Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tarbekunst Euroopas - Tarbekunst programmid Tarbekunst Euroopas

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Tarbekunst viidata mis tahes vormis kunsti rakendatakse projekteerimise või kaunistamiseks. See võib hõlmata tööstus, graafika, moe ja sisekujundusega. Samuti võib hõlmata dekoratiivne kunst. Arhitektuur ja fotograafia on vahel ka kaudseid kunst. See erineb kunstiga, mille eesmärk on anda esteetiliselt meeldiv, intellektuaalselt stimuleeriv kunstivorme.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Tarbekunst Euroopas - Võtke Tarbekunst Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Tarbekunst, Euroopa

Royal College of Art

Mõista trükivälja tegemise, eksponeerimise, avaldamise, arutelu ja kirjutamise kaudu. ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Selles laiendatud valdkonnas on meediumite, käsitöö, mehaanilise ja digitaalse (taas) tootmise ajalugu kõik küsimärgi all. Omades väga erinevaid mõtlemis- ja tegemisviise, tegeleme piltide digitaalse ja füüsilise ringlusega. Uurime virtuaalse ruumi ja paberkoopia erinevusi, seades kahtluse alla, kuidas muutused erinevate meediumide registris mõjutavad meie elu.

Võite kasutada arhiive, pilti ja teksti, assigneeringuid ja töötada kõigis meediakanalites, raamatutest installatsioonideni, veebilehtedelt paberkandjatesse. Miks on digitaalse üldlevinud kontekstis endiselt huvi otsese materjaliga tindi ja paberiga tegelemise vastu? Millist väärtust omab käsitsi joonistatud jälg meie digiajastul? Kas maailmas on pilte juba liiga palju? Miks teha rohkem?... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Ehted ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Ehted ja metall mängivad olulist rolli kõigis kultuurides. Kunstide eripärase distsipliini kasvav tähtsus ja interdistsiplinaarsus annab ehetele ja metalle erilise elujõu ja asjakohasuse. Meie programmist tulenev töö peegeldab laiendatud praktikat, milles vaadeldakse objekte kui mõtte kehastust.

Püüame küsida, mida materjalid meie jaoks tähendavad, kuidas me nendega suhtleme ja kasutame neid oma igapäevase suhtluse määratlemiseks maailmaga.

Programmi ja filosoofiana reageerime kiiresti muutuvatele sotsiaalsetele ja kultuurilistele maastikele ning intellektuaalsete ja loominguliste oskuste arendamisel lähtume ajaloost ja tehnoloogiast. Objektide valmistamise ja ehetega seotud rikkalikud ja ulatuslikud teadmiste kogumid toetavad väljapoole suunatud lähenemisviisi, mis on avatud laiematele ja mitmekesistele diskursustele, mis ümbritsevad materialismi, semiootikat, narratiive ja kaubaobjekte, mis kõik ühendavad meid ja objekti tänapäevaga elu.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid me ... [+]

inglise meister School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid meie teaduskonna õpinguid jätkata. Esinemine üliõpilast erinevatest maailmajagudest on rikastumise meie haridussüsteemi traditsioon ja annab lisaväärtust koolituse välisriikide magistrantidele ja flaami õpilased liigub Hollandi keele bakalaureuse programmid samasugused.

Programmid on korraldatud nii, et hõlbustada suhtlust hollandikeelse ja inglise keelt üliõpilastele informaalse hariduse kontekstis, seminaridel ja kursustel ja isegi kunstiprojektides nad hakkavad koos üles. Erinevusi ei ole õppekavades, pädevused, õpitulemuste või organisatsiooni vahel ingliskeelseid programme ja nende hollandi keele kolleegidega. Inglise keelt kandidaadid, kellel on magistrikraad muusika võib ka käia, et arenenud magistri solist kaasaegse muusika ".... [-]

Belgia Genti
September 2020
Inglise
Päevane õpe
60 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles