Toidu ja joogi uuringud programmid Otsi top Toidu ja joogi uuringud programme siin! - Toidu ja joogi uuringud

Toidu ja joogi uuringud programmid Otsi top Toidu ja joogi uuringud programme siin! - Toidu ja joogi uuringud

Toidu ja joogi uuringud

Magistrikraadi on teine ​​kõrgeim aste on võimalik saada ka keskhariduse omandanud. Järgmine aste pärast bakalaureusekraadi, magistrikraadi olla eeldus edasiseks doktorantuuri või ettevalmistamisel karjääri haridusele. Üha enam tööandjaid andmise tööd kandidaadid, kes on magistrikraadi kõrgema palga ja kiirem töökohtade kasvu.

Mis on MA Toiduaine Studies? See aste annab tunnistust arenenud uuring ja spetsialiseerumine kõiki toiduainete ja jookide valmistamist, ning sellega seotud valdkonnas. Õpilased õpivad praktilisi oskusi, nagu tehnikaid vajalik toidu ja jookide tootmise ja käed-teenus oskusi. Läbi kursuste toitlustus turundus, õpilased õpivad menüü disaini, restoran paigutus ja tööstusharu standarditele aidata päev-päevalt tegevuse toidu ja joogi suunatud rajatised.Lõpuks kommunikatsiooni kursused aitavad õpilastel Poola väärtuslikku suhtlemisoskus kasutamiseks toidu ja joogi keskkond.

Kui tegemist on kasu neile, kes lihtsalt sisestades tööjõu magistrikraadi oma CV saab võimas tõmme rendi- juht. Neile juba tööjõu hankimise määral võib suurendada maksma.

Maksumus teenida MA Toiduaine Uuringud võib olla väga erinev, sõltuvalt kõike, kas osaleda või avalik erakool, kas õpid online ja palju muud. Helista oma tulevase kooli saada üksikasju.

Õpilased relvastatud MA Toiduaine Uuringud on sageli kvalifitseeritud mõned kõige põnev ja kiiresti kasvav kohtadel Toitlustuses. Jobs juhid toitlustus ettevõtetes, restoran vastuvõtva täpid või peakokk positsioonid on vaid mõned võimalused, mis võivad olla kättesaadavad.Ikka teised õpilased võivad siduda kraadi äri spetsialiseerumine karjääri restorani omanik.

Seal on palju võimalusi, kui tahab saada MA Toiduaine Studies. Alustamiseks poole oma kraadi, otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

MA toiduainete juhtimise valdkonnas

UWL University of West London
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2019 Suurbritannia London

See magistrikraad auhind toidutööstuses ja juhtimine on mõeldud selleks, et toota lõpetajaid, kes on erakordselt hästi varustatud oskustega ja pädevustega, mis on vajalikud toiduainetööstuse arenguks vajaliku kujundamise, juhtimise ja juhtimise alal. [+]

Ülevaade

21. sajandil on toidutööstus ja toidutööstused tohutult kasvanud ja vastupidavad ning nõudlus kvalifitseeritud töötajate järele kasvab jätkuvalt. VKEd (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted) on majanduskasvu aeglustumisega vaatamata märkimisväärselt arenenud.

See magistrikraad auhind toidutööstuses ja juhtimine on mõeldud selleks, et toota lõpetajaid, kes on erakordselt hästi varustatud oskustega ja pädevustega, mis on vajalikud toiduainetööstuse arenguks vajaliku kujundamise, juhtimise ja juhtimise alal.

Teile pakutakse nii järjepidevat akadeemilise õppe programmi kui ka põhjalikku haridustöö kogemust, mis keskendub juhtkonna rollile ja juhtimisküsimustele rahvusvahelises toiduainetööstuses, toitlustusteenuse sektorites, külalislahkusena ja tipptasemel toiduainete uurimise uurimisel. .... [-]

Kunstide magister toiduainete uuringutes

The American University of Rome
ülikoolis Täisajaga õpe 15 kuud September 2019 Itaalia Rome

MA Food Studies on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on anda teadmisi ja oskusi praeguse olukorra ja arengute ümbritseva jätkusuutliku toiduainete tootmise ja tarbimise üldisemalt, kuidas me mõjutada Maa ressursse meie toiduvalikut. See keskendub rahvusvahelise mõõtme, vaid ka sellest, kuidas on seotud poliitiliste ja õiguslike raamistike raamitud ja rakendada piirkondlikul, riiklikul ja kohalikul tasandil avaliku ja mittetulundussektoris, samuti toiduainetööstuses. [+]

MA Food Studies on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on anda teadmisi ja oskusi praeguse olukorra ja arengute ümbritseva jätkusuutliku toiduainete tootmise ja tarbimise üldisemalt, kuidas me mõjutada Maa ressursse meie toiduvalikut. See keskendub rahvusvahelise mõõtme, vaid ka sellest, kuidas on seotud poliitiliste ja õiguslike raamistike raamitud ja rakendada piirkondlikul, riiklikul ja kohalikul tasandil avaliku ja mittetulundussektoris, samuti toiduainetööstuses.

Programm pakub üliõpilastele võimalus keskenduda rohkem professionaalne põhinev tee vastavalt oma karjääri püüdlusi, või teaduspõhine tee, kui nad soovivad jätkata uurimistööd Ph.D. tasemel.... [-]


Ma hotelli ja restorani haldamine

Synergy University Dubai
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat February 2019 Araabia Ühendemiraadid Dubai

See programm on üks populaarseimaid turismi- ja hotellitööstuses kasutatavaid programme. Meie spetsiaalselt kohandatud õppekava ja praktilise lähenemisviisi abil pakutakse teile ainulaadseid oskusi ja tehnikaid, mis on vajalikud maailma tõeliste väljakutsete jaoks. [+]

See programm on üks populaarseimaid turismi- ja hotellitööstuses kasutatavaid programme. Meie spetsiaalselt kohandatud õppekava ja praktilise lähenemisviisi abil pakutakse teile ainulaadseid oskusi ja tehnikaid, mis on vajalikud maailma tõeliste väljakutsete jaoks.

MA Hotel & Restaurant Management on Synergy ülikooli üks prestiižikamaid haridusprogramme. Lõpetajad omandavad tänapäevaseid teadmisi hotellitööstuses, globaliseerumisprotsesside mõistmist rahvusvahelises äris, hotelli- ja restoraniettevõtete juhtimise täiustatud tehnikaid koos majandusliku funktsionaalsusega ja arenguga teatud riikides ja piirkondades ning praktilisi oskusi turunduse, HR, raamatupidamise ja palju rohkem praktikas orienteeritud teadmisi selles tööstusharus.... [-]