Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tarneahela haldus programmid Otsi top Tarneahela haldus programme siin! - Tarneahela haldus

Magistrikraad või magister on õppimisvõimalus kolleegiumide lõpetanutele, kes soovivad jätkata oma spetsialiseerumist teatud õppevaldkonnas. See aste võib aidata õpilasi ette valmistada karjääri kohe pärast lõpetamist või võib viia veel kõrghariduseni.

Mis on tarneahela juhtimise magister? See programm keskendub kaupade või teenuste tootmisele ja levitamisele ning seda saab rakendada nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil. Toidu valmistamiseks tarbijale tarnimiseks on palju samme, mistõttu on see aine ainest väga ulatuslik. Õppekava hõlmab sageli kursusi, mis rõhutavad logistika strateegiat ja uurimisprojekte. Interneti sissetungi ja uute teabe kiireks edastamiseks suure hulga teabe saamiseks sisaldavad paljud neist programmidest mitmeid e-logistika ja e-tarneahela juhtimise kursusi, mis on seotud virtuaalsete ettevõtete ja tarnijatega veebis.

Peamine kasu selles astmes on asjaolu, et see pakub hindamatu võimaluse spetsialiseeruda tarneahela juhtimisele ja omandada suurema osa kogemustest ja enamikust oskustest, mis on vajalikud selles valdkonnas suurepäraseks. Lõpetamisel on paljud neist programmidest õpilased töö leidmiseks hästi varustatud.

Toiduahela juhtimise magistrikraadi maksumus sõltub kooli suurusest ja asukohast. Õppemaks, registreerimistasud ja registreerimistasud võivad sõltuda paljudest teguritest. Programmi kulude kindlaksmääramiseks on kõige parem pöörduda otse küsimustega kooli sissepääsuameti juurde.

Tarneahela juhtimise magister on kõige otsesemalt kohaldatav tarneahela juhtimise ja logistika karjääris, kuigi lõpetajad võivad valida, kas rakendada neid oskusi era-, avaliku või vabatahtliku sektori jaoks. Tarneahela juhid teevad tööd, et tagada kaupade ja teenuste sujuv ülekandmine või transportimine tootmisprotsessi igas etapis. Mõned juhid otsustavad keskenduda oma karjäärile täpsemalt tootmisele või kaubandusele, teised töötavad laiemalt või tegelevad valdkonnaspetsiifiliste uuringutega.

Kui olete huvitatud MA turustusahela juhtimise alal, on teile mitmeid võimalusi. Meie programmide otsingupõhine nimekiri üle kogu maailma aitab teil leida teile ideaalse programmi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Tarneahela haldus

University of Greenwich

Tarneahela võrgustikud ja e-tarneahela võrgud võivad olla mõeldud teenuseid või tootmist ja olema globaalne või siseriikliku ulatusega. Nad hõlmavad funktsioone hanke, to ... [+]

Tarneahela võrgustikud ja e-tarneahela võrgud võivad olla mõeldud teenuseid või tootmist ja olema globaalne või siseriikliku ulatusega. Nad hõlmavad funktsioone hanke, tootmine, jaotamine ja klienditeeninduse ja on erinevaid disaini ja struktuure.

Turul magistri kvalifikatsioon logistika ja tarneahela juhtimist (SCM) on kasvanud kiiresti. Ettevõtted nõuavad, et tippjuhid on parema kvalifikatsiooniga ja paremini valmis tegelema sügavamalt küsimustes, mis puudutavad kahte eesmärki vähendada kulusid ja teenuse parandamiseks.

See programm pakub ainulaadset õppekava, mis sisaldab palju praktilisi näiteid logistika ja SCM tegevuses. Meil on üks väheseid ülikooli programmid Suurbritannias, mis on akrediteeritud nii Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT) ja Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS). See tähendab, et õpilased on tunnistanud need kutseorganisatsioonid hoidmaks oma kutsekvalifikatsiooni täielikult professionaalse staatuse tase 6 läbimisel magistriprogrammi. Õpilased osalevad CILT ja CIPS tegevusi, sealhulgas CILT õpilane konverentsil. Õpilased külastavad tööstus kohtades, on seminaridel antud külalisesinejad tööstuse ja koostööd äripartnerite väitekirja projekti.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Borås

See programm valmistab teid ette tööle juhtimises või kvalifitseeritud teadustöös tekstiiliga seotud ettevõtte kõikides valdkondades, näiteks tootearenduse, tootmise, kau ... [+]

Kas soovite rohkem teada saada tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkuse ja sellest, kuidas selle keti eri osad mõjutavad üksteist? See võib olla teie jaoks haridus. Siin omandate põhiteadmised tekstiilialase väärtusahelas ja spetsialiseeruvad tarneahela eri osade haldamisele.

See haridus annab teile vahendid turunduse ja tarbijate käitumise juhtimiseks tekstiili- ja moetööprotsessides. Saate omandada põhiteadmised tekstiiltoodete väärtusahelate haldamise kohta, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /... [-]

Rootsi Borås
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles