Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogia innovatsioon programmid Otsi top Tehnoloogia innovatsioon programme siin! - Tehnoloogia innovatsioon

Need, kes soovivad rohkem ümbritsevat hariduskogemust valitud erialal, võivad otsustada jätkata magistrikraadi kraadi. Enamik MA kraadiõppe õppekavasid annab õpilastele võimaluse parandada oma erialaseid teadmisi ja nende üldist turustatavust.

Mis on tehnoloogia innovatsiooni MA? Selle kraadiõpetajatega saavad ettevõtted aidata oma potentsiaali täiel määral rakendada ja rakendada uut tehnoloogiat, et stimuleerida loovaid lahendusi praegustele probleemidele ettevõttes. Programmi osalejad õpivad tihti innovatsiooniteooriat ja tehnoloogiapoliitikat, õpivad neid ideid rakendama juhtimisvõimesse. Selleks ajaks, mil nad töötavad, saavad õpilased tavaliselt analüüsida andmeid ja teavet, et mõista, kuidas paremini tootlikkust tõsta ja luua tõhusamaid äriprotsesse.

Lõpetajad saavad väärtuslikke analüütilisi oskusi, mida nad saavad rakendada nii kasumit mittetulunduslikes kui ka mittetulunduslikes organisatsioonides. Samuti võivad nad arendada tugevat arusaamist verejooksu tipptasemest, enamasti teades, kuidas seda tehnoloogiat kõige paremini rakendada. Juhtimisoskusi saab ka kasvatada.

Tehnoloogiainstituudi magistriõppe maksumus võib sõltuda mitmest tegurist, sealhulgas sellest, kas ülikool on avalik või eraõiguslik. Õpilased võivad valida, et need kulud jaotatakse osalise tööajaga. Koolide lähedane võrdlus aitab õpilastel leida oma eelarve raames programmi.

Selle magistriõppe programmi läbinud isikute jaoks on palju professionaalseid võimalusi. Lõpetamisel leiavad üliõpilased sageli töötamist protsessijuhidena ettevõtetes, kus kasutatakse tehnoloogiaarendusstrateegiaid. Samuti võivad nad ise otsustada, saada konsultantideks või alustavateks ettevõtjateks. Teised võivad otsustada töötada poliitikakujundajatega valitsuses, aidates kaasa teadusuuringutele ja välja töötada suunised praeguste ja tulevaste innovatsiooniettevõtjate jaoks.

Tehnoloogiainstituudi magister huvitatud õpilased võivad leida suurepäraseid programme koolides nii kodus kui ka välismaal. Veebiprogrammid pakuvad teist võimalust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogia innovatsioon

University of Tartu

Programm koolitab spetsialiste, kes suudavad rakendada IKT lahendusi juhtimise protsesse ettevõtetes. ... [+]

Innovatsiooni ja Tehnoloogia programm koolitab spetsialiste, kes suudavad rakendada IKT lahendusi juhtimise protsesse ettevõtete ja seega aidata ettevõtetel kasvada läbi rohkem lisaväärtust luua. Kvalifitseeritud õpilased peaksid olema

.

[-]
Eesti Tartu
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles