud ja kohandatud tä ... [+]

Master of Arts in jõudu ja kliimaseadmed (Online)

Jõuda oma karjääri eesmärgid.

Lagrange'i College magistriõppe jõudu ja kliimaseadmed kraadi õpetada õpilasi karjääri sportlane arengu ja füüsilist ettevalmistust kahel lõpetanud lood: Master of Science kraadiga ja Master of Arts kraadi. Lõpetajad MS kraadi on valmis alustama tööd jõudu ja kliimaseadmed treenerid ja spordi tulemuste spetsialistid mitmesugustes keskkondades-keskkooli professionaalse taseme. Lõpetajad magistrikraadi on valmis jätkama oma karjääri täiustatud oskusi ja teadmisi vaja ülemise taseme ametikohtadele jõudu ja kliimaseadmed.

Master of Arts kraad

Kasvada Jõutreener online. ... [-]

Ameerika Ühendriigid USA Online
September 2019
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Cardiff Metropolitan University

Spordi sotsiaal-kultuuriline uuring on muutunud järjest olulisemaks. Spordi sotsiaal-kultuurilise uurimuse raames uuritakse kahte põhivaldkonda, mis keskendub spordi sots ... [+]

Kursuse ülevaade

Spordi sotsiaal-kultuuriline uuring on muutunud järjest olulisemaks. Spordi sotsiaal-kultuurilise uurimuse raames uuritakse kahte põhivaldkonda, mis keskendub spordi sotsioloogiale ja eetikale (filosoofia), eristades seda teistest sotsiaal-kultuurilistest spordiprogrammidest. Kursuse sisu on teavitatud praegustest ja uuenduslikest uuringutest ning seda on kiidetud selle ulatuse ja paindlikkuse eest hindamisel, mis võimaldab õpilastel individuaalseid huve edasi arendada ja arendada. Enamikul juhtudel rakendatakse nende ideede käsitlemist tulevaste karjääripüüdluste suhtes.

Õppimine

Kõik moodulid, välja arvatud sõltumatu uurimisprojekti (väitekirja) moodul, on 20 ainepunkti. Sellistele moodulitele eraldatud õpetamise ajakava (kontaktiaeg) on tavaliselt vähemalt 30 tundi, millele on lisatud kuni 60 tundi suunatud õppeaega ja 60 tundi iseseisvat õppeaega. Kontaktiaeg koosneb tavaliselt loengutest, seminaridest, individuaalsetest ja grupiõpetustest. Konkreetsed õpetamismeetodid hõlmavad grupivestlust, individuaalset mõtlemist, videoanalüüsi, lugemisülevaateid ja välitööülesandeid, moodustavad seminari ülesanded ja loengu sisu. Üliõpilaste õppimist toetab virtuaalne õpikeskkond, Moodle, mis pakub täiendavaid ressursse lugemisloendite täiendamiseks. Kõigil õpilastel on juurdepääs isiklikule juhendajale (tavaliselt programmi direktorile).... [-]

Suurbritannia Cardiff
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles