Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tarbekunst programmid Otsi top Tarbekunst programme siin! - Tarbekunst

Saamine iga magistrikraadi on soovitatav inimestele, kes soovivad kõrgemat mõistmist konkreetse teema. Master in Applied Arts võimaldab kraadi omanikud aktiivselt konkureerima äriregistrisse kunsti valdkonnas.

Selleks, et mõista magistrikraadi teema, tuleb esmalt mõista rohkem tarbekunstis. Mis on MA Applied Arts? Selle käigus uuring õpetab, kuidas kõikvõimalikud tööstused kasutavad kunstilisi elemente oma äri materjalid, soodustused ja konstruktsiooniga. Kasutades elemente kunsti korralikult teha ettevõtete tasuvam ja tooted tõhusamaks. Alumine rida on, et kunst on suur osa iga firma 's lõpptulemuses.

See ei võta palju õppida ja harjutada, et saada suurepärane kunstnik, kas trahvi või tarbekunsti.Peamine kasu saamise formaalne haridus tarbekunst on, et see õpetab õpilastele, kuidas kõige paremini oma piiratud aega ja suurendada oma projekteerimise oskused.

Hinnates kogumaksumus Master in Applied Arts, see on kõige parem rääkida ülestunnistusi kontoris kooli otse saada hinnang. Õppemaks hinnad sageli tõuseb igal aastal, mistõttu on võimatu täpselt prognoosida kulusid sel määral ette.

Karjäärivõimalused inimestele magistrikraadiga on lai ja hästi tasustatud. Konkreetseid töökohti kättesaadavaks tarbekunsti õpilaste hulka web disain, reklaam, kirjalike materjalide arendamine, juht meeskond graafilised disainerid ja paljud teised sarnased töökohti.

See on nüüd lihtsam kui kunagi varem leida ühilduva koolis tarbekunsti programm, kus saab jätkata magistriõppes.Näete kasu kraadiõppe kuid jätke pikk ja vaevaline otsing protsessi vaadates praegu online. Registreeruda kooli, mis aitavad teil suurendada oma oskusi tarbekunsti, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Tarbekunst

Bond University

Master of Arts programm annab üliõpilastele vajalikud teadustöö oskusi akadeemilise karjääri ülikool või uurimisinstituut sektoris või erialase töö. ... [+]

Riiki sisenemise nõuded

Miinimumnõue sissepääs on:

Nelja aasta jooksul (kaheksa semestrit) autasustatakse diplomi - First Class, 2A, 2B; või Kvalifikatsiooni või kombinatsioon kvalifikatsiooni loetakse samaväärseks eespool kõrgema kraadi teadusuuringute komitee. [-]
Austraalia Robina
Jaanuar 2020
Päevane õpe
104 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Juhataja professor Jo Stockham on Prindi programm kaheaastane spetsialiseerunud MA kursus. See muutub 2015. aastal trükikunstile ümbernimetamiseks, mis näitab, et Prindi ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Juhataja professor Jo Stockham on Prindi programm kaheaastane spetsialiseerunud MA kursus. See muutub 2015. aastal trükikunstile ümbernimetamiseks, mis näitab, et Prindi laiendatud väljavaate uurimine võrdub prinditööde tegemisel keskmise spetsiifilise valiku seeriaga. Me uurime vahendatud kujutist, mille poole pöördus erinevate intellektuaalsete lähenemisviiside kaudu, mida pakkusid mitmekülgne juhendajate rühm, kõik praktiseerivad kunstnikud.

Juurdepääs maailmatasemel tehnilistele vahenditele kogu trükimeedias tähendab seda, et me suudame nii uurida kui ka laiendada "Print" väljaannet, milles käsitletakse pidevat koostoimet mõtlemise ja tegemise vahel, pilti ja tehnoloogiat. Paljud erinevad taustaga õpilased valivad meiega õppimise, kuna neil on huvi küsimuste vastu, mis hõlmavad koopia olemust, diagrammeerimist, assigneeringut, pildi olulisust, trükise ja trükkimise poliitikat koostööprotsessina.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid me ... [+]

inglise meister School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid meie teaduskonna õpinguid jätkata. Esinemine üliõpilast erinevatest maailmajagudest on rikastumise meie haridussüsteemi traditsioon ja annab lisaväärtust koolituse välisriikide magistrantidele ja flaami õpilased liigub Hollandi keele bakalaureuse programmid samasugused.

Programmid on korraldatud nii, et hõlbustada suhtlust hollandikeelse ja inglise keelt üliõpilastele informaalse hariduse kontekstis, seminaridel ja kursustel ja isegi kunstiprojektides nad hakkavad koos üles. Erinevusi ei ole õppekavades, pädevused, õpitulemuste või organisatsiooni vahel ingliskeelseid programme ja nende hollandi keele kolleegidega. Inglise keelt kandidaadid, kellel on magistrikraad muusika võib ka käia, et arenenud magistri solist kaasaegse muusika ".... [-]

Belgia Ghent
September 2019
Inglise
Päevane õpe
60 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

MA õppekava Vabagraafikas tegeleb õpilaste erinevaid graafika protsesse. ... [+]

MA õppekava Graafika tegeleb õpilaste erinevaid graafika protsesse.

Programmi osalejad saavad võimaluse uurida ja õppida meetodeid sügavtrükk (ofort ja graveerimine), siiditrükk, kastiga trükkimine (plaat ja kivi litograafia), kõrgtrükk (puulõige, linoollõige) ning digitaalne trükkimine. Õpilased osalevad programmis on võimalus spetsialiseeruda unikaalne tavasid ja tehnikaid, nimelt metsotinto, foto-ofort, või collograph. Programmi õppekava esitab graafika kokkuleppel Poola traditsioone ja kunstilised saavutused ning julgustab kaasaegset ja eksperimentaalset lähenemisviisi samuti.

[-]
Poola Wrocław
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles