Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tekstiilid programmid Otsi top Tekstiilid programme siin! - Tekstiilid

Magistrikraad või magister on kõrgtasemel, üldiselt humanitaar- või sotsiaalteadustes, vastupidiselt kõvale teadusele. Sageli põhineb bakalaureuse kraadiõppes omandatud õppetöö. MA võib pakkuda nii teadmiste laiendamist kui ka karjäärivõimalusi.

Mis on MA tekstiilides? See on kõrgtasemel, mis võib keskenduda tekstiili või riiete üldiseks kasutuseks mõeldud tekstiilmaterjalide loomiseks, samuti tekstiilide ajaloost ja kultuurilisest kasutamisest. Kui te olete huvitatud sellest tasemest, võiksite eeldada tekstiilide ja nende praktiliste rakenduste kursuste tegemist ning uurida tekstiili ajalugu paljudes kultuurides. Seejärel köidab kursuste tekst nii tekstiilikunsti kui ka tekstiiliga seotud antropoloogiat.

Tekstiili MA võib lubada teil välja arendada erinevaid oskusi, näiteks võime murda suurt projekti juhitavateks tükkideks. Võite arendada kunstilisi praktilisi oskusi, samuti oskust inimkogemust sügavalt mõista ja seletada. See ainulaadne oskuste kombinatsioon võib muuta teid turustatavaks.

Tekstiilide magistrikraadi maksumus võib erineda sõltuvalt valitud programmist. Institutsioonide erinevad asutused ja isegi erinevad programmid võivad erineda.

MA tekstiilides võib teile pakkuda mitmeid karjäärivõimalusi. Sügav arusaamine, mida saate sellel tasemel, muudab teid turukõlblikumaks kui teised kandidaadid moedisainerina või moekaupmehe vahendajana. Mõned selle kraadi inimesed töötavad ka moejuhidena. Sellise kraadi üksikisikud võivad isegi valida, kas jätkata doktorikraadi tekstiiliga või sellega seotud valdkonnas.

Kuigi on olemas palju programme, mis pakuvad tekstiilide magisterit, on oluline leida programm, mis sobib kõige paremini teie ja teie vajadustega. Kuigi mõned võimalused on saadaval veebis, võite leida ka programme üle kogu maailma. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Tekstiilid

ESIMODE

Koolitus Fashion Design Looja annab üle neli aastat ja selle eesmärk on valmistada õpilane funktsioonidele loomine ja disain moetööstus ja eriti tekstiili disain, luua rõ ... [+]

Ülikooli diplom tekstiili- ja rõivatööstuses Mood & Luxury - Fashion Design Valik BAC + 4

Õppeaeg: 4 aastat

'' Lõpus muidugi noored disainerid on võimalik integreerida mood firma või luua oma brändi kui nad soovivad. ''

Koolitus Fashion Design Looja annab üle neli aastat ja selle eesmärk on valmistada õpilane funktsioonidele loomine ja disain moetööstus ja eriti tekstiili disain, luua rõivaid, aksessuaare mood ja toodete esitlus.

Koolituse kättesaadavaks tegemine õpilastele bakalaureusekraadi pärast motivatsioonivestlusi keskmes on mood ja meisterlikkust disainiga seotud teadmised: protsessi ja tehnikaid création.Des kujundav panuse ettevõtte eesmärk on sisendama õpilastele tootmistehnoloogia, juhtida materjali ja teha konkreetseid saavutusi erinevates valdkondades mood. Lõpuks tehnilise inglise kursustel võimaldab üliõpilasel, et parandada oma tasemel.... [-]

Prantsusmaa Toulouse
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Tekstiil pakub ainulaadselt sujuvaid, paindlikke ja lõpmatult kohanemisvõimalusi mõne meie ees seisva ühiskondliku väljakutse küsitlemiseks, uurimiseks ja lahendamiseks. ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Tekstiil pakub ainulaadselt sujuvaid, paindlikke ja lõpmatult kohanemisvõimalusi mõne meie ees seisva ühiskondliku väljakutse küsitlemiseks, uurimiseks ja lahendamiseks. See võimas amet on väärtuslikum ja elulisem kui kunagi varem, kuna need väljakutsed muutuvad üha keerukamaks.

RCA tekstiil on mitmekülgne distsipliin ning meie töötajad ja üliõpilased töötavad loominguliselt materjalide, kujundamise ja tähenduse vahel. Meie tähelepanu on innovatsioon, mis mõjutavad ja ulatuvad paljudes sektorites, kus uuritakse 21. sajandi tekstiilide spetsialisti uusi territooriume.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Borås

See programm valmistab teid ette tööle juhtimises või kvalifitseeritud teadustöös tekstiiliga seotud ettevõtte kõikides valdkondades, näiteks tootearenduse, tootmise, kau ... [+]

Kas soovite rohkem teada saada tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkuse ja sellest, kuidas selle keti eri osad mõjutavad üksteist? See võib olla teie jaoks haridus. Siin omandate põhiteadmised tekstiilialase väärtusahelas ja spetsialiseeruvad tarneahela eri osade haldamisele.

See haridus annab teile vahendid turunduse ja tarbijate käitumise juhtimiseks tekstiili- ja moetööprotsessides. Saate omandada põhiteadmised tekstiiltoodete väärtusahelate haldamise kohta, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /... [-]

Rootsi Borås
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles